- Duchovní příčiny ne-mocí - pohlavní orgány

9. srpna 2016 v 0:44 | Lena |  - Duchovní příčiny nemocí

Než započnete se čtením, je nutné prostudovat > ♪♫♪

Výtok (fluor vaginalis), zánět pochvy (kolpitida) - změny děložního čípku - poruchy tvorby děložní sliznice - zánět sliznice děložní (endometritida) - poruchy menstruačního cyklu - cysty a myomy - snížení a výhřez dělohy - "obrácená" děloha - neprůchodnost vejcovodů, srůsty - ženská neplodnost, mimoděložní těhotenství, umělé oplodnění, potrat - poruchy činnosti vaječníků, adnexitida (vejcovodů a vaječníků) - rakovina ženských pohlavních orgánů - hormonální antikoncepce - klimakterium, menopauza - ochablost prsů - abnormální vývoj prsů - cysty a zatvrdliny v prsu, mastopatie - rakovina prsu - augmentační mammaplastika (zvětšení prsou) a plastické operace - zánět předkožky penisu - zánět a zbytnění prostaty (prostatitida a hypertrofie prostaty), adenom prostaty - rakovina prostaty a varlat - zánět varlat (orchitida) - nesestouplé varle - kýla (tříselná, skrotální, pupeční, v jizvě) - snížená plodnost a neplodnost muže - pohlavní nemoci - frigidita, impotence, homosexualita - hypersexualita - promiskuita, sebeukájení ...

Pohlavní pud je nejsilnější projev tělesného života člověka a doklad jeho sepětí s hmotou a matičkou Zemí. Základní funkcí pohlavních orgánů je rozmnožování. Pohlavní znaky a jejich projevy na stavbě těla i tváře přitahují i partnera a povzbuzují navazování kontaktu mezi mužem a ženou. Soužití dvou lidí většinou nebývá oslavou toho druhého, který je pro nás, ač si to málo uvědomujeme, velkým darem. Neboť jen v partnerovi se nám mohou naplnit všechny naše tužby, partner doplňuje a vyrovnává naše nedostatky, od partnera se máme celý život učit vlastnostem a způsobům jednání, v nichž zatím pokulháváme. Ke své škodě tak nečiníme, všímáme si hlavně negací v jeho chování, chybí nám jeho větší pochopení a smíření se s faktem, že není bezchybný (čili je stejný jako my). Svou přirozenou touhu po doplnění (energií a názory opačného pohlaví i jím dávanou láskou duševní i fyzickou) každý z nás méně či více chybně orientuje. Svou nespokojeností s druhými i nechutí hlavně na sobě pracovat zavdáváme příčinu pro onemocnění pohlavních orgánů, symbolů jemného a mazlivého ženství, či silného a vůdcovského mužství.


Zánět pochvy (kolpitida), výtok (fluor vaginalis):
Tak jako mužské sémě postupně vniká do rodidel ženy, tak postupně se na těle projevují závažnější a déletrvající potíže v partnerském soužití. S chybami, které v mezilidských vztazích děláme, do našeho života vstupují i s nimi spojené nemoci pohlavního ústrojí. Pochva je pokoj, do něhož je často pozván muž. Žena v něm svého muže sice přijímá, ale ne vždy jej opravdu upřímně vítá a miluje takového, jaký v posledních dnech a týdnech je. Mnohdy pouze naoko nadšeně hovoří a blaženě vzdychá, přestože se k ní její muž chová často velice nevhodně. Ne vždy se žena skutečně zcela (tělem i duší) svému muži při intimním styku odevzdává. Aby byl doma chvíli klid, žena splní, co po ní její muž chce, ale po čem sama ani tak netouží. Žena obvykle neprahne po naplňování lásky v oblasti fyzické, nedostává-li v manželství lásku duševní, chybí-li v něm hladivé dotyky a romantika. Pro svůj spokojený život potřebuje dostatek něžnosti a citu. I (mnohdy zbytečné) přepracování, hodně domácích povinností a za jiné konaných úkolů bere ženě chuť se svým mužem tělesně splynout. Mnoho žen po více letech manželství už ani nevěří, že s vlastním mužem ještě zažijí pohlavní styk, při němž budou spojeni kromě těly také opravdu otevřenými srdci. Někdy se žena na svého manžela náramně zlobí, což buď zřetelně dává svému okolí znát, nebo negace tiše vyzařuje ze zlobou rozervané duše. A ženina nespokojenost, upřímné nepřijetí intimního návštěvníka se projeví nepořádkem v přijímacím pokoji, který není čištěný láskou, neboť ta, pokud se na někoho hněváme, chybí. V pochvě se okamžitě, ruku v ruce s obvykle nic neřešícím rozčilováním se, zvyšuje počet mikroorganismů, bakterií, prvoků a plísní. Vzniká zánět zevních rodidel a pochvy (kolpitida), jenž se projevuje nepříjemným svěděním a tlakem v podbřišku. Silnější zánět pochvy a potom i vnitřních rodidel (dělohy, vejcovodů a vaječníků) provází výtok - druhého obviňující vnitřní pláč. Výtok (fluor vaginalis) ukazuje, že v ženě je jak velká bolest, tak silný hněv. Volá: "Ty si mne nezasloužíš!" Podle stupně výtoku (bývá bílý až kvasinkový), doby jeho trvání a dalších zdravotních obtíží lze usoudit, čím a jak dlouho žena v partnerském svazku trpí, v čem a proč nezvládá svou roli v něm. Je-li výtok trvalejší a neléčený, může ohrozit i plodnost.

Změny děložního čípku:
Nežli sémě muže vstoupí do dělohy ženy, naráží na její bránu - na čípek děložní. Každá žena se ve svém životě střetává s odlišnými názory a představami - co člověk, to obvykle jiný názor i žebříček životních hodnot. Stav děložního čípku úzce souvisí se zdravotním stavem jater - čili ukazuje, jak laskavě dotyčná komunikuje s okolím, nakolik adekvátně reaguje na různé podněty a chování, i jak milosrdně přijímá nevhodné řeči a skutky ostatních lidí.


Sobecké chování manžela - rozbor pocitů ženy, "řeč" ženy > ♪♫♪

Následující část > ♪♫♪ 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama