- Vize > znovuobjevení vědce Nikoly Tesly

27. května 2016 v 0:44 | Lena |  - Vize, proroctví osobně
Co vše nám pan Tesla dal. Neuvěřitelné vynálezy. Úžasné myšlenky. Chtěl svět bez válek. Přesto vše byl oficielním světem uznáván méně, než si zasloužil. Měl obrovský plán a věřím, že i patřičné předpoklady k jeho uskutečnění.


Pracoval na projektu s energiemi, kterými chtěl bezdrátově propojit celý svět. Bylo mu tvrzeno, že toto není možné. On byl ale pevně přesvědčen, že ano. Bádání a pokusy v tomto směru však byly finančně velmi náročné. Proto byly pozastaveny a jeho plány dodnes čekají, uschovány vespod tmavého "šuplíku", který dlouho nikdo neotevíral ...Před časem jsem uvedla v platnost vyjádření, že mi zde v tomto světě chybí ► lidé ◄, kteří rozumí "zvukům" Vesmíru, jsou přemýšliví, rozumní a vynalézaví, tedy lidé typu p. Tesly a jemu podobní. V několika posledních týdnech se v souvislosti s jeho jménem, energií jeho osobností něco děje v informačním prostoru. Něco se vytváří, rodí.


Co mi říká vize

Co se týče konkrétně Nikoly Tesly a jeho práce, jeví se, že v blízké budoucnosti se v tomto směru něco opět "otevře". Nabízím reálné varianty:

► Bude pokračováno v některém z jeho projektů, kdy se naváže na dosud dostupná data a rozvinou se o nová.
► Jeden z jeho nedokončených pokusů může být uveden do konečné podoby.
► Nová osobnost obdobného typu začne pracovat s podobnými pokusy.
► V návaznosti na předcházející řádek se může jednat i o médium, které bude pracovat na základě "spojení" s N. Teslou a řídit se jeho radami.
► Vlády otevřou a představí lidstvu jeden z jeho vynálezů.
► Další varianta je jakákoli manipulace s energií ve zvýšené míře, než doposud, nové objevy na tomto poli .. a jméno pana Tesly zde vystupuje pouze jako osobnost, jež byla a stále je jejím symbolem a předním reprezentantem její síly.

Co se týče konkretizace, nejsilnější zastoupení ve vizi má význam slova ENERGIE, či elektřina. A to energie v prostoru, v živých organismech, pohánějící různé přístroje, její proudění, využití, znásobení, soustředění... Pan Tesla se energiemi velmi hluboce zabýval, v podstatě byly významnými složkami celé jeho letité práce a bádání. Dá se říci, že byl přímo poslem, který tuto živou esenci, jež protíná Vesmír a je přítomna ve "všem" představil světu. Její sílu, velikost a co vše je možno s její pomocí dokázat. Ano, POSEL je patřičné slovo, které významnost tohoto muže vyjadřuje.

Jelikož mne toto téma zajímá, budu se panem Teslou určitým způsobem zabývat prostřednictvím článků o jeho osobě. Mám silný pocit, že jeho osobnost na mé stránky patří a jejich obsah hezky doplní a obohatí svou zajímavostí. Tak, jako Viktor Schauberger.


Na Nové energie se velice těším a Vy jistě také.

".... V Nové době vše, co bylo uzavřeno znovu spatří Světlo světa ..." Lena

Prosinec 2017: Světelné počítače
https://vtm.zive.cz/clanky/svetelne-pocitace-jsou-zase-o-neco-blize-interakce-fotonu-je-uz-mozna-ve-velikosti-cipu/sc-870-a-190766/default.aspx?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetuViktor Schauberger > ♪♫♪
Předešlé Vize a Proroctví > ♪♫♪
§ Prvotní autor Živá Voda Lena §
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 27. května 2016 v 14:12 | Reagovat

Těším se na další Vaše články o tomto vynálezci a mohla by přijít doba, kdy se o něm dozvíme více.
Kdysi jsem o něm četla článek, kde se psalo, že to bylo všechno jinak a že jeho vynálezy-nejsou jeho, že to vše od někoho skopíroval. Bylo tam uvedeno i jméno, ale na to si již nevzpomenu. Je těžké to posoudit, zda je to pravda, či ne. Nežila jsem v té době, nemohu soudit, zda je toto tvrzení pravdivé či je to lež.Proto se velmi těším na Vaše další články, kde objasníte jeho práci a život.
Děkuji!

2 Lena / autorka Lena / autorka | 28. května 2016 v 10:35 | Reagovat

Co se týče pana Tesly, práci a poznatky jeho samotného měl později kopírovat nějaký mladší "vědec", dokonce měl za tyto okopírované "objevy" obdržet vysoké ocenění. To pana Teslu velice zklamalo a uchýlil se zcela do ústraní. Jeho celková práce a přínos byl uznán a oceněn až po jeho úmrtí, což je nebývalý paradox. O p. Einsteinovi se říká, že za některými jeho úspěchy stojí jeho žena, ale že se o tom nemluví, jelikož v té době byly ženy v některých oborech méně uznávány, než muži. Ono se říká: "Za každým úspěchem muže stojí jeho žena a zvedá oči", což je myšleno s vtipem, ale nějaká pravda tam být může. Co se týče p. Tesly, ten pokud "vím" ženat nebyl, svůj život zasvětil bádání, takže zde bych se i více přiklonila k tomu, že on neměl zapotřebí kopírovat.  
To vše jsou samozřejmě veřejné prezentace, které mohou být tisíckrát převrácené, takže pravda může být jakákoli.
Ale i rysy tváře p. Tesly svědčí o vysoké míře přemýšlivosri ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama