- Božský Bruce - film o vyšších Pravdách života > komedie

7. srpna 2016 v 4:44 | Lena |  - Klíče ve filmech ode mne
Mám pro Vás další filmový snímek s ukrytými i viditelnými indiciemi, který je navíc pojat humorně. Tentokrát jsou v ději zakomponovány moudré Pravdy, jež Vás mohou navést na cestu ke štěstí. Můžete zde také nalézt větší uzemnění sama sebe, popřípadě zjistit, že prezentovaný příběh je Vám důvěrně znám.

Bruce Nolan je reportér jedné ze zpravodajských relací lokální televize. Jeho reportáže jsou plné smíchu, kde si dotyčný navíc dělá legraci sám ze sebe. Tato práce jej však neuspokojuje, je přesvědčen, že má na víc a cítí se nedoceněn. Neustále o tom hovoří, zejména se svou přítelkyní, která však proto na své vlastní vyjádření v jejich partnerském vztahu nemá mnoho prostoru.

Když hlavní hrdina této filmové komedie nadějně očekává lepší pozici, kde mu bude dán prostor hlásit seriózní zprávy, na toto místo je s jeho velkým překvapením dosazen kolega, o kterém nemá nejlepší mínění. Ten navíc využije situace, že jej sleduje široký okruh diváků, uzme a použije Bruceovu myšlenku a je za ni veřejně pochválen. Na základě velkého zklamání a rozčílení tak Bruce ztropí zoufalou zcénu, kvůli které je z televize okamžitě propuštěn.


Během následujících dnů plného vlastní sebelítosti k sobě volá samotného Boha. Ten se před ním objeví a propůjčí mu svou Moc. Jak s ní naloží a kolika lidem tak pomůže? Nejprve si svou sílu vyzkouší, jako nástroj pro malou pomstu kolegovi, který byl dosazen na místo, na něž si myslel ...
V ději filmu je možno nalézt spoustu Pravd, které zde hlavnímu hrdinovi představuje "Bůh". Zde je "Bůh" pojat, jako osoba, jde o film, ovšem ve skutečnosti je "Bůh-Božství" nemateriální povahy. Jako ukázku pro Vás jsem některé Pravdy vybrala, shodují se i s mými poznatky. I Vy v tomto filmu určitě/možná naleznete ty své a jistě se před Vámi, budete-li otevření objeví i nové. Pokud je přijmete do svého života, mohou Vám tímto otevřít Bránu do lepšího světa.

► "Je možné mnohé, ale nikdy nikoho nemůžeš přimět, aby Tě miloval. Je nutné ctít svobodnou vůli člověka."
► "Skutečné Světlo je pro lidi příliš silné, jelikož velkou část svých životů tráví v "temnotě" ..."
► "Ať to lidé zamažou jak chtějí, vždy se to dá uklidit." > překlad např: Každý problém má řešení. Každá chyba se dá nějak napravit.
► "Co je zázrak? Svobodná máma, která má dvě zaměstnání a přesto dokáže najít čas odvážet kluka na fotbalový tréning. Mladík, který řekne drogám ne a vzdělání ano. To je zázrak!"
► "Vše, co jsi kdy řekl, nebo udělal je v kartotéce." > překlad: Vše, co říkáš, nebo činíš se ukládá do záznamového úložiště Universa. Říkám tomu Vesmírná banka a má několik "šuplíků". Vesmír lze brát, jako určitou "holografickou" formu energií, do které se vše ukládá. Jelikož myšlenka, slovo, čin je také forma energie. Vše je propojeno se vším. Toto mi bylo dáno poznat, prožít a ověřit si. Jsem za to vděčná.
► "Lidi po mě chtějí, abych dělal všechno a přitom nevědí, že sami mají moc."

Tak co říkáte, jsou to krásné Pravdy?? Je jich tam spoustu.

V průběhu této komedie se mimo určitého poučení i pobavíte, alespoň v některých pasážích rozhodně ano. Představitel hlavní role Jim Carrey zde tentokrát nezavádí do extrému své pověstné grimasy, čili jsou přímo úměrné ději. Dále zde uvidíte i milou Jennifer Aniston a Morgana Freeamana.


Hledejte indicie. Hrajte si!
Krásné dny. Lena 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama