- Muži > ZMĚŇTE své chování

17. května 2016 v 4:44 | Lena |  - Vztahy
Pokračování ► předchozího ◄ článku, na který tímto rozborem navazuji

K příběhu vnitřně zraněné a ponížené ženy nebývale sobeckým chováním jejího partnera si dovolím závěrečné "entrée":


Podivně sobeckého a neurvalého chování mužů, které je prezentováno v předcházejícím příspěvku si všímám již mnoho let. Žena se dokáže milovat se starším mužem. Jelikož jej skutečně miluje. Miluje jeho duši a tudíž naprosto logicky a přirozeně i vše, co k ní patří, tedy i tělo, které je její součástí. Je-li starší, nebo mladé není tolik důležité. Důležité je vnitřní souznění dvou duší. Není možné brát tělo a duši zvlášť, obojí je propojeno. Duše i tělo ve hmotě, v niž nyní žijeme patří k sobě. To je to pravé milování.


Muž toto nedokáže. Nedokáže se milovat se ženou, jejíž tělesná schránka má vrásky. "Nevzruší jej to". (?) Nevzruší jej to, jelikož nechce. Je totiž velmi líný, jít ve své mysli více do hloubky. Proto se zastaví na povrchu, proč namáhat své mozkové závity. Kdyby si totiž dal trošku práce nahlédnout pod pokličku ženina těla tak, jak to děláme my ženy u mužů, nalezl by něco úžasného. Ale muž se bojí, bojí se skutečné krásy ženy a její Lásky. Bojí se, že by tu krásu, která by se před ním otevřela neustál. Jelikož pouze žena, která je skutečně milována čistou Láskou se otevře. Otevře své srdce, srdeční čakru a spolu s tím tedy i duši. Je zde naprostá důvěra v partnera. Otevřenost je jediná cesta ke skutečné Lásce. Muž je zbabělec. Bojí se otevřít. Kdyby jste muži věděli, co vzniká při milování... Mám na mysli skutečné milování, kdy dochází ke spojení dvou otevřených duší ... Milování není sex. Mezi těmito dvěmi složkami je obrovský rozdíl.

Nyní nechci slyšet zastaralé a v minulosti dávno pohřbené dogma, že muž je zaměřen na oční vjem a na tomto základě pracuje jeho mozek, který spojuje nervové vzruchy. Proto jej vzruší jen to, co je hezké na pohled. Pokud se ještě přesto najde pán, jež s tímto útrpným výrokem souhlasí, tak nechť se podívá do zrcadla. A zejména Vy zralejšího data pánové. Nejste žádní krasavci. Máte vrásky, šediny či pleš, někdy i bříško. Jste opotřebováni!! Narcistické řeči, že šediny Vás zdobí a dodávají Vám na mužnostI si ponechte, jako pohádku na dobrou noc. Ó, jak nehezký pohled je na Vás! Přesto - pro ženu, jež Vás miluje jste "krásný". Jelikož ona vidí tu skutečnou krásu, která je uvnitř. Tělo i duše tak vytváří jednu složku. To je pravá Láska.

Vy, muži se nyní MUSÍTE naučit milovat ženy jako celek, ne jen jejich těla. K ženě její tělo patří, ať je mladé, či vrásčité. Stále je to ona. Naopak, hodnota ženy roste s jejím věkem, zkušenostmi. Jak to, že to nevíte ??!! Vždyť toto jsou úplné základy.

Žena není pouze sexuální objekt. Je především člověk. Člověk, který chce skutečnou Lásku, spojení těla i duše, milování na principu vyšší roviny. Muži jsou často tak omezení, že kvůli mladému tělu opustí ženu, jež jej miluje. Vymění kůži za kůži. Jelikož zde jde skutečně pouze o ono tělo. Ovšem, co udělá, až jeho nová mladá kůže získá vrásky a zestárne? ... Protože pánové, její tělo skutečně zestárne!!!! Tak, jako tělo vaše. Prozatím nebyl vynalezen způsob, jak přestat stárnout, tělo je hmotou a hmota podléhá zubu času. Různé články, kde dámy zralého věku tvrdí, že vypadají mladě díky živé stravě apd., jsou velmi často podvrhem, většinou absolvovaly plastické operace různého druhu... Tak se konečně probuďte.

Muž je v tomto jako pes, který se točí dokola, když neustále chňape po svém ocasu. Nedokáže přijít na skutečnost, že onen ocas je jeho součástí... Tak, jako duše je součástí těla. Je tak slepý, že se stane "obětí" své vlastní omezenosti a ocitá se v kruhu, jež nemá konec, ani počátek... Ano vím, že mezi Vámi jsou i tací, jež se dokáží se svou ženou milovat s plnou chutí, i v případě, kdy na jejím těle kvetou vrásky (stejně, jako na vašem). Jste však světlou výjímkou.

Muži, Vy nyní MUSÍTE ZMĚNIT své zastaralé ustrnulé způsoby chování, které je založeno na povrchnosti.
Jsou minulostí. Je čas. Nastupují Nové principy. Principy Lidskosti.
Pes se musí proměnit v člověka.

Já Vám v této proměně podám ruku, svým, přirozeným způsobem, který možná může být chápán, jako neobvyklý standard. Jeho účinnost mám však ověřenu léty. Mám Vás ráda, jste zajímavý druh. Z tohoto důvodu to pro Vás dělám. Važte si toho.

"Kolik hlupáků se po zjištění, že děvče má krásné oči a nohy, ožení s celým zbytkem..." - Shaw George Bernard


Lena
Ve svých soupisech se budu věnovat i chování žen.
§ Prvotní autorství Živá Voda Lena §
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 17. května 2016 v 11:53 | Reagovat

Ano, tak to v životě chodí a zdá se, že se z toho stal modní hit pro muže. Přesvědčují se, jak jsou neodolatelní, když si najdou mladší partnerku a tu ,, starou " zavrhnou. Pokud jsou majetní a nebo velice majetní, mají to o to lehčí, neboť mladá děvčata přeci touží po lásce ( k penězům a majetku). Ale to tito pánové nevidí, protože oni si bláhově myslí, že je tato žena-dívka miluje pro jejich krásu. Když se na tyto pány podívám já, tak si říkám, kde tedy ta krása je. Já jsem slepá a ty ženy vidí jinak? Ve svém okolí to vidím a těchto příběhů přibývá.
Ale co mě těší, že ty ženy, které zůstaly samy a byly ,, vyměněny" si začnou žít svůj život. Znám jich několik a je až neuvěřitelné, jak zkrásní vnitřně, tak i po tváři či těle. Samozřejmě ne všechny, ale několik jich znám.
Ale abych mužům jen nekřivdila, to samé se děje i na straně žen. Starší ženy si najde mladšího partnera. Ale to už je jiný příběh.

2 Lena / autorka Lena / autorka | 17. května 2016 v 12:56 | Reagovat

Nezdá se, je to pravda. A trvá celá staletí. Jsou dívky, které by se staršího pána ani nedotkly, chtějí Lásku, skutečnou. Jsou to mé kamarádky a jsou moc prima. Ale znám mnoho těch, které se prodají, jako laciná cetka. A hloupí pánové-je jich spousta, berou. Pokud nedej bože z takovéhoto "vztahu" vznikne dítě, to je zcela bez komentáře.

Samozřejmě, vztah mladší žena, zralejší muž, nebo opačně může být založen na skutečné Lásce, ovšem takovýchto případů je podstatně méně. Mnoho mužů miluje očima, a to se MUSÍ změnit. Je KONEC STARÝCH STRUKTUR.

"Kolik hlupáků se po zjištění, že děvče má krásné oči a nohy, ožení s celým zbytkem." - Shaw George Bernard

3 Míra Míra | E-mail | 22. května 2016 v 0:20 | Reagovat

Milé dámy, pěkně jste se "pustily" do nás mužů a já s vámi v podstatě souhlasím a děkuji za váš pohled. Kdysi se mi zalíbil jeden výrok o lidské duši zhruba tohoto znění: Lidská duše je tou nejkrásnější komnatou jakou si lze představit, vystlaná démanty z těch nejušlechtilejších citů“.  Myslím, že právě toto by se měli partneři snažit v sobě navzájem nalézat objevovat…  
Ale přece jen bych něco dodal. Uvažuji nad tím, jestli by se váš pohled změnil, pokud byste měly možnost být na chvíli mužem. Příroda nás muže vybavila rozmnožovacím pudem, který je prý nejsilnější, který je zárukou úspěšného pokračování rodu a tady už se, myslím, dostáváme "nad hmotu". Přírodní zákony jsou v tomto jasné, mladší žena v dobré kondici bude vždy pro muže atraktivnější. Bude větší zárukou zplození zdravých potomků, pokračovatelů rodu. Dalším aspektem je nepoměr v době plodnosti mezi muži a ženami. A co takové feromony? Je známo, že mužům nejvíce voní žena připravená otěhotnět... A napadají mě další, ne vždy povrchní důvody, proč muži dávají přednost mladším ženám, vlastně i já jsem teď v podobné situaci (ale zmiňované vrásky mi zrovna nevadí). Věřte mi, že bych se a jistě nejen já, více povznesl nad to „fyzično“, ale věřte mi je to sakra tvrdý oříšek! Jestli někteří muži tvrdí že tato lákadla je neovlivňují, tak si myslím, že jsou buď vážně nemocní, nebo neplodní  a nebo málo upřímní.  
Nemohu si pomoci, ale myslím, že fyzická oblast bude mít u mužů vždy mnohem větší význam ve vnímání žen jako celku, než naopak. Také mám dojem, že soulad v oblasti fyzického milování je důležitý pro obě strany, ženy i muže a je mnohem pravděpodobnější, že ženina spokojenost a naplněnost ve vztahu jako celku bude stoupat s její stoupající fyzickou přitažlivostí pro muže. A tak prosím všechny ženy, mějte pro nás stále pochopení a rozlišujte. Důvody proč tak jednáme, někdy bývají také v zájmu a ve prospěch vytvoření pevného a trvalého vztahu.
Leno, myslím, že konec starých struktur se blíží velice pomalu, jestli vůbec. Už jsme si o tom psali, že manipulovatelnost a povrchnost dnešní civilizované společnosti je obrovská. Neumím si představit, jak by se za této situace nějak významněji změnilo vnímání žen námi muži. Nehledě k tomu, že se na každém kroku setkáváme s obrázky žen těch nejdokonalejších tvarů, mnohdy uměle vytvořených atd…
Toto podle mě může změnit až zásadní proměna morálních hodnot společnosti jako celku, což jsi vlastně také naznačila…

4 Lena / autorka Lena / autorka | 23. května 2016 v 18:06 | Reagovat

[3]: Děkuji za Tvůj pohled a podrobný rozbor, který je hoden Tvé osobnosti Míro. :)

Tento "článek" je pro tuto chvíli jednou z prvních vlaštovek, která veřejně otevírá určitý psychologický pohled na nevhodné chování mužů, a budu se samozřejmě zabývat i ženami. Jde o mou osobní metodu, která má "něco" v lidech - mužích, ženách rozbít, aby se otevřelo Nové. Mám ověřenu její účinnost, proto jsem ji zde zařadila. Může se snad jevit, jako "puštění" se do mužů, ale účel je trochu zastíněn. Což jsi zatím nemohl vědět. Bude však následovat pokračování.

Přitažlivost těla/fungování chemie, ano, ovšem muži, tedy většina své chování vůči ženám/jejich tělu značně přehání, jejich projevy se blíží vysoké míře primitivity a neurvalého sobectví. Pohár přetekl.

Povrchnost, hloupost a tudíž i manipulovatelnost lidstva je nebývale velká, a proto nastal čas ke změnám, jelikož staré struktury již skutečně končí, ať se to někomu líbí, nebo ne. Samozřejmě změny těžko vzniknou ze dne na den, spíše to vidím na několik desetiletí. Ovšem pokud je konec něčeho, musí jednoznačně nastat počátek něčeho nového. A já jsem jeden z průkopníků.

5 Míra Míra | E-mail | 23. května 2016 v 22:03 | Reagovat

To mi zní lépe – něco nového začíná a díky tomu to steré skončí! Paráda! Pociťuji čím dál větší nutnost odklonění od hmoty a opětovného zharmonizování, lidstva jako celku Pokud umíš v lidech rozpustit staré pro vznik nového, je to skvělé, myslím, že takovou změnu právě potřebuji i já ve vnímání žen – potencionálních partnerek. Včera jsem měl na chvíli, snad poprvé, pocit že se ve mně něco nového v této oblasti otevírá, mění, rozjasňuje, ale zase se to zamlžilo…
Často mě napadá že, by Tvůj hlas a jiné podobné měly být víc slyšet, ale jak to udělat? Předávám některé Tvé i další články, názory okruhu mých přátel, což dělají jistě mnozí další, ale má to jednu nevýhodu. Myslím, že ti kteří si tyto články přečtou, je tolik číst nepotřebují a ti co to podle mého názoru potřebují, je zpravidla nečtou. Co s tím? Nevím.
Leno – průkopnice posílám posilující  paprsek díků a naděje!

6 Lena / autorka Lena / autorka | 24. května 2016 v 14:30 | Reagovat

[5]: Děkuji, jsem ráda, že Tě zde mám :). (a jiné, kteří píší zde i mimo komentáře)

Vše, co jsem udělala pro druhé a dělám je skromně uschováno mimo tyto stránky, má "práce" je však viditelná i zde. V podstatě celý obsah stránek souvisí s mými aktivitami a vibracemi mé osobnosti. Čas dozrál a děje se dále, posouvám se stále výše. Vše nastávající v mých aktivitách je jen otázka času.

Následující věta může znít zvláštně, ale kdo Ví, porozumí: Celý dosavadní život jsem se řídila svým srdcem, nyní jsem k tomu navíc ještě vedena Bohem. (pozor žádné náboženství, Božství mám s sobě, každý jej máme) Cítím spojení s Bohem, něco zde přišlo, nové energie..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama