- Vizualizace přání ve čtyřech krocích

26. října 2016 v 0:44 | Lena |  - Krůčky ke štěstí
V tomto soupisu jsou představeny 4 kroky, které Vám napomohou jít správným směrem při uskutečňování vašich snů/přání. Pokud jimi projdete a pevně si je uvědomíte, tedy přijmete je, otevře se energetická brána, skrze kterou se zlepší splňování vašich přání tak, že se budou lépe projevovat v realitě. Chce to trochu cviku a pevné vůle.
1 - Přání
V první části je třeba vizualizování, tedy představování si svých snů.


Čeho přesně chcete dosáhnout? Musíte mít zcela jasnou představu ve své hlavě a můžete si ji i sepsat, pokud vnitřně cítíte, že tento postup potřebujete. Cílem není mít co nejvíce velkolepou představu (pokud však chcete, prosím). Hlavním důvodem je mít před sebou něco konkrétního, za čím budete moci jít. Na velikosti přání přitom vůbec nezáleží. Ať už je vaše přání jakékoliv, mělo by pocházet z toho, co opravdu vnitřně chcete.

2 - Výsledek
V další fázi si představujte, jak se budete cítit, až se vaše sny naplní.

Určete, co je pro Vás výsledkem dosaženého snu. Velmi často to bude nějaký pocit. Jakmile je výsledek definován, ponořte se do snění o své vizi. Této vizualizaci se přiměřeně věnujte stále.

3 - Překážky
Pokud chcete dojít procesem splnění snů až do konce, tato část je velice důležitá a nezbytná. Pokud by jste totiž skončili ve fázi vizualizování přání, budou Vám chybět zásadní nástroje. Bez vynaloženého úsilí se totiž nenaplní žádný sen.

Přemýšlejte tedy nad reálnými problémy, které mohou vyvstat. Pak si položte otázku: "Co mne brzdí od prožití mého přání?" Často se jedná o emoce a staré zvyky. Přemýšlejte o všech možných překážkách.

4. Plán
Nakonec potřebujete akční plán na překonání těchto překážek.

Vytvořte si seznam možných problémů a ke každému najděte řešení. Jakmile porozumíte překážce, porozumíte i tomu, jak ji překonat.

V této fázi jste připraveni realizovat své sny.

Hodně štěstí! 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama