- Test osobnosti od Štístka

8. listopadu 2016 v 0:44 | Lena |  - Pro zábavu a uvolnění

Přečtěte si charakteristiku osobnosti s písmenem obrázku, který je s Vámi nejvíce v souladu


A/ Jste Štědrý a morální
Usilujete o to, aby jste byli lepší. Máte ty nejvyšší ambice a standardy. Lidem kolem Vás se může zdát, že s Vámi jde těžko vyjít, ale nejtěžší to máte Vy, sami se sebou. Usilovně pracujete, nejste však egoista. Pracujete proto, že chcete svět změnit k lepšímu. Milujete, dokud Vás někdo neraní. A potom - milujete dál. Jen málo lidí dokáže náležitě ocenit vše, co děláte.

B/ Zajímavý a pravdivý
Jste zodpovědný člověk, který se rád stará o druhé. Věříte v poctivou práci a rádi přijímáte povinnosti. Máte dobrou povahu. U lidí budíte důvěru. Jste zábavný, bystrý a vtipný. Máte vždy co říci.

C/ Přemýšlivý a chytrý
Jste vynikající myslitel. Vaše myšlenky a nápady jsou pro Vás to nejdůležitější. Rád si své nápady a teorie promýšlíte o samotě. Jste introvertní. Vycházíte dobře s těmi, kdo rádi přemýšlejí a studují. Nikdy nejste povrchní. Mnoho času věnujete přemýšlení o morálce. Pokoušíte se dělat to, co je správné, i když s Vámi většina společnosti nesouhlasí. Pokud jste ještě nerozšířil řady vědců, rozhodně o tom přemýšlejte :).

D/ Moudrý a filosofující
Jste unikátní, svého druhu jedinečná duše. Vedle Vás se nevyskytuje nikdo, kdo by se Vám i jenom vzdáleně podobal. Jste intuitivní a trochu podivínský. Často býváte nepochopen, což Vás zraňuje. Potřebujete svůj osobní prostor. Vaše tvorba si žádá rozvoje, zaslouží si úctu ostatních. Jste člověk, který jasně vidí temné a světlé stránky života. Jste velmi citový.

E/ Sebejistý a dominující
Jste velice nezávislý. Vaší zásada zní: "Udělám si sám". Spoléháte se pouze na sebe. Víte, jak zůstat silným pro sebe a ty, které milujete. Víte, co chcete a nebojíte se jít tomu vstříc. Jediné, co od lidí žádáte je, aby k Vám byli upřímní. Jste připraven přijmout pravdu.

F/ Dobrý a citlivý
Lehce navazujete vztahy s lidmi. Máte mnoho přátel a rád měníte život k lepšímu. Vaše aura je teplá a světlá. Lidé se ve vaší přítomnosti cítí naprosto bezpečně. Každý den myslíte na to, aby jste byl ještě lepším. Chcete být zajímavý, moudrý a jedinečný. Potřebujete lásku více, než kdokoli jiný na světě. Dokonce jste ochoten milovat i ty, kdo Vás rádi nemají. 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama