- Živá Voda otevírá projekt Výměna energie

23. května 2016 v 4:44 | Lena |  - Živá Voda Lena ©
Narodil se Nový den a zároveň s ním se ve skulinách internetových vod zrodil i nový život projektu, který spatřil světlo tohoto světa. Je malý, jako každý novorozenec. Ale roste, a to i díky Vám. Projektů mám více, některé jsou neveřejné, jiné otevřené všem čtenářům a zájemcům o opravdový, skutečný svět, bez falše a předsudků, v čistotě myšlenek, které jsou zhmotněny a realizovány. Některé jsou většího rázu, jiné malé, jako perla na dně oceánu. Ale i perla dokáže vyvinout takovou záři, že ji lze spatřit i v těch největších hlubinách.

Dnešní, další z Nových počátků je realizace mého nápadu, který tímto proměňuji v součást mou i vaši. Nese název VÝMĚNA ENERGIE, tedy Přečti, vstřebej, pošli dál a rozsviť.

Každým přečtením toho, co píši se stáváš součástí mého světa, tak, jako jsem já součástí světa Tvého.

Dobro MUSÍ přerůst to nedobré. Čtete a vracíte se k Dobrým zprávám, které nedávno rozsvítily další světlo na těchto stránkách. Proto sděluji všem: Pošlete tyto Dobré zprávy ostatním, vždyť je jich již spoustu, každý si v nich nalezne něco pro sebe. Jde pouze o několik kliků prstem. O uchopení hezkého prožitku. Protože ty otevírají srdce. Stále vidím, že mnoho a mnoho srdcí je uzavřeno. Proto skrze ně nemůže proudit energie. Uzavřená srdce se oddělují od Podstaty, jejich otevřením se člověk naopak otevírá světu a ostatním.


Rozesílejte Dobré zprávy svým přátelům, známým, kolegům. Zadejte do vašeho e-mailu odkaz na konkrétní stránku, nebo okopírujte konkrétní zprávu, která Vás zde zaujala a odešlete. Pokud k tomu vložíte odkaz na tyto stránky, ocením to, neboť jsem do psaní a hledání vložila energii. Vy tak tuto energii proměníte v radost někoho, koho tato zpráva potěší, nebo v něm vyvolá dobrý pocit. Tento proces se nazývá Výměna energie. Nemohu Vás v tomto případě prosit, na to nemám právo, nebylo mi dáno a bytostně bych jej ani pepřijala. Nemohu Vám také nabídnout dárek, nebo odměnu, jak bývá "zvykem" u různých soutěží, to by v případě tohoto projektu bylo podplácení. Nechci si Vás koupit. Chtít a rozhodnout se "musíte" sami. Na základě svého srdce a vlastní svobodné vůle.

Bylo mi ovšem dáno "povolení" promlouvat a otevírat. Od toho, co je Nejvyšší a jeho přítomnost můžeme vidět a vnímat všude a ve všem.

Dobré pocity nás povznáší a dostávají do vyšších vibrací, jsme díky jejich energii zdravější, krásnější. Proč tedy nevyužít možnosti poslat někomu zprávičku, která jej potěší.


Děkuji

Děkuji za všechny lidi, kterým tak uděláte radost

Přístup k Dobrým zprávám

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama