- Probuzení potomků Isís

3. června 2016 v 0:44 | Lena |  - Nový Věk osobně
Dcery a synové Isis, jste probouzeni. Máte předem stanovenou Dohodu probudit sebe samé. Do své reality přitahujete neuvěřitelné a záhadné síly, abyste se dostali ze "stavu spánku". Ty přímo přitékají v předem určené datumy a období, aby Vás vytrhly z Já, které ještě trochu může pochybovat a probudily nečinné posvátné klíče uvnitř vaší bytosti.

Nic, absolutně nic není ve Vesmíru náhoda. Vaše Vyšší Já nese nekonečnou moudrost a vědění toho, kam Vás, vaši duši má tento pozemský život zavést. V předem určených momentech Vás spojí s těmi správnými lidmi, místy, nastavením událostí které budou budíčkem, jež si vyžádala vaše Duše.

Za poslední období jsme svědky masivního probouzení, protože Země se nachází ve stěžejním bodě. Mnoho, mnoho dalších Světlonošů je třeba k přivedení globálních energií k novému souladu.

Kvocient Ženské Energie se musí značně pozvednout, aby tato planeta zůstala zachována. Právě teď můžete slyšet a cítit Volání do svého nejautentičtějšího záměru. Stává se intenzivnější každým dnem. Jste potřební ve svém probuzeném, vzrušeném a elektrizujícím stavu bytí.

Vaše moudrost je třeba. Vaše vědění je třeba. Vaše léčivé schopnosti jsou třeba. Váš hlas je třeba. Posvátné Klíče vašich žhnoucích Čaker jsou třeba.


Strachy a pochyby Vás ale mohou stále uspávat, vládnout Vám, udržovat Vás v odmítavosti. Ale Vy nyní musíte vědět toto: Vibrace Božství je silnější než cokoliv, s čím vaše ego dokáže přijít.

Zvažte na chvíli, co jste dělali včera během dne, nebo večer. Kde jste byli? S kým jste byli? Co k vám přišlo? Právě jsme prošli Energetickým Portálem Isis, Královny Nilu.

Posílá důraznou výzvu všem Velvyslancům Bohyně - jak mužům, tak ženám. Vyslala hlubokou výzvu ke zbroji. Synové a Dcery Isis, Strážci Egyptských Chrámů, cokoliv Vás drží v odmítání Pravdy o tom Kdo Jste, je nyní naprosto nepopíratelné. Již dále nemůžete utíkat sami před sebou. Již dále nemůžete ignorovat své vlastní pocity. Již dále nemůžete zůstat stát na místě. Musíte jednat, abyste ucítili hlas svého vlastního srdce.

Poslední dny se Vám mohly jevit neúnosné, protože jste v procesu očisty extrémně hluboké karmy - nánosů, které představují poslední zdržení letu vaší Duše. Vzdor je zbytečný. Přišli jste sem Vyléčit Zemi a Její obyvatele. Jste vyslanci Bohyně. Máte Kódy a programy, které pochází z hloubi Chrámu Isis a Hathor, královen Nilu. Poslední dva týdny se mohly zdát jako hluboká výzva - ale vedly Vás k nezvratnému životnímu posunu.

Stará karmická spojení jsou pryč, nebo brzy odejdou. Minulost je ukončena. Utrpení a temnota je ukončena. Jste vystřeleni ke vstupu do mentální a fyzické svobody. Země je Vaše. Isis je s vámi během tohoto víkendu hlubokých léčivých posunů.

Věnujte pozornost tomu, co oslovuje vaši Duši. Toto je to, čemu musíte naslouchat. Není jiná možnost. Jste připraveni zajít hlouběji, než kdykoliv předtím, do Chrámu Isis - svého prvotního domova. Vše se rozvíjí v božské dokonalosti, podle Moudrosti, která svou elegancí bere dech. To, Co Vás nyní VOLÁ bylo stvořeno, připraveno, plánováno po tisíce a tisíce let. Vše se Tvoří Nové.


Kdo z Vás se zde poznal?


Malá poznámečka > soupis mi zaslal čtenář, jakožto reakci na mé víkendové sdělení o ► setkání ◄ s Michaelem Jacksonem. Ve výše sepsaných řádcích je zmíněn přechod energetickým portálem. (Autorka jej nazývá portálem Isis, královny Nilu). Ten měl dle ní proběhnout v době víkendu 7/8. 5. a sděluje, že v oné době k nám mělo cosi přijít, měli jsme něco prožít. U mne k této události došlo v pátek večer před víkendem s datem 14./15., tedy cca o týden později. Jistě nejsem sama, u koho v tomto období došlo k něčemu obdobnému. Je zde takováto osoba?
Mimochodem vážení, ve chvíli, kdy připravuji tento článek začla v rádiu znít píseň Michaela Jacksona... "Nyní se již doslova sesouvám pod stůl" ... stálí čtenáří vědí proč.

Přeji pěkný den všem, a také krásné dny následující a budoucí.


Autor článku: / čl. je k dispozici v rubrice Blog/
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 3. června 2016 v 22:36 | Reagovat

Já prociťovala nával obrovského přílivu energie 9.5. V podvečer jsme byli v lesích a všude kolem byl slabě modrý mlžný opar. Ještě nikdy jsem to neviděla a potom přišly ty přívaly silné energie. Chvílemi jsem měla pocit, jako by mě ta energie chtěla vynést nad lesy, ve kterých jsme se procházeli.
Další procítění jsem prožila 15.5. ve skalách. Úžasná energie a veliké balvany. ,, Promlouvaly" ke mně skály i stromy všude kolem.

2 Lena / autorka Lena / autorka | 4. června 2016 v 12:08 | Reagovat

Já pociťuji velké energetické změny - "oheň", který rozpouští staré bloky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama