- Zakomplexovaný? čtenář Jirka > IP 37-48-16-242.tmcz.cz

29. srpna 2016 v 0:44 | Lena |  - Očima pozorovatele
Tento příspěvek, jakožto veřejně prezentovaný si pochopitelně může pročíst kdokoli, je však určen zejména osobě, která mi neustále píše dosti zvláštní vzkazy. Vzhledem k tomu, že nemám k dispozici její @, činím takto prostřednictvím internetové stránky. Vytvořila jsem si malý rozbor a mám pro dotyčnou osobu vzkaz.
Počátkem prázdnin mi přišly první dva vzkazy odeslané po sobě od osoby, která se podepsala jako Jirka, tohoto znění.Na první pohled dotaz, ovšem onen chaotický projev je zvláštní, chvílemi se jeví, jakoby snad obrácená, či vynechaná písmena byla vložena záměrně, aby dotaz vypadal, že jej psalo dítě, popř. zmatený teenager. Na místě smazání bylo uvedeno tel. číslo, kdy se dotyčná osoba "domnívala", že snad zavolám. (?) Co vnímá podobně, jak píše, se vzhledem ke zhruba tisícovce zde uvedených článků mohu pouze domýšlet, řečené se zřejmě týká některého z článků o partnerství. V podstatě není kde odpovědět, volat - bez komentáře. V tomto případě by bylo možno pousmát se a zapomenout ...

Vzkazy však pokračovaly, bylo jich mnoho, různého typu, s chybami...
K jednomu ze série článků od zajímavého autora, který byl samozřejmě uveden, dotyčný napsal připomínku, že jsem něco napsala špatně. Evidentně si nepřečetl mé upozornění, které bylo umístěno na viditelném místě, kde zmiňuji, že ne se vším souhlasím, navíc jsem tento článek nepsala já. Co dodat ...

Další z mnoha vzkazů ...


Není vyloučeno, že dotyčný za chvíli započne psát i o iluminátech, reptiliánech a podobně.
Včera došla zpráva adresovaná na osobu předního mykologa Paula Stametse, jehož poznatky jsou uvedeny v nedávném ►článku◄. Jeho videoprezentace na mne udělala dojem, proto jsem se chtěla se čtenáři podělit o něco hezkého, občas tak činím. Reakce dotyčného Jirky:


Pan Paul něco dokázal, něco objevil a podělil se s tím s ostatními. Je možné, že něco na obdobné bázi již objevil někdo před ním. Ovšem dotyčný J. patrně vůbec nepochopil význam jeho sdělení. Lidé - bytosti, které mají v sobě inteligenci prvotního Zdroje jsou opravdu nesmírně inteligentní. Stav naší planety a společnosti je toho "jasným důkazem". Dotyčný sám je této "inteligence" důkazem.

> Co k Jirkovi dodat. Může se jednat o kohokoli, udané jméno může být samozřejmě fiktivní.
Může jít o osobu školou povinnou, ale také o člověka zralejšího věku, jelikož, jak jsem zmínila, některá spojení slov se zdají být napsána kultivovaně (ovšem zde se jeví, že tato slova jsou odněkud okopírována, či naučena) a chyby i chaotické překlepy v porovnání s tímto "kultivovaným" projevem nejsou v souladu a zcela si protiřečí. Tedy, nelze vyloučit člověka, který ze sebe dělá osobnost, kterou ve skutečnosti není.
Ať je to tak, či onak, jde o někoho, kdo se rozhodně velice nudí. Což je špatně. Pokud má dotyčný tolik času, má jej použít ke konání něčeho řádného. Dnes není místo na dlouhodobé flákání.
Někdo si může položit otázku, proč se ve svém věku tímto vůbec zabývám. V podstatě z důvodu "něco" si ověřit z psychologického hlediska, v něčem se procvičit a řekněme, že dotyčný "posloužil" jako materiál. Dále také proto, jelikož mu chci něco vzkázat a vím, že si to přečte.
Pro mne je tímto vše uzavřeno a v případě dalších "podivných" vzkazů budou tyto již samozřejmě bez přečtení vyhozeny do koše.

► "Vážený" "Jirko": Je možné, že jsi skutečně dítko školního věku, popřípadě teenager, který má prázdniny, nudí se, možná nemá poblíž žádné kamarády, a tak jsis vyhledal jakousi "zábavu" v této dosti zvláštní formě.
- V tom případě Ti vzkazuji: Za chvíli Ti započne škola, tak na takovéto blbosti již nebudeš mít čas. Každopádně, do nového školního roku ještě zbývá několik dnů, tak se pořádně zamysli, zvedni konečně ten svůj zadek a běž dělat něco konstruktivního. Chápu, že Tě mé stránky zaujaly, ovšem otevírat si je 7krát denně a neustále číst, není nadvakrát zdravé pro oči, jelikož záření a jas monitoru Pc, notebooku, popř. mobilu... není zrovna přátelské ani pro ně, ani pro mozek. Zajdi si do přírody, běž se vykoupat, zopakuj si učivo, ukliď si pokoj nebo řádně vygruntuj celý byt, rodičům určitě uděláš radost. Zasportuj si, ukliď les, nebo své okolí, "lidé" po sobě často nechávají nepořádek, kde je napadne. Uděláš alespoň něco pořádného.
- Máš pocit, že víš všechno lépe a dokážeš vynalézt lepší věci? Pak není nic jednoduššího, než si založit webové stránky, U stránek klasického typu jde o otázku několika minut. Prezentuj své názory a ukaž co umíš. Možnost má každý.
- Rozhodně také není od věci zopakovat si základní prvky gramatiky, jelikož máš značné mezery. Vložila jsem zde Tvá díla, ať si je můžeš znovu prohlédnout.

> Pokud Tvůj věk přesáhl hranici 21 let, popř. jsi-li osoba zralejšího věku, máš zcela evidentně nějaký problém. Jedná-li se o psychickou formu, pak rozhodně navštiv psychologickou poradnu. Dále s vědomím lékaře absolvuj celkový detox organismu, střídání teplé a studené sprchy také pomůže. Dále, stojka prokrví mozek, ten poté lépe pracuje, hovorově se říká, že se v něm "rozsvítí". Cvič jógu, provozuj běh.

Takže, "milý" Jirko, Petře, Honzo, Aleno, Markéto, Karolíno, Filoméno, či jak ve skutečnosti zní Tvé pravé jméno, snad jsem tím řekla vše. A pokud máš nějaký komplex, takovýmto přístupem si jej "nevyléčíš".

Nudíš se? Dělej něco řádného, psaní zvláštních vzkazů zde nepatří a žádný dojem to na mne neudělá. Naše společnost potřebuje lidi, kteří jsou jí nějakým způsobem prospěšní. Staň se takovým člověkem, a jako společníka si k tomu pořiď třeba medvídka mývala, nudit se v jeho přítomnosti rozhodně nebudeš ... 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama