- Vzkaz od zesnulého Michaela Jacksona z druhého břehu !

14. května 2016 v 0:44 | Lena |  - Andělé, tajemno osobně
Už se Vám někdy stalo, že jste uvelebeni za Pc, věnujete se určité činnosti a pojednou "vidíte", nebo spíše vnímáte energii, která se náhle objevila vedle Vás, má napojení směrem nahoru a komunikuje s Vámi? Já jsem měla tu čest včera večer. A tato energie pro všechny, celé lidstvo něco vzkázala. Já onen vzkaz předám prostřednictvím videa. Čtěte !!!


Ano, můj další prožitek s nehmotnou bytostí. Ale vím, že ona energie byla přátelská a toto setkání příjemné i zajímavé. Krátce Vám jej popíši, toto si nelze ponechat pro sebe. Koneckonců, neznám člověka, který by nějaký druh setkání mezi "nebem a zemí" nezažil, čili dnes v podstatě pouze naváži další nitku a obohatím tak mozaiku těchto nevšedních prožitků.


Prohlížela jsem si v Pc skupinu různých informací, mezi nimiž byla i různá videa. Pojednou mou pozornost přitáhla projekce s Michaelem Jacksonem, kterou jsem již viděla, a to před několika lety. Téměř souběžně s tím, kdy jsem na ni zaměřila pozornost se zhruba 2 metry ode mne objevil shluk jakési energie. Vnímala jsem v ní energetický otisk bytosti. Tato bytost mne požádala, abych si video, kde Michael promlouvá k lidem prohlédla, a jeho prostřednictvím tento vzkaz předala ostatním, jelikož je potřeba lidstvu znovu něco připomenout. Zcela přirozeně jsem si tedy video pustila a z jeho obsahu poruzuměla, proč jsem touto bytostí byla oslovena: Jelikož lidé opět začínají zapomínat. Je potřeba v nich probouzet plamen, který začíná uhasínat. Mnozí lidé prožívají velká zklamání, a to je dostává dolů, do beznaděje. (Mimochodem, právě v této chvíli plyne z rádia píseň Michaela. Neuvěřitelné. Náhoda?)

A nyní krátký rozbor, koho v této bytosti vnímám:

1/ Mohlo se jednat o jednoho z mých průvodců (máme je všichni a napíši Vám o nich, ode mne to navíc budete mít z první ruky, tedy žádné opisy, jako jinde).

2/ Dále, mohlo se jednat o duši samotného Michalela, jelikož z této bytosti byly vnímatelné velmi podobné vibrace, jako má Michael ve videu. Já určitým způsobem Michaela vnímám jako na nebe vzatého Mistra, byť to může znít jakkoli neuvěřitelně, ikdyž v částečně jiném smyslu, než jsou tito Mistři všeobecně popisováni. Pokud takoví lidé opustí tento svět, vracejí se zde v podobě energie, aby nám pomáhali, vedli nás, nebo prostřednictvím jiných pokračují v práci, které se věnovali během svého života. Čtěte dále. Ochotně vysvětlím, ostatně je to potřeba:
- Předně, Michael má mnoho sympatizantů, stejně tak mnoho odpůrců. Michael sám byl dosti rozporuplná a velmi zmatená osobnost. Proč? Jednak vzhledem k jeho dětství, které nemuselo být zrovna šťastné a také jeho velmi přísnému otci. Mimoto, v Michaelovi vnímám vysokou citlivost, až extrémní pro život v tomto hrubém světě. Proto to zde neměl lehké. Navíc v něm vidím, že byl ženskou duší v mužském těle. Michael byl velmi stydlivý a velký zájem médií a fanoušků o jeho osobu, soukromí, jeho známost v rámci celého světa byl obrovským náporem na jeho jemnou duši. Jeho dobrý přítel tvrdí, že měl přítelkyně-známosti se ženami, dle mne se však i přesto musel cítit velmi sám, možná proto, že jeho citlivému a jemnému vnímání světa málokdo rozuměl. Chápejte, on cítil bolest a smutek Země i lidí, zejména dětí. V přiloženém videu dokonce v rozhovoru o dětech pláče. Dětmi se obklopoval proto, že se v jejich blízkosti cítil dobře, děti jsou, na rozdíl od většiny dospělých "čisté", upřímné, nezkažené. Navíc, Michael sám byl tak trochu "dítětem". Rozhodně si nemyslím, že tyto děti nějakým způsobem zneužíval, jak se některá média snaží tvrdit. Michael sám v následujícím videu říká a je v tomto projevu znát jeho velké zklamání: "Jakkoli dobré jsou vaše úmysly, vždy je tu nějaký hňup, nízká duše, která se snaží vás poslat ke dnu. Přitom vše, co jste chtěli udělat bylo přinášet Lásku a radost. A oni tak rychle nenávidí a soudí."
Michael byl také velmi vyčerpán, toto vyčerpání na něm bylo znát dlouho. Proto mnohé jeho reakce mohou působit, jako silně zmatečné. Byl zkrátka jiný a jako takový nemohl zapadat do běžného, klasického konceptu většiny ostatních. Tolik pouze krátce.
Produkoval velmi něžné písně, které byly vyjádřením jeho skutečné osobnosti. Lituji, že jsem nevyužila příležitosti, kdy byl mezi námi a nezkontaktovala jej. Jsem si jista, že bych mu mohla pomoci, aby sám sobě lépe porozuměl. Druhou věcí ovšem je, zdali by na můj kontakt reagoval... Z různých zdrojů jsou slyšet i hlasy, které tvrdí, že Michael žije, pouze se neoficielně stáhl do ústraní. To by ovšem bylo v rozporu s tím, že jsem včera byla kontaktována ...

3/ Poslední vysvětlení konkretizace této bytosti, a to by mohlo zajímat vědce.
Vzhledem k tomu, že kontakt proběhl přesně ve chvíli, kdy jsem se soustředila na video je velmi pravděpodobné, že došlo k "otevření" informační dráhy-kanálu. Můžeme se jimi propojovat i mezi dimenzemi. Vysvětlím: Když na někoho myslíte, často se stane, že Vám tato osoba zavolá, nebo ji potkáte. Jde o telepatii, kterou již všichni známe a probíhá na bázi energie myšlenky, která propojí stejně smýšlející osoby. Vy se skrze tuto vzniknuvší dráhu v podstatě napojíte na druhou osobu, jde o obdobný proces, jako je kupř. telefonování, ovšem pochopitelně na bázi energetické, tedy nehmotné rovině. Obdobně mohlo zafungovat i včerejší napojení a tím pádem i setkání s onou bytostí. Při mém soustředění na video, které obsahuje vibrace osobnosti Michaela jsem se jednoduše napojila na něj, na místo, kde sestává nyní. Jelikož duše si nese stejné vibrace za svého "života" zde v těle, stejně tak, jako poté. A tak došlo k přiblížení našich Vesmírů, tedy v překladu energetickém setkání a komunikaci, podobně jako u telepatie. S tím rozdílem, že Michaelova duše nyní sestává v jiné dimenzi (nahoře, ve vyšších rovinách, než je naše hmotná). V podstatě to dává i logiku, jelikož jsem "viděla", že tato bytost má napojení nahoru, vypadalo, jako mlhavý proud, jež vede směrem do "nebe".

Tolik z mého včerejšího zážitku, další krásné setkání. A nyní to nejdůležitější.

Na přání dotyčné bytosti předávám poselství a vzkaz všem lidem od Michaela.

Sdílejte prosím tento článek, s funkčním odkazem na tyto stránky. Děkuji za všechny lidi.


Krásná píseň Michaela > ♪♫♪
Moudra Michaela > ♪♫♪
Další příběhy Tajemná setkání > ♪♫♪
§ Prvotní autor Živá Voda Lena §

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lena / autorka Lena / autorka | 14. května 2016 v 9:31 | Reagovat

Dnes se mi v souvislosti s Michaelem stala opět zajímavost. Vkládala jsem příspěvek do rubriky Dobré zprávy, a pak si ještě jednou poslechla Michaelovo poselství. Během chodu videa začla v rádiu hrát jeho píseň, konkrétně Earth song!! Mimochodem, tuto píseň mám na svých stránkách umístěnu, jako hymnu počátku Nového věku. Toto již náhoda není, "Michael" se mi něco snaží sdělit. Odpovědi jistě časem přijdou. Něco se děje. Vidím zde i jistou souvislost s mým článkem, kde píši o chemické havárii. http://zivavoda-lena.blog.cz/1605/aktualne-ovzdusi-obsahuje-novou-latku-chemie
Napadá Vás v této souvislosti něco?

2 Jarka Jarka | E-mail | 14. května 2016 v 23:12 | Reagovat

Nic se neděje náhodou a já si myslím, že to, co se Vám stalo s Duchem M. Jaksona se takto stát mělo.
Vaše práce a píle ohledně Matky Země je natolik silná, že si Vás ,, vyhledal " a Vy půjdete v jeho šlépějích. On to ví a Vy také.Bude to Leno těžká cesta!

3 Míra Míra | E-mail | 15. května 2016 v 22:00 | Reagovat

Napadlo mě přesně to co píšeš - souvislost s Tvým článkem o chemické havárii.
Moc dík za úžasné video o Michaelovi, hluboce souzním s jeho myšlenkami, velice rozumím jeho vztahu k dětem, jsou to nádherné čisté bytosti, nutně potřebují naši lásku, zájem, čas...
Také bych řekl, že cítím bolest a smutek Země, jen bych to neuměl tak pěkně vyjádřit. Často, vlastně neustále se mi propojují všemožné činnosti člověka a jejich vliv na Matku Zemi, někdy jsem považován za blázna, ale často, čím dál častěji jsem pochopen, i vděčnost za "odhalení" souvislostí zaznamenávám. Možná je pozdě pro lidstvo, ale myslím, že nikdy není pozdě pro jednotlivce. Věřím že rozhodující pro každého z nás a tedy i pro Zemi a Vesmír, je stav mysli v hodině smrti... Jen více podobných zpráv a lidí! Přeji hodně energie na tvé cestě, milá Leno! S díky rozesílám!

4 Lena / autorka Lena / autorka | 15. května 2016 v 22:04 | Reagovat

Upřímně, toto setkání bylo příjemné, ale moc nad ním nyní přemýšlím. Děkuji Bohu za své dary, je krásné, ale zároveň i těžké Vědět a Vidět.

Vaše poslední věta není příliš optimistická :). "Myslím", že potřebuji slyšet něco jiného ...

5 Lena / autorka Lena / autorka | 15. května 2016 v 22:22 | Reagovat

[3]: Co se týče oné chemické havárie, slovo chemie bude v následujících dnech, měsících, (letech?) často používáno a řešeno, bohužel, něco se skutečně stalo a nevidím toto optimisticky.

Co se týče toho "blázna", "lidé" mají často tendence smát se těm, jež vidí dále, než jsou schopni pochopit. Aneb - "Vznešené duše se vždy setkávaly s násilnou opozicí průměrných myslí."
Co mi ovšem hodně vadí, ti skuteční "vidící", se ztrácejí v moři spousty různých podvodníků, kteří své "schopnosti" pouze předstírají a chtějí na tom zbohatnout, nebo si tak řeší nějaký vnitřní problém. A to je problém !!!

Děkuji za přání, energii nyní budeme potřebovat všichni.

6 Jarka Jarka | E-mail | 16. května 2016 v 14:55 | Reagovat

Leno, já vím, že ta poslední věta Vám může znít jinak, než jsem to myslela já.Něco jsem Vám ohledně Michaela napsala na soukromý e-mail a proto jsem se vyjádřila na Vašich stránkách jen pár větami a to tak, jak jsem to v tu danou chvíli cítila.
Sama víte a píšete, co vše M.Jackson prožil a podle toho, co všechno o něm víme, to měl velmi velmi těžké. Mocipáni nepotřebují takové lidi, jako byl on a byla a je řada dalších, kteří toho hodně udělali a dělají a stojí je to hodně sil.Pokud se Vám zjevil Duch Michaela a zrovna u této písně, která ,, vypráví " a Matce Zemi, jak je s ní zacházeno, má to svůj význam a něco to naznačuje.
Já včera měla ,, slyšení" s Matkou Přírodou. Seděli jsme s manželem na vrcholu kopce a každý jsme si ,, mlčeli" o tom svém. Já se zahleděla do dálky, na ty krásné panorama hor a kopců a ,, slyšela  jsem to." Matka Příroda pláče, nedokážu ty pocity vypsat, ale vím, že se něco stane. Něco zásadního a když jsem se dívala dále, cítila jsem, že těm ,, lidem " se to musí stát, protože to, jak se ,, lidé " chovají ke všemu, jsou krutí a bezohlední, musí být potrestáno. Mluvím s přáteli, kteří milují vše kolem sebe, jako já a také vidí, kolik zla a nepořádku je všude kolem.
Ale abych nepsala jen negativně :-) Po chvilce, kdy jsem seděla na pařízku a ,, mluvila " s Přírodou, vyběhla na cestičku laň jelena a to bylo něco nádherného. Chvíli se na nás dívala a potom plaše odběhla zpátky do lesa. My nevěřili, že to byla skutečnost, ale byla. A aby toho nebylo málo, tak za pár chvil si na kraj lesíka přihopsala kuna s obědem a před námi si klidně hodovala. Tyto krásné chvíle máme za odměnu. Když uklízíme ty odpadky a nepotřebné věci, co v Přírodě  hosté zanechají, tyto odměny Matky Přírody nám stačí a je to to nejkrásnější, co můžeme na svých túrách zažít.
Leno, přeji Vám hodně sil a energie do Vaší další práce a věřím, že Vy víte, jak se do ní s vervou pustit.

7 Lena / autorka Lena / autorka | 17. května 2016 v 10:46 | Reagovat

Ano, rozumím.
Co se týče mocipánů, ti jsou ve skutečnosti MALÍ páni, což Vy víte, ale většinový podíl "lidstva" to zatím jaksi nepochopil. Páni budou u moci POUZE tehdy, kdy jim to lidé dovolí.

K tomu, že se něco stane. Já cítím, že k tomu již došlo, ale zatím to není veřejně známo/viditelné/pozorovatelné.

Les, příroda si žije svým životem. Pro nás lidi je její pozorování skutečným zázrakem, rozumím Vám, jak dobře se v její náruči cítíte. Opět ovšem, my lidé jsme součástí přírody, a pokud ublížíme přírodě, uškodíme tak i sobě, spoustu lidí je však v tomto slepé, ostatně, sama to znáte ...

Svou cestu jsem si vybrala a zábava to v mnoha ohledech rozhodně není. Probouzet "slepého osla" je téměř nadlidský úkol.
Děkuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama