- Lidé, buďte lidmi !! + krásné video

14. listopadu 2016 v 11:13 | Lena |  - Krásní lidé jinak
Proč dnes toto video. Minulý týden jsem opět měla tu čest, být svědkem "slepoty" tvorů, jež patří ke druhu Homo sapiens. Čekajíc poblíž autobusové zastávky, jelikož jsem měla domluveno setkání, a toto místo bylo k čekání příhodné. Měla jsem tedy výbornou možnost pozorovat.

Na zastávce stálo zhruba 15 osob různého věku. Přijel autobus a prostředními dveřmi do něj nastupovala maminka s kočárkem a dalším dítětem. Byl nízkopodlažní, čili no problem, ikdyž kočárek + dítko navíc, také žádný med. Mezitím, co nastupovala jí z kočárku vypadly nějaké věci ven na chodník, dítě započlo plakat a vrtět sebou, jako žížala. Co se dělo dále? Tomu neuvěříte!

Všichni kolem postávající lidé stáli dále. Dívali se na ni, nikdo nehl brvou, natož, aby jí, potýkající se s kočárkem a plačícím dítkem s věcmi pomohl. Přitom paradoxně stáli metr/dva od děje. Má maličkost se nacházela nejdále, přesto jsem rychle přikráčela, věci mladé paní posbírala a podala do autobusu. Lidé na zastávce stáli dál, jako spící panny a sledovali můj úkon. Co jsem udělala? Vynadala jim. Ano, na bedra těch spících stínů se snesl déšť slov. Už toho mám dost. Pokud si v této chvíli představujete jekot kočky, které někdo šlápl na ocas, ne, proběhlo ve formě odpovídající mému osobnímu naturelu. Jakožto dámu, která v životě již něco zažila mne tento chlad ostatních neustále irituje. Lidé stále neví, co je základní lidská slušnost? To přeci není možné!!!


Naštěstí mezi sebou máme i takové, jež pomoci umí. Těm je věnováno následující. A Vy? Rozešlete toto video ostatním a zejména lidem, o kterých víte, že by stáli, jako výše zmínění, nebo někomu ublížili. Důvod? Pokud se vcítíte do děje, jistě porozumíte.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama