- Lucie Borhyová změní barvu vlasů - vize

12. října 2016 v 15:55 | Lena |  - Vize, proroctví osobně
Lucie Borhyová je sympatická žena, která se díky médiím stala známou tváří, a proto její osobu i v běžném životě málokdo přehlédne. Dnes pro Vás mám překlad vize, jejíž obsah se týká změny její osobní vizáže.

Lucii, co se týče vlasů, již léta známe jako uměle odbarvenou blondýnku. Tato blond á la Barbie jí ovšem také propůjčuje nepřirozeně umělý vzhled, zvláště, pokud barva sáhne do bílých tónů. Lucie promiň, ale toto sluší spíše plastovým panenkám. Ty máš na víc.

Zejména v poslední době mi přijde, že někdy si ani sami vizážisté, kteří ji předpokládám u nástupu před kameru pomáhají s úpravou kštice, neví rady, jak její vlasy upravit, aby vypadala stále "moderně". Výsledkem je však většinou stále stejný styl. Léta se lidé dívají na jednu a tutéž "hlavičku". Dnes již trochu nudné, nezdá se Vám?

A proto Lucinka, která je jistě mnohým z nás sympatická, se z tohoto hlediska pomalými krůčky dostává za zenit. I z hlediska časoprostoru se její barva stala minulostí. Energie změn v této oblasti totiž vnímám zhruba 2 týdny.
Je možné, že ona sama již s touto barvou není spokojena a přemýšlí o změnách, nebo její okolí, popřípadě pracovní tým dal blondýně vale a vítali by změnu.


Čili? Jeví se mi, že odbarvená blondýnka se z časového hlediska pomalu, ale jistě dostává do prostoru, kde budou v této oblasti provedeny obměny. Není vyloučeno, že diváky a své příznivce překvapí ze dne na den, kdy se na ně z televizní obrazovky vedle Reye Korantenga bude usmívat "nová" tvář. Takže pozor - Vy, jež televizi pravidelně sledujete, aby Vám překvapením nezaskočily v krku brambůrky. Bude to stále naše známá Lucie, ale změní vizáž.

Vidím zde ještě jiné změny, které se týkají její osoby. Tedy - pokud bude televizní společnost, jež ji zaměstnává, co se týče změny barvy vlasů tvrdošíjně preferovat opravdu nudnou a okoukanou světlou barvu, v léta stejném stylu moderátorské dvojice black and white, pak se Lucie může objevit alespoň s jiným střihem, popřípadě novým účesem. Není také vyloučeno, že se její osoba objeví v novém typu pořadu. Ano, změny na pracovním i osobním poli zde skutečně vidím. Po dlouhých letech stejné a dnes již únavné verze by jí rozhodně prospěly a co se vlasů týče, i slušely.

V případě dotyčné zde ještě vnímám jisté váhání. Lucie, pokud nic nezměníš, budu zklamána, je nutné, abys i Ty sama v této věci učinila patřičné kroky. Nepřemýšlej, jdi vpřed, energie, které se nyní kolem Tebe nacházejí jsou nakloněny změnám. Nepropásni je a jdi do toho! Velice Ti to prospěje.


Tímto se dostávám k závěru dnes popsané vize a nejen Lucii, ale i Vám všem přeji hezké dny ve znamení změn.

Lena 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama