- Aktuálně: Matka Země volá své ochránce

5. června 2016 v 14:30 | Lena |  - Nové frekvence Země osobně
Ano, je to ZDE: Probíhá KONEČNÁ fáze počátku TRANSFORMACE. Zajímavé slovní spojení že? Matka Země nyní volá ty, jež se postaví na její obranu. Je třeba povstat, naposledy pozvednout svůj "meč" a dokončit, co bylo započato. Na čem pracujeme léta. Nyní přichází ta Pravá, nejtěžší fáze a práce!!

Skuteční LIDÉ, nyní Vám něco pustím a na Vás je, aby jste tomuto hlasu porozuměli. Budete mu rozumět, rozumět SVÝM SRDCEM. Toto jsem Vám měla předat, čili tak činím. Závěrem mám vzkaz, pro ty, kteří mají rozumět: JÁ JSEM ZDE.


S použitím sluchátek k Vám krása zvuků bude proudit v harmonických vlnách.
Mým cílem je probudit touto skladbou hlas/rytmus ve vaších srdcích, který je v souladu s rytmem Země a Vesmíru.A co Vy ostatní, budete pouze sedět v teple svých domovů, číst, souhlasně kývat hlavou,
a "žít" standardní starý život, nebo se pohnete směrem kupředu vstříc změnám s námi ?!
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ila Ila | 5. června 2016 v 16:30 | Reagovat

Leno, to je nádhera... Už před několika měsíci jsem cítila, jak přituhuje, že se něco obrovského stane, že bude nějaké nový počátek Něčeho... A ta chvíle v mém životě započala ještě dříve, než se vše začalo dít tady na celé Zemi... Ale teď už ta vlna zaplavuje všechny lidi na tomto světě a je jen na nás, jestli poplujeme s ní a povezeme se, nebo jestli se jí budeme bránit a ona nás smete... Matička Země už volá tak hlasitě, že se divím, že to někteří nevidí. Ale to přece snad ani nejde, oni to jen nechtějí slyšet...

I přesto, že máme svobodnou vůli, Bůh nás nenechá, abychom to tu úplně zničili, abychom se jako lidé ztratili... posílá nám tu největší pomoc, kterou může a já sama cítím, že našemu světu pomáhá tolik bytostí... Je třeba se probudit, vystoupit ze strachu.

Lidé říkají, že nikdy neviděli zázrak. No, já ho vidím každé ráno, když otevřu oči. Vidím ho v Životu.

Přeju hodně víry, trpělivosti a odvahy... <3

Ila

2 Lena / autorka Lena / autorka | 5. června 2016 v 23:33 | Reagovat

Paní "Ilo, skrze Vámi sepsané řádky slyším tón vašeho hlasu a je mi nějak povědomý ...

Je tomu jak píšete, před několika měsíci se energie opět změnily v jinou formu.

Na planetě Zemi nastaly první vnímatelné změny na energetické bázi kolem roku 2006. Nejsilnější příval energie byl poté zaznamenán v r. 2013, mám zde o tom článek. Od té doby jsou na tomto "poli" změny vnímatelné v častých úsecích.
Ovšem ještě je třeba mnoho udělat, a to je nyní na nás lidech. Osud Země máme i ve svých rukou. "Lidé" svou Matku zničili a dále ničí.

A dovolím si dotaz, jelikož ráda poznávám své čtenáře: Jakým způsobem pomáháte naší planetě Vy? Zajímám se naprosto upřímně. Děkuji za odpověď a přeji hezký večer.

3 Ila Ila | 6. června 2016 v 10:57 | Reagovat

Spíše slečno než paní. :)
Je mi 16 let.

Nedokážu to moc porovnat, protože v roce 2006 mi bylo 6 let, nepamatuji si na to. Možná kdybych se do toho ponořila, vzpomněla si, zkusila se nacítit na ty energie, tak bych si vzpomněla, ale takhle z ruky to nedokážu porovnat. O roku 2013 bych už dokázala asi říct více. U mě byl zásadní rok 2012 (kdy měl být tzv. konec světa), kdy jsem se začala hodně proměňovat, procházela jsem různými stádii apod. Myslím, že dokážu říct, že za svůj krátký život jsem toho prožila opravdu hodně, hodně energií už jsem si "ohmatala" a proto je dokážu od lidí vycítit. :)

Myslím si, že osud Země máme HLAVNĚ ve svých rukou. Bylo nám to tu dáno darem, na nás bylo a je jak se tu k tomu postavíme. Samozřejmě, že kdyby jsme to všechno řídili jen my, tak už tady dávno nejsme. Bez Boží pomoci a vedení bychom se zničili už dávno...

Děkuji za optání... ráda bych to trochu vysvětlila - o "duchovno", spiritualitu, Boha apod. jsem se začala zajímat před dvěma lety. Asi až za posledního půl roku jsme se dokázala probudit naplno ze svého spánku, začala jsem hodně objevovat samu sebe (své pocity a svou duši). V poslední době u mě probíhaly obrovské změny, začínala jsem si více a více uvědomovat práce s energiemi a se svou intuicí, kterou jsme dříve hodně ignorovala... A jak pomáhám? To je hezká otázka. :) <3 Léčím samu sebe. Léčím svou bolest a strachy, osvobuzuju samu sebe... Naslouchám svému vnitřnímu vedení, které mi vždy říká, co mám udělat. :) Myslím, že funguju jako Pravda a Odhalení. Ukazuju lidem to, co nechtějí slyšet, co potlačují a co je ukryto hluboko v našem podvědomí... Díky tomu, že jsem křišťálové dítě (cítím to tak), tak jsem hluboce spojená s přírodou a s naší přirozeností. Přála bych si být veganka a z peněz z brigády bych si ráda koupila něco z bio bavlny... Mým snem je se přestěhovat na Nový Zéland, chodit do lesů, dýchat, objímat stromy...

A jak pomáháte Vy? :)
Nebo je potřeba se zamyslet nad tím, co je Opravdová pomoc. :))) ♥

4 Lena / autorka Lena / autorka | 6. června 2016 v 22:20 | Reagovat

Pomáháno "zvenčí" nám je. Každý z nás má své "průvodce", ikdyž toto stále mnoho lidí nevnímá, nebo není ochotno si onu skutečnost připustit.
Osud Země nyní máme ve svých rukou, proto zde byly řekněme vyslány duše, které ukáží lidem, jak.

Kladu si otázku, co musí 16ti letý člověk prožít, aby nabyl přesvědčení, že prožil hodně. Já si spíše počkám, až budu babičkou, a poté budu sčítat. :)

Některé věci máme společné, mi už ale dávno není 16. Musela jsem si něčím projít, abych to, co jsem si z toho vzala předala ostatním. Mi někteří čtenáří píší, v komentářích, tuším, že něco je i v Knize návštěv, že ve mne vidí indigovo-kříšťál-duhového jedince. Já ovšem tato specifika ohledně mé osoby příliš neřeším.

Trošku na mne dělá dojem, a zde prosím nemám v úmyslu Vás nijak urazit, nebo se jakýmkoli způsobem dotknout, že některé názory vyjádřené ve vašem 2. komentáři jsou ovlivněny názory osoby, které velice věříte.

Nový Zéland, tam je prý nádherně, krásná příroda a mentalita lidí také jiná, než u nás.
Co se týče Bio bavlny, výrobky jsou poměrně drahé. Já také raději preferuji přírodní materiály. Ovšem mám úžasné tričko z bambusu, a přestože má báječný střih a velice mi sedí, když jej mám na sobě, jsem z tohoto materiálu jemně nervozní, něco mi na něm vadí.

Místo slov "přála bych si" používám CHCI, a musím uznat, že funguje lépe. Pokud užíváme slovního spojení "přála bych", pak do Vesmíru vysíláme neurčitou vibraci, kde není přesně specifikován čas. Slovem "chci", nebo "přeji si" stanovíme přesnější normu a lépe se pak plní. ;-) Takový malý tip ode mne. Jak s ním naložíte je již pouze na Vás.

Jak pomáhám? Celým obsahem stránek, který tvořím pro lidi ve svém volném čase, přestože jej mám málo. Je to mé svobodné rozhodnutí. Lépe by jste porozuměla jeho prostudováním, pak Vám vše zapadne do sebe. Mimo jiné také v zákulisí, které není vidět, ale to prozatím není veřejné. Každý den něco dělám pro druhé, v mnoha formách.

5 Ila Ila | 6. června 2016 v 22:35 | Reagovat

Myslela jsem "hodně" z mého hlediska. Z toho, jak to vnímám já. Jak to cítím. :)

Děkuju za upřímný názor. Přečetla jsem si ještě jednou, co jsem napsala, ale psala jsem všechno, tak, jak cítím. A k těmto věcem jsem dospěla sama. Nechci se vychlubovat... ♥ Nejde o věci, které by řekli ostatní a já jen opakovala, šlo to z mého nitra.

Mě je zase hodně nepříjemné říkat "chci". Necítím se v tom dobře. Myslím si, že každý by měl říkat to, co mu přináší potěšení. :)) Ale já se v tom necítím úplně svá. Spíše používám slova jako "mohlo by, mohl bys, ráda bych, aby..." poprosím a poděkuju. Necítím tam takový nátlak, není tam dychtivost a honění se za něčím. A to mi přináší úlevu.

Možná ani nejde tak o tu bio bavlnu, ale samo o sobě výrobky spíše jemné, hebké, přirozenější pro tělo. U některých látek je hodně cítit umělina, nesaje to pot, škrábe to apod. :)

Vaše stránky jsou moc hezké, byla jsem tu už párkrát. Vidím, že je to tu všechno děláno od srdce. ♥ Myslím si, že je opravdu tolik způsobů, jak pomáhat, že by se to tu ani nevešlo. Ono nejde jen dělat něco pro druhé, ale taky pro sebe. A vykouzlit úsměv na tváři sám sobě je taky pomoc, ne? :))

6 Lena / autorka Lena / autorka | 7. června 2016 v 18:07 | Reagovat

:) Slovo Chci, přeji si používám ve spojení s přáním, která vysílám do Vesmíru. Proto je specifikuji přesně v přítomném čase. Ale pravdou je, že tato vyjádření jsem převzala i do běžného života, jsou mi bližší, reálnější, vidím v nich jasnější význam/formu, než dejme tomu u "přála bych si". Ale každému, co jeho jest.

Úsměv na tváři mi vykouzlí, když se mi podaří otevřít srdce člověka, zvířete, nebo když na mne vstřícně reaguje květina.
A Vám posílám také úsměv
http://zivavoda-lena.blog.cz/1212/usmev

7 Jarka Jarka | E-mail | 9. června 2016 v 11:48 | Reagovat

V této skladbě je ,, ŘEČ" Matky Země jasná a srozumitelná. Cítím ji ve svém srdci a také cítím, že mě Matka Země hýčká a zároveň volá. Potřebuje Pomoc a je jen na nás,jak se s tím popereme.
Moje cesta vede tím správným směrem a vím, že pomoc je hodně třeba. Může to být maličkost i velký čin. Vše Matce Zemi pomůže, neboť je velmi unavená. Já se snažím pomáhat a v mé pomoci mi napomáhá moje srdce.

8 Lena / autorka Lena / autorka | 9. června 2016 v 18:36 | Reagovat

[7]: Tato skladba přitáhla mou pozornost a velice mne oslovila, je přenádherná, vnímám skrze její tóny samotného "Boha".

Já vím, Vy pomáháte hodně, více takových lidí ...

9 Avi Avi | 16. června 2016 v 11:51 | Reagovat

Leno, jestli je na internetu pravé indigové dítě, u vás spíš dospělý, jste to rozhodně vy. Vaše stránky se pro mně staly takovým přístavem, kam se rád vracím, jako námořník po dlouhé náročné cestě, který si potřebuje odpočinout. A taky se dozvědět pravdivé informace, jak co mezi zemí a nebem funguje. Díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama