- Klíč k Míru /5/ - zpívejme a tančeme pro Zemi > čistí se energetické pole

15. června 2016 v 4:44 | Lena |  - Kódy a Klíče osobně
Na tuto Zemi jsem pro Vás přinesla posvátné Kódy a Klíče. Když se jimi budete řídit, nastane na Zemi Mír. Ten Mír, po kterém toužíte tisíce let. !!

Dnešní, pátý krok k nastolení Míru má přímou souvislost s ►příspěvkem◄, kde Země "volá" své ochránce. Dalším Klíčem k harmonii-Míru je tanec a zpěv. Při tanci se naše tělo uvolní, vše se otevře a energie naší duše-Světlo, ono skutečné Já vystoupí na povrch. Uvolní se také různé bloky, které pohybem a otáčením doslova odhodíme pryč, do prostoru, kde se rozpustí. Pak, při pocitu celkové svobody a uvolnění je možno při tanci myslet na Zemi.


S myšlenkou věnování pohybu Matce Zemi vaše otevřená duše bude kolem sebe rozprostírat vstřícné, konstruktivní vibrace-energie, které jsou velice silné. Ty se rozprostřou do vibračního pole Země a jelikož Země je živý organismus, tudíž vibrace vydává také, vaše vibrace a její vibrace se propojí. Jelikož na Zemi je na mnoha místech uložen vibrační vzorec destruktivní, který vydávají smutní, nešťastní lidé, zničená příroda, je nutno zde počítat i vibrační otisk konfliktu válek, neshod apd., vaše vstřícné, dobré vibrace na takovém místě Země doslova nasaje. V podstatě dojde k propojení vaší vibrace příznivé a Zemské rozladěné. Jakou silou bude rozpuštěna zemská rozladění záleží na míře nesouladu a síle vaší vibrace. Pochopitelně, čím je silnější vaše příznivá vibrace, tím větší šance na rozpuštění nesouladu zemského "pole". A jelikož v ►Jednotě je síla◄, čím více Vás/nás bude, tím větší bude síla a míra rozpuštění negací v prostoru. Konstruktivní vibrace je druh Světelné energie. A Světlo dle Zákona vyššího principu rozpouští tmu! Toto Vím, tak jistě, že za tuto Pravdu budu i "bojovat". Odkud Vím? Tuto Pravdu mám uloženu ve svém "srdci". Je těžké osvětlit toto v "lidském" jazyce.


Je nutno myslet na to, že tančit musíme naprosto přirozeně, v maximálním uvolnění, tj. svobodně. Jen tak dosáhneme uvolnění vibrační energie, kterou k tomuto procesu potřebujeme. Pokud patříte k lidem, jež se stydí, že jej při tanci budou druzí sledovat, nebo se "smát", pak nedosáhnete kýženého výsledku. Nestyďte se! Nemáte proč. Pamatujte: Vše, co je u tématu tance pro Vás přirozeně uvolněné, tedy ve stavu svobody, je v naprostém souladu s Bohem. Smějí se jen hloupí nelidé, kteří mají nižší IQ, než opička. Nikdo totiž není tolik směšný vlastnostmi, které má, nebo tancem, který umí, jako těmi, jež přestírá. Rozumíte, co Vám tím chci říci? ♥

Pro Zemi tančí celý svět. Vnímejte atmosféru videa. Čím více lidí tančí, tím je atmosféra silnější.
To je ona vibrační energie, která rozpouští negativa!!
Nejinak je tomu u zpěvu. Když zpíváte a jste naprosto uvolněni, vložíte do tohoto procesu celé své srdce, a v oné chvíli většinou zvedáte ruce k "nebi". Jistě jste si toho všimli i u druhých. V této chvíli dochází k otevření vašich čaker, energie je uvolněná, svobodná a Vy se stáváte Světlem. Záříte do prostoru. Světlem jste samozřejmě i tak, tam, uvnitř těla. Ale v případě maximálního uvolnění se ve Vás "něco" otevře a proudí do prostoru. Je možno také říci, že se v té chvíli stáváte ►zářičem. A zde dochází ke stejnému procesu, jaký z hlediska rozpouštění nesouladných vibrací popisuji výše. Navíc, pokud máte rozevřené ruce, stáváte se i přijímačem Vesmírné energie. Pokud zároveň vysíláte přátelské myšlenky, čistíte vibrační prostor kolem Vás.

Oslovil Tě tento Klíč? Tvořím Nový, lepší svět. Tvoř jej společně se mnou. Pošli následující odkaz na tuto stránku ostatním, aby napomohla i jinde. Děkuji za Zemi, za svobodnější život bez hranic a omezení.
§ Prvotní autorství Živá Voda Lena §
Další články této kategorie > ♪♫♪
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama