- První plnoštíhlý muž do světa modelingu

21. května 2016 v 0:44 | Lena |  - Žena, modeling jinak
Tak se nám to hezky pomalinku mění a obrací. Muž z New Yorku se stal prvním pánským modelem plnějších tvarů, který podepsal smlouvu s modelingovou agenturou. Je tak další vlaštovkou revoluce v tomto odvětví. Nový model říká, že když vyrůstal, neměl nikdy pocit, že by byl nějakým způsobem pohledný.

Revolucí v módním průmyslu s tímto modelem chystá jedna z nejprestižnějších modelingových agentur IMG Models. Oznámila, že zakládá novou divizi v rámci mužských modelů, kteří se budou od ultra štíhlých hochů z přehlídkových mol lišit svou výškou i váhou. Informoval o tom server ► WWD ◄.

První tváří sekce nazvané Brawn (sval) je tedy šestadvacetiletý Zach Miko, který s mírami - výškou postavy 198 cm a 101 cm v pase demonstruje budoucí cílovou skupinu modelingové agentury. Ta se vyjadřuje: "Každý chce nosit skvělé oblečení a každý chce vypadat dobře. Proto přinášíme větší možnosti. Brawn tělo přináší něco pozitivního. Brawn znamená fyzickou sílu, zde nejde pouze o váhu a výšku, ale právě i o mužnou sílu."





"Nikdy mě nenapadlo, že by pro mne mohlo být možné dělat kariéru v modelingovém světě sdělil p. Miko, který se v loňském roce účastnil jedné reklamní kampaně a okamžitě padl do oka řediteli agentury IMG Models, jež mu záhy předložil pracovní nabídku. Vždy jsem si myslel, že bych měl mít nějakou jinou velikost nebo tvar těla, než jaký jsem měl. Pak jsem potkal svou ženu a konečně jsem se začal cítit pohledný a žádoucí. Díky ní a také drtivé většině přívrženců jsem opravdu šťastný tak, jak jsem."
Až s IMG Models pochopil, že budoucnost modelingu je právě v rozmanitosti. "Jste krásní přesně tak, jak jste teď. Nezáleží na tom, jakou máte velikost, kolik vám je, nebo co vlastně jste - přesto jste atraktivní a žádoucí," pokračuje Miko s tím, že v modelingové agentuře našel svůj druhý domov.

Nepatřil k lidem, jež by toužili po kariéře super modela. V New Yorku chtěl prorazit v herectví, ale jelikož se mu to prozatím nepodařilo, vydělával si jako noční barman a tesař.


Další fotografie > ♪♫♪



 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama