- Léčba Mycoplasma pneumoniae > přírodní, osobní doporučení

12. června 2016 v 0:44 | Lena |  - Samoléčba
Podpůrná léčba propolisem a doplňkové postupy při léčbě mycoplasma pneumoniae: rozumově-intuitivní poradna: Následující vzniklo na základě dotazu čtenářky a mé osobní interpretace. Soupis zde vkládám s vědomím, že někomu může napomoci, možná zde na své cestě hledání naleznete něco nového, či prospěšného.

Předně je třeba vzít v potaz, že tato bakterie, vyskytuje-li se v těle delší dobu, rozvine se a infekce se stává v organismu formou chronickou. Léčba v tomto případě trvá déle. Z mých poznatků pozorovatele léčících se osob, v některých případech několik měsíců - rok. Někdy s úspěchem, kdy při odběrech po konečné léčbě a následných testech bakterie není zaznamenána, jindy je výskyt v těle patrný, ale ne-mocný se cítí lépe.

Při léčbě Atb-antibiotiky je NUTNÉ zároveň užívat probiotika, což Vám ošetřující lékař předpokládám sdělil. Atb zároveň s bakteriemi ničí i přirozenou mikroflóru ve střevech, kdy se tato mohou stát živnou půdou pro různé patogeny (plísně, kvasinky...), které se díky malé obranyschopnosti střevní flóry započnou rozmnožovat a skrze střevní stěnu pak prostupují do organismu. Ne-mocný pak má různé zdravotní problémy, jejichž primární příčina běžnou klasickou medicínou nemusí být odhalena a dotyčný je odesílán z jednoho zdravotnického zařízení ke druhému, které si jej přehazují, jako horký brambor.

Zařaďte do stravy mletý kořen bylinky Ostropestřec mariánský - chrání buňky jater před škodlivými vlivy Atb. ►Zde◄ poslední odstavec.


Až manžel dobere Atb, je vhodná krátká třídenní očista střev, ►zde◄ (v článku je uvedena očista řádná a celková, ale v případě manžela postačí krátkodobý klystýr) + toto ►zde◄ (zde nahlédněte na užívání lněného semínka). Záleží na něm, zda bude chtít toto podstoupit, nebo se spokojí pouze se základními postupy. Po užití Atb je vždy lepší ulevit střevnímu traktu. Není to však přímou podmínkou, pouze doporučení. Propolis také ničí patogeny ve střevech.

Poté nasaďte Propolis: Pokud máte tzv. Mateční, postačí 7kpk 2 krát denně, u klasického 12ti % 20kpk 3-4krát denně. Obecné užívání propolisu je navrhováno užívat 3 týdny, poté týden pauza, ale v případě této bakterie je doporučováno užívat bez přestávky 2,5-3 měsíce. Toto užívání si manžel intuitivně, dle POCITU již určí sám. Pokud bude mít po 2,5 měsíci pocit, že je čas s užíváním přestat, může. Je třeba naslouchat hlasu těla. Je třeba jej brát, jako inteligentní formu života, která Ví, kdy je možné léčbu ukončit. Naučit se tělu naslouchat. Není to tak těžké.

V prvních dnech užívání propolisu může, ale nemusí nastat střevní odezva ve formě mírných průjmů. Intenzita - zhruba 2-3krát denně je nutno jít na toaletu vyprázdnit se. Doba trvání je 2-3 dny. Jde o přirozenou reakci organismu a čištění. Pokud by trvalo déle, nebo intenzita vyprazdňování byla podstatně vyšší, snižte dávkování. A poraďte se s lékařem. Po odeznění odezvy opět nasaďte dávkování původní.
Je také nutno vzít v potaz možnost alergie na propolis, která se však objevuje u nižšího % osob.
Propolisem si manžel může dělat i inhalace, jelikož tato bakterie se usazuje i v dýchacím traktu.

Je možné zároveň, nebo po dobrání propolisu nasadit přírodní přípravek Chlamisan. Info na internetu, nebo v bylinkářství, lékárně. O tom, zda užívat zároveň, nebo po dobrání propolisu se poraďte - lékař.

Pokud bude vše v pořádku, po dobrání propolisu a několikadenní pauze je vhodný přípravek Wobenzym, který dodává tělu vitalitu a výživu. Více na internetu/lékárna. Doporučuji dávkování 3krát denně 10 pastilek. Proto si pořiďte větší balení, menší nemá význam! Možná Vás trošku překvapí cena, ale pozor, vezměte to logicky a propočtěte si, kolik kč Vás bude stát denní dávka-není to mnoho. Je potřeba organismus nastartovat a pomoci mu při oslabení. Někteří lékárníci nabízejí i jinou variantu Wobenzymu vyrobenu u nás, či jinde, ale já bych šla spíše do originálu. Užívala jsem jej také a jsem velmi spokojena.

Samozřejmě, během celé fáze léčení je nutno mimo běžnou stravu přidat do potravy více ovoce, nebo šťáv, to během dopoledne a v odpoledních hodinách zeleninu. Je jaro, vše bude čerstvé, takže jen do toho!

Je nutno omezit námahu a především stres, jelikož ten oslabuje imunitu, bakterie pak "pracuje" v organismu mnohem agresivněji. Doporučila bych i meditaci, nebo meditační cvičení-jógu, tai-chi, procházky v přírodě, les, lépe jehličnatý/není podmínkou. Vzduch v takovémto lese a celkově přírodě obsahuje látky, které nám prospívají. Od věci není ani kyslíková terapie, více na internetu.

DŮLEŽITÉ: Najděte si na internetu WHELDONŮV PROTOKOL a studujte, není toho mnoho. Můžete zde nalézt něco nového. Je zde popsána důkladná léčba bakterií typu, kterou má v těle váš manžel. A - rozhodně s jeho přesným obsahem seznamte svého lékaře, buďte nekompromisní, věřte mi, na některé lékaře se musí hodně tlačit, léčbu tohoto typu často podceňují. Dále také: www.chlamydie.info / i zde jsou popsány různé rady, tipy k léčbě druhů bakterií typu "pneumonia".

Své zdraví máte ve svých rukou. Pokud se spokojíte s jednorázovým rychlým řešením "léčení", jde o vaši volbu. Osobně jsem názoru, že tělu je nutno pomoci z více stran a úhlů, nejen léčbou chemickou, ale i přírodními postupy a také postupy z hlediska psyché. Jelikož vše je propojeno se vším. Takováto léčba je pomalejší, ovšem o to má trvalejší formu a charakter.

Závěrem: Vše, co je sepsáno je informačním doporučením, před započnutím léčby se raději nejprve poraďte se svým lékařem. A poté směle do léčení, přeji Vám mnoho dobrého.Byl pro Tebe tento článek přínosný? Zašli následující odkaz ostatním, aby pomohl také. Dělám to pro Vás, tvořím lepší svět.
Přímý autor Živá Voda Lena
Další z kategorie Přírodní léčba > ♪♫♪
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama