- Dagmar Patrasová si neváží sama sebe - všem ženám

31. října 2016 v 0:44 | Lena |  - Vztahy
Dagmar Patrasová je krásná žena, a díky své herecké profesi i jiným veřejným aktivitám také známá osobnost. Posouzení její skutečné krásy, tedy krásy vnitřní v této chvíli ponechám na lidech, kteří ji znají osobně.

Proč dnes vkládám příspěvek s tématem o této ženě? Přestože média obecně nesleduji dychtivě a s přilepeným okem k obrazovce, či listům novin, tu a tam se ke mně nějaká zprávička ze světa známých osobností dostane. K psaní mne evokovalo zhlédnutí pořadu, na který jsem dostala tip a kde se dotyčná představila v poměrně milém rozhovoru. Nelze jinak, než na jeho obsah a provedení reagovat. A to, mimo jiné i s patřičnou dávkou nadhledu, ale i jemného sarkasmu a v rozboru její současné životní situace užiji osobní psychologii.

Co se týče manželského vztahu paní Dáši, víceméně vidíme, co v poslední době v tomto svazku probíhá. Sledování výše uvedeného rozhovoru bylo pro mne z části smutné. Paní Dáša se zde mimo jiné rozhovořila i o chování manžela, respektive o posledních měsících jejich společného života, kde svazek, jež se zdál býti vyrovnaný, dostal trhliny. A z trhlin, jak se zdá vznikly díry, ve kterých Dagmar nyní uvízla podpatkem svých lodiček a nemůže se dostat ven ...
Zmínila, že chování manžela jí velice ublížilo. Z čehož v podstatě vyplývá, že k jeho osobě stále chovala silné city. Proč toto zmiňuji: Inu, u některých svazků po letech vyprchá "Láska" a manželé v něm sestávají spíše ze zvyku, nebo si dle společné domluvy každý z páru žije svým osobním životem a manželský svazek je veden spíše úředně. Z Dášiny strany tedy dle jejího názoru šlo o stálou Lásku, ovšem jak vidíme, ze strany jejího protějšku, dle toho jak se chová, nikoli. Dagmar se proto musí cítit velice poníženě. A pokud budeme hovořit o medializaci jejich soukromého života a propírání v pračce zvané "veřejnost", co kdo z nich udělal, nebo řekl, máme zaděláno na opravdu silnou kávu, která je záměrně podávána bez cukru a její hořká chuť uvízne v krku na hodně dlouhou dobu.


Celý rozhovor, který se dotýkal i jiných témat se Dagmar snažila působit, že je nad věcí a s noblesou. Na mne však tento dojem neudělala. Ve skutečnosti jsem viděla niterní pláč a bolest ženy zralého věku, která neví, jak se zachovat a jež potají zamačkává slzu nad chováním mužů k takovýmto ženám a nad mizejícím mládím, které se vzdaluje rychlostí zběsilého taxíku, ze kterého vystoupila na osamělém mostě a zavřela za sebou dveře.
Bylo také vidět, jak se jí při mluvení špatně otevírají ústa. Zmínila, že má obličej pozvednut nitěmi a že tuto úpravu mají všechny ženy. Na mysli měla patrně své kamarádky z branže, ale jistě, i zcela veřejně neznámé dámy zralejšího věku, které chtějí vypadat hezky touto úpravou obličeje nepohrdnou. Neodvažuji si ani představit, jak silně omezující a nepříjemné musí být, mít kůži nad rty "sevřenou" tak, že vadí při mluvení, či jakékoli manipulaci, konzumaci jídla a podobně. Co vše jsou ženy ochotny podstoupit a kolik obětí přinést, pro to, aby pro ostatní, pro své muže a koneckonců také pro sebe vypadaly pěkně. Kolik omezení a nepříjemných chvilek jim to přinese ...
V té chvíli mi této ženy zabylo opravdu líto. V paměti mi vyvstal ►článek◄ o bolesti ženy, která se v podstatě týká "všech" dam, jejichž tělo již není mladé. A na mém srdci se objevila krůpěj, jež připomíná ranní rosu na okvětních plátcích růže, která je zároveň slzou. Ano, bolest žen v tomto ohledu vidím velice často. A je mi to opravdu velice líto. Dnes je nám 20, "zítra" 60.

Když jsem viděla protějšek lady Dagmar, "děd" s doutníkem v ruce, který se po boku své nové, mladší "přítelkyně" tváří jako frajer, zvedl se mi žaludek. Promiňte. Opravdu, nikdo nevypadá směšněji, než v roli, kterou hraje a dělá se zebe někoho, komu se ve skutečnosti ani vzdáleně nepodobá. Frajerem se muž rodí. Hraní si na něj u pozorovatele budí dojem značně nepovedené parodie.
A co jsem si "přečetla" z vyzařování obou osob, starého pána a jeho mladší "partnerky"? Nevím, nevím, ale u oné ženy se zdá, že svou roli bere trochu vážněji, než dotyčný. Na jedné straně jí patrně dělá dobře, že je viditelná v médiích více, než doposud a cítí se výjimečná, (ach to slepé ego), na straně druhé se zdá, že k pánovi přesto chová nějaké city. U něj se spíše zdá, že si potřeboval pouze zahrát na mladíka (že by jakási mylná představa?). Vzhledově neomládl ani o měsíc. Jeho záměrem je patrně ještě něco dohnat, jakoby nabyl pocitu, že "dotyčná" s kosou již klepe na dveře jeho života, a proto chce ještě mermomocí urvat co se dá a za jakoukoli cenu. Hledá dávno ztracené mládí, ovšem s mladší partnerkou vypadá směšně. A výsledek je jaksi marný.
Přitom by si, jak on, tak Dagmar mohli, ruku v ruce krásně užívat zralá léta pospolu.

Někdo by v této chvíli mohl namítnout, že u Dády a jejího protějšku mohla vzniknout dohoda, jelikož dotyčný chce kandidovat na veřejný post a v médiích se o něm zřejmě nemluvilo tolik, jak by bylo potřeba. (Nevolila bych takového člověka!!) Pro některé známé osobnosti může nižší mediální zájem znamenat krach podnikání. Aneb, o kom se nemluví, jako by nebyl, že? Tak se postarali o jisté rozčeření vod. Je-li tomu tak či ne ovšem ví pouze dotyční. Pokud však je na tomto kroku něco pravdy, pak si rozhodně nevybrali zrovna šťastný způsob prezentace.

Dagmar se v současnosti ukazuje na veřejnosti s novým přítelem, ze kterého se vyklubal její dávný známý. Z části snad z jakéhosi trucu, ale já oběma těmto lidem přeji, aby vztah vydržel.

Otázkou zůstává, zdali se nyní, po cca 33 letech manželství Dádě vrátilo totéž, co kdysi údajně udělala sama. Měla vážně zasáhnout do dřívějšího manželství svého nynějšího muže, ze kterého vzešla malá holčička/dcera a de facto jej rozbila. Ovšem na druhé straně, co je pevné, nikdo nerozbije ...
Zde si muži konečně "musí" uvědomit, zda i v budoucích časech půjdou za hlasem svého srdce, nebo za hlasem... Protože svou nevyzrálostí po sobě zanechávají spoušť.

Manžel Dagmar také údajně patří mužům, jež se často otáčí za jinými sukněmi a své "sympatie" k tvarům a fyzické kráse jiných, zejména mladších žen dává najevo způsobem, který je již za hranicí a u jiné ženy by mu neprošel. Dagmar však jeho chování údajně tolerovala. V tomto případě si kladu otázku, zdali v sobě měla opravdu tak málo důstojnosti. Něco jiného je "podívat se" na jinou ženu, něco jiného vykazovat chování nevyzrálého pubescenta.
Také se domnívám a po zhlédnutí výše uvedeného rozhovoru na mne Dagmar dělá dojem, že její velká tolerance vůči "zvláštnímu" chování jejího manžela je dosti nezdravá. Váží si své hodnoty tak málo? Dle mého názoru by jí neuškodilo ukázat v sobě v tomto ohledu více ohně a temperamentu. Jistá tolerance může být vhodná, ovšem vše má své hranice.

A jak jejich manželský vztah dopadne? V této chvíli těžko říci, takovéto případy velice často začínají výhrou "milenky" nad manželkou, ovšem končí přesně opačným způsobem. Ponížená manželka se po čase dá dohromady, získá na vážnosti, započne na sobě pracovat, omládne, zkrásní. Manžel často ostrouhá, neboť jak známo, staršímu, opotřebovanému pánovi po boku mladé ženy kondice nevydrží věčně. Mladá žena jej opustí a původní žena by si o něj neotřela ani zablácené boty. A on na stará kolena zůstane sám.
Pokud by však došlo k tomu, že se pán ožení se svou stávající mladší "milenkou/partnerkou/nebo slečnou na hraní?", pak se obávám, že zde nepůjde o skutečný vztah, který je založen na skutečné lásce.


Závěrem uvedu "pravdu", která vyvěrá z mého pozorování okolí a je prověřena léty.
Není konkretizována na výše probraný trojúhelník, ale psána pouze obecně, platí tedy v obecném rámci:
Nevylučuji také, že se při jejím čtení i malinko pobavíte, záleží však na úhlu pohledu každého čitatele.


Zde > ♪♫♪
Prvotní autorství Živá Voda Lena
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama