- Detox jater a hubnutí jednoduchým postupem

3. listopadu 2016 v 0:44 | Lena |  - Samoléčba

S tímto silným nápojem, který je určen k pročištění jater se můžete z části zbavit i nadváhy. A to vše získáte bez vynaložení přílišného úsilí.


Pokud je organismus plný toxinů, játra nedokáží správně vykonávat své funkce. A že se jedná o velmi důležitý orgán není pochyb. Zodpovídají za stav imunitního systému, dobré nálady, kvality kůže, energie a spoustu dalších náležitostí. Pokud jsou tělo i játra zanesena, jakékoli snahy o zhubnutí zabírají výrazně pomaleji a nejednou dokonce namísto hubnutí, naopak přibíráte. Velmi málo lidí si totiž uvědomuje, že bezproblémová funkce jater je při hubnutí snad nejdůležitějším faktorem. Ten rozhodne o tom, zda se Vám podaří zhubnout, nebo zda se tento proces zastaví a po velmi dlouhou dobu nepřinese žádné hmatatelné výsledky.


Nečistá játra jsou jedním z hlavních důvodů, proč lidem snažícím se zhubnout nepomáhá ani střídání různých diet. Naopak, pokud stojíte na opačné straně "barikády" a nemůžete nějaké to kilo přibrat, zamyslete se, zda vaše játra nepotřebují očistu.

Vyzkoušejte tento recept, pomocí kterého si játra kompletně pročistíte. Nejlepší na něm je to, že funguje rychle - již po 3 dnech zaznamenáte první výsledky.


Pro přípravu intenzivního nápoje budete potřebovat následující ingredience:

3 citróny (bez kůry)
1 pohár natě petržele
5 stébel celeru
6 sklenic vody

Postup
Do mixéru vložte nakrájené citrony, petržel a celer. Vše dobře rozmixujte. Poté přilejte vodu a znovu promixujte. Nápoj uskladňujte v lednici po dobu maximálně 24 hodin. Lepší je však si před pitím vždy připravit nápoj čerstvý.

Pijte 2 sklenice nápoje 3 krát denně na prázdný žaludek. Alespoň 15 minut po užití nic nekonzumujte. Proceduru proveďte i během následujících 2 dnů. Poté si udělejte na 7 až 10 dnů přestávku, a po této době celou kůru znovu zopakujte. Během kůry se vyhýbejte těžkým jídlům. Aby jste podpořili procesy detoxikace a hubnutí, rozhodně upřednostněte lehčí typy potravy a bez masa. A pozor - před započnutím kůry játrům rovněž ulevíte tak, že zhruba týden před její realizací budete konzumovat lehčí stravu, rovněž prostou masa.

Tip pro hubnutí: Během diet často dochází k nedostatku živin v těle, proto by jste je měli doplňovat. Nejlepší pro tento účel jsou superpotraviny, jako kupříkladu spirulina, která obsahuje téměř všechny důležité vitamíny, minerály a stopové prvky. Kromě pomoci při dietách je výborná i k prevenci rakoviny prsu a při problémech s menses (nepravidelná, bolestivá a podobně).
Před absolvováním procedury se poraďte s lékařem
V soupisu byly provedeny určité úpravy
Pramen:
Clean Your Liver And Lose Weight In 72 Hours With This Powerful Drink

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama