- Fantastická výsada žen - KRUTÁ pravda o mužích

27. listopadu 2016 v 0:44 | Lena |  - Muž a Žena
Prezentace kruté pravdy o mužích a ženách současného světa. Natvrdo a bez okolků. Byť jsem žena, a tudíž z hlediska obsahu tohoto článku v jisté "nevýhodě", v mnohém s ním souhlasím, ale samozřejmě mám i jisté výhrady. V tomto světě hmoty a primitivního chování mužů v podstatě ukazuje na skutečnost, kam se ubírá život ženy a kým je ve skutečnosti muž. Ano, mnozí tuto "skutečnost" známe a vidíme každý den. Mnoho dívek i žen si ji však stále neuvědomuje a nepříjímá ji na lidské úrovni.

Článek je pojat tak upřímně, že tvrdost některých slov jsem částečně vytečkovala. A dámy, po rozhovorech s mnohými z Vás zjišťuji, že jste často stále naivní a domníváte se, že muži, jež Vás znají, tedy kupříkladu vaši kolegové v práci, sousedé, klienti... jsou k Vám milí, vstřícní, galantní a poskakují kolem Vás proto, jaký máte charakter, vtip, šarm a úroveň, tedy pro Vás samotné. Tak se prosím pěkně rychle probuďte ...


Existují názory, a na mne článek dělá tentýž dojem, že jej psal muž, který nějakým způsobem doplatil na atraktivitu těla mladé ženy/dívky, nebo podvedl svou manželku s mladší cetkou bez charakteru, jež ke svému rozkroku pustí kohokoli. Jeho žena, která neunesla nebývalé ponížení a bolest - vyměnit svou ženu za nulu, nebo zkrátka jen za mladší model je nebývalé ponížení lidskosti a srdce ženy-, se s ním následně rozvedla. On zůstal sám, a proto sepsal následující, coby pomstu všem ženám... Můj osobní názor a rozbor naleznete na patřičném místě. Takže? Milé dámy, ale i pánové všeho věku, čtěte, toto je jízda v poměrně divokém autě!!

FANTASTICKÁ, ČASOVĚ OMEZENÁ VÝSADA ŽEN:

Nebylo to poprvé, co jsem tuhle od starší dámy slyšel povzdech, jak někdy okolo čtyřicátého roku života začala být neviditelná. Do té chvíle byla zvyklá jít po ulici a být obdarovávána úsměvy cizích mužů. Lidé k ní byli milí kdekoliv se ukázala. Chovali se k ní vřele v obchodech. V kavárnách či barech vždy nějaký cizinec směle začal konverzaci. Život byl jako reklama z Ameriky padesátých let, plný přátelského mávání a úsměvného vítání.

Takové je kouzlo života v těle mladé atraktivní ženy. Je to magie, úchvatná síla, která ovlivňuje vše a všechny okolo, ale současně je něčím, co si ženy téměř vůbec neuvědomují až do chvíle, kdy to zcela ztratí.

Ve skutečnosti známe Temnou Stranu Síly.
Půvab pohledné mladé dívky je značný a muži zápolí sami se sebou, aby se mu ubránili. Vždy jsem si myslel, že by popularita roztleskávaček nebo mažoretek mezi samotnými středoškolskými studentkami výrazně klesla, kdyby věděly, co přesně se odehrává v myslích mužů, když je vidí v těch šatičkách. Všichni muži si uvědomují, že jde o sexualitu. Jsi-li štíhlá, pěkná, sedmnáctiletá rozleskávačka, úplně každý muž, kterého potkáš s tebou chce mít sex. Všem nám je naprosto ukradené co vyvoláváš, tvá energie nebo tvé těžce nacvičené pohyby. Celá ta věc je jedna velká fraška; chceme vidět tvou pí... Ten čtrnáctiletý obeďarovaný zrzek na školní chodbě, všichni tví mužští učitelé, tví spolužáci, kamarádi tvého otce, řidič autobusu, dokonce i staří dědulové v domově důchodců kam chodíš pomáhat, my všichni tě chceme vy......

Zatímco ty tam na pódiu předvádíš nacvičenou choreografii, máváš střapci a něco skřehotáš, myslíme na ty nejodpornější a nejvulgárnější věci, které si dokážeš představit: ...... sex, bondáž, ....... na tvůj obličej, vyber si. Potkáš-li během jednoho roku tisíc mužů ve věku od 13 do 80, pravděpodobně více než 80 % z nich fantazírovalo o sexu s tebou. Ano, tví spolužáci masturbují při představách tvého těla a baží po něm velice intenzivně. Možná se chováme nonšalantně ve tvé přítomnosti, ale to je na hony vzdáleno tomu, jak se cítíme za zavřenými dveřmi.

Jsi-li mladá a atraktivní, každý muž, který se na tebe usmívá, když ho míjíš na ulici, myslí na jediné: "Tuhle bych o..." Neusmíváme se z dobroty našeho srdce, ne tak jako bychom se usmívali na štěně nebo malé dítě. Zatímco kráčíš okolo, hlavou nám blýskají surové sexuální obrazy. Naštěstí mají muži špetku pevné vůle. Ačkoliv rozkošná šestnáctka může bez obav flirtovat se svým učitelem, prakticky všichni muži se ubrání (musí) pokušení. Ale, často to je k...-že pokušení! Každoročně mnozí, i ti nejúspěšnější a nejmocnější muži, riskují všechno jen kvůli sexu s atraktivní mladou dívkou. / L - Ne s dívkou, ale jen s tělem, ona jej zase až tak nezajímá /

Vyhrála jsi v loterii
Pluješ si svým životem způsobem, jaký si ostatní nedokáží ani představit. Každý je k tobě tak sakramentsky milý. Jsme milí, protože tě chceme v..... To je jediný důvod. Ale ty si myslíš, že lidé jsou takoví doopravdy, že celý svět je takový. Prodavač v obchodě s oblečením byl tak trpělivý a nápomocný. Chtěl tě ..... ve zkušební kabince. Ten padesátiletý komisař v autoškole, který tě musel nechal opakovat jízdy, se ti tak mile omlouval a bylo mu to tak líto. Nemohl tě nechat projít, protože řídíš jako slepice, ale tak moc by chtěl vidět tvé rty okolo svého úřednického ....... Tak to prostě chodí. Ty možná věříš, že sis to milé zacházení zasloužila svou tvrdou dřinou a svým charakterem, to je ale blbost. Všeho toho požíváš jen z titulu těla, které obýváš.

Sundej make-up, párty skončila
Ale jednoho dne začneš být neviditelná. Prodavač v obchodě je netrpělivý. Nikdo se ti nevěnuje nad rámec povinností. Lidé jsou najednou profesionální, odtažití. Nikdo se na tebe na ulici neusmívá. Ztratila jsi svou kouzelnou moc a ta ztráta přišla s věkem.

Vítej v opravdovém světě. Ve světě, jaký skutečně je a v jakém žije většina z nás. Probudila ses ze sna a nyní musí být každá laskavost zasloužená. Nic už není zadarmo.

Napadají mě konverzace, které jsem měl s dámami přes čtyřicet a staršími: "Opravdoví muži už vymřeli. Kde má dnes člověk najít decentního chlapa? Kam se všichni praví muži poděli?" Inu dámy, tito praví muži jsou stále někde tam venku; pokouší se dostat do postele mnohem mladší ženy. Vždy si, sám pro sebe říkám: vidíte, jak osaměle, zoufale a hrozně nadrž-eně se cítíte právě teď? Jak rády byste měly přízeň byť jen trochu atraktivního, ne-nechutného chlapa, který by s vámi trávil čas i intimní chvíle? Tak tohle je odplata za období, kdy jste byly mladé, krásné a měly na orbitě moře mužů. Flirtovaly s každým z nich a plýtvaly jejich časem. Smály jste se jim pro jejich nadrž-enost a strádání v potřebách. Nyní znáte jejich utrpení. Je teď vaše. Není to nic než odplata.

Neustálá závislost na krutosti cizích
Mladé pohledné dívky se často chichotají nebo vyloženě smějí představám, že jsou jimi muži tak zasaženi; že někdo jiný cítí touhu, bolest a utrpení, když jsou nablízku. Těmto ženám připadá mužská záliba právě v nich jako arbitrární volba, jako by si vybíral, zda si dá vepřové nebo kuřecí k obědu. Ve skutečnosti muž má velmi málo kontroly nad svými pohnutkami. Jeho chtíč je syrový, niterný a není-li opětován, velmi bolestivý. Žádný muž na světě si nevezme oblek, výtisk časopisu Nevěsta pod paži a nezačne flirtovat se skupinkou neatraktivních obézních skoro-čtyřicátnic. Krutost tohoto je zcela zřejmá. Ale svěží teenagerky nemají zábrany bez skrupulí škádlit potkávané muže předstírajíce nabídku toho, co tito chtějí. Mužská paměť je na tento druh chování dlouhá a mnozí si vyloženě vychutnají pomstu, která nevyhnutelně vychází z proměny v obzvláště krutého hráče.

Jednou jsem se, na jedné zábavě, potkal se dvěma velmi příjemnými, docela dobře vypadajícími a krásně oblečenými dámami, jimž se ale nezadržitelně blížila čtyřicítka. Získaly mou pozornost a začaly flirtovat. Brzy ale také opakovaly komentáře o tom, kam se všichni dobří chlapi poděli. Normálně bych se jen usmál, pokrčil rameny a řekl něco jako: "Kdo ví? Možná se schovávají pod kameny, nebo zapadli do mezery v gauči." Tentokrát jsem ale řekl, že vím kde jsou. Že se pokouší vybojovat sexuální styk s ženami o dvacet let mladšími. Je to neúprosný fakt lidské biologie, že kvalitní muži nemají zájem o ženy svého věku. Byly překvapivě rozumné a připustily, že mám pravdu.

Mnoho mužů nenávidí, jak nás atraktivita mladé dívky dokáže očarovat. Pokud neobýváš tělo nadrženého chlapa, nemůžeš ani zdaleka porozumět, jak intenzivně nás ženská krása ovlivňuje a s jakým vypětím zápasíme s vlastním soustředěním, když jste poblíž. Možná to je jeden z důvodů, proč se muži stávají děv.aři, protože umět žonglovat s dívkami mu pomáhá oslabit tuto vaši moc. Nesnášíme, jak vaše pouhá přítomnost odvádí naši pozornost a tok našich myšlenek k sexu, bez ohledu na to, co v ten okamžik právě děláme a potřebujeme dokončit. Neseme velmi těžce, že máte život o tolik snazší, jen protože jste štíhlé a přitažlivé, zatímco my si musíme všechno zasloužit vlastní pílí a prací. Už to vidím, řekneš, že tvůj život není až tak jednoduchý. Postěžuješ si, že tě tvůj přítel podvedl. A ta starší žena nemá žádného přítele. Můžeš remcat o problémech a poj.bech v práci za tvé podprůměrné výkony, ale nevyhodili tě a nevyměnili za jinou, méně atraktivní.

Tržiště
Tady je jedno tajemství pro nás muže. Zajímalo vás někdy, jaké to je, když se k vám lidé chovají o něco mileji a vřeleji? Je to snadné. Nechte se ostříhat u módního holiče a pořiďte si trochu dražší, na míru střižený oblek a kravatu. Ženy s vámi sice nebudou chtít mít okamžitě sex, takže to porovnání není perfektní, ale projděte se po ulici. Pozorujte milejší pohledy lidí. Vejděte do obchodu a kupte si balíček žvýkaček. Zeptejte se někoho cizího na cestu. Všichni se k vám budou chovat lépe.

Bohužel, pro vás, stárnoucí ženy, žádný takový oblek neexistuje. Botox ani plastické operace tě nikdy nevrátí na výsluní a mezi mladé dívky pod třicet. Můžeš se konejšit vědomím, že jsi jednou měla v rukou tuto enormní moc nad muži, ale dnes je na řadě jiná žena, aby jí disponovala, jakkoliv je pomíjivá.

Fotogalerie


Vlevo věk 26, vpravo věk 44. Pouze ta mladší nás oslovuje. / pozn. Lena - žena vlevo nalíčená - vpravo nanalíčená ? /


Šestnáct let dělí tyto dvě ženy, avšak rozdíl ve vnímání muži je dramatický. Opět 26 let, vlevo, a 42 let, vpravo.Může být staší žena krásná? Samozřejmě že ano. Tyto milé dámy ve věku 70, 84 a 97 to demonstrují. Ale vidíme je s respektem a obdivem, ani náhodou ne jakýmkoliv smyslným či sexuálním způsobem. Kdo by nechtěl takovou milou babičku?


Ale vidíme je s respektem a obdivem, ani náhodou ne jakýmkoliv smyslným způsobem.


Ale naopak, jste-li mladý muž, pro většinu žen nejste sexuální objekt. Avšak, ono se to časem mění. Stačí zůstat fit a každým rokem se vaše hodnota na sexuálním trhu zvyšuje. Ještě v pět-a-čtyřiceti budete mít nepřeberný výběr žen. Stačí zůstat fit a každým rokem se vaše hodnota na sexuálním trhu zvyšuje.Tímto článek končí a následují mnou vybrané komenty, které se navrstvily pod ním


Dodatečné myšlenky čtenářů tohoto článku:
- Příroda je k těmto ženám nesmírně krutá. Dává jim všechnu tuto moc a nadvládu, ale už ne kapacitu porozumět, že všechno má svou cenu. A že existuje důvod proč. S velkou mocí přichází velká zodpovědnost, ale to ta diskopitka v podpatcích s ajfounem na tanečním parketu nepochopí. Teď má velkou moc, protože za pár let už nebude mít žádnou. Muži ji mají jen omezeně, ale nikam se věkem neztratí. Je to jednoduchá rovnice.

- Dívka dá muži deset let svého mládí a on jí to oplácí podporou do konce života. Bejvávalo. Zde se naplno projevuje základní neúcta feminismu. Feminismus propaguje vyplýtvání těchto desíti let nespoutanou zábavou na karuselu čur.ků, ale pak očekává, že stále nějaký muž bude chtít těch čtyřicet let loajality dát.

- Říkat mladým dobře stavěným dívkám, aby se soustředily na kariéru a zábavu, když jsou ve svých nejplodnějších dnech, kdy se jejich mladistvá krása může po dítěti ještě snadno zotavit, je jako kdyby finanční poradce řekl svému klientovi v byznyse, po uzavření výhodného obchodu, aby s penězi vyrazil do Vegas a užil si trochu zábavy. Není to jen špatná rada, je to nakažlivá a zhoubná rada.

- Nahromaděný hnus jejich promiskuity a zlatokopeckých svinstev obalí jejich boky a skrze vyschlé zbytky své dřívější krásy pozvednou postelové fusekle své oči s křikem: "Zachraň nás!" ...a já zašeptám: "ne." - Rorschach
- Muži stárnou jako víno, ženy stárnou jako mléko.

- A jeden/na z komentujících dodal/a: Rorschachu: víno může "zestárnout" v ocet ... a mléko zas v ušlechtilý lahodný francouzský sýr .....

-


Můj názor?
Naleznete jej > ♪♫♪

Pokud máte zájem nahlédnout do diskuze, která se rozvinula pod tímto soupisem, pak si okopírujte:
http://www.theredpill.cz/fantasticka-docasna-vysada-zen
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama