- Indigoví lidé, kdo jsou - Nastupujete svou cestu !

18. května 2016 v 12:24 | Lena |  - Indigoví, křišťálci
Kdo skutečně jsou? Proč jsou zde, proč je pro ně život zde tak těžký? Existují skutečně? Toto vše jsou vaše otázky, kterými mi v poslední době zasypáváte e-mail. Vaše dotazy na toto téma a s nimi i velká zmatenost, kterou v nich vnímám jsou jako sněhové vločky, jež se na mé dlani rozpustí a promění v okvětní plátky voňavých růžových lístků ...

Dnes vydávám tento článek, abych Vás trochu uklidnila. Co se týče toho, jak jsou oni lidé nazýváni a ohledně veřejné prezentace "jejich" vlastností se vyjádřím v blízké budoucnosti. A v tomto ohledu Vám představím něco zcela Nového.

Dnes přidám varování, které nepočká - pokud Vám někdo tvrdí, že tito lidé na naši Zemi začali přicházet v 90tých letech dvacátého století, pak je mi líto. Lže Vám, nebo o tomto tématu nemá řádné povědomí! Od takovýchto falešných "informátorů" odejděte. Jelikož oni lidé zde byli již dříve.


Nyní zde vložím článek a ikdyž pro tentokrát není psán mou rukou a srdcem, má zde své místo, jelikož je v něm vzkaz, a také jelikož v mnohém, co se v jeho obsahu píše souhlasím, mám stejné zkušenosti. Je určen všem, jež toto téma zajímá, ale také samotným "Indigovým". Víte proč milí indigoví? Je na mne, abych tímto článkem a vším, co k němu přidám ve Vás něco otevřela. Na to je vhodný čas právě dnes. S tímto nemohu čekat. Čas skutečně letí tak rychle, že nestíhám psát. Obsah článku jsem podrobila osobní analýze a vyřadila z něj, co zde nepatří.


Indigoví, otevřete se ! A přidejte se ke mně. Nadešel čas.Indigoví jedinci - vystupte ze své "zóny bezpečí" a ujměte se důležitého kroku, jako učitelé nebo lidé, kteří mají schopnost vést.

Mluvte pravdu. Žádné tajemství. Lidé se otevírají. Stáváme se transparentní. Někdy v sobě neseme tajemství a bolest, které jsou ve vyšší energii neunesitelné. Nechme je odejít. Je bezpečné je říct a ukázat svou autenticitu. Je bezpečné mluvit nahlas. Je bezpečné sdílet vše, co kdysi bylo skryto. Vzpomeňte si na svou jedinečnost. Kým jste. Je bezpečné sdílet s ostatními svou jedinečnou barvu, příchuť a vůni. Užívejte svůj autentický hlas, ať už jste kdekoliv. Vyjádřete se novým způsobem. Nyní JE možné, aby jste se cítili bezpečně, když mluvíte pravdu. Otevřete si svůj podnik, začněte léčit, učit nebo si otevřete poradnu. Podporujte se a podporujte ostatní. Ten, kdo dostává vedení, ať se vyjádří na veřejnosti!

Kdo jsou

Indigoví jedinci jsou jedinci se silnou vůlí a jsou velmi citliví k energiím. Mají v sobě přesný barometr, který jim ukazuje, jestli je někdo v souladu, nebo ne - je to vnitřní detektor pravdy. (Jak tento detektor pracuje vím a napíši o tom). Vždy důvěřují tomu, co cítí. Tito lidé žijí multidimenzionálně. Jsou urození, ušlechtilí. Ví, že si zde zasloužili být. Mají vrozenou sebeúctu. Jsou neutrální a objektivní. Mají schopnost se distancovat a dívat se na věci z vyšší perspektivy. Naslouchají sami sobě a následují vnitřní hlas. Mají rádi intenzivní, duševně náročné a dynamické rozhovory, pouští se rádi do rozhovorů jdoucí do hloubky, komunikace je pro ně věcí citu, výměny názorů a léčení.

To, co indigoví jedinci chtějí, chtějí okamžitě. Intuitivně vědí, že okamžité zhmotnění jejich přání je normální. Pamatují si, že pocházejí z míst, kde si stačilo představit a začlo se dít. Jsou netrpělivými, když se někdo nevyjádří hned k věci. Jsou také frustrováni systémy, které jsou zaměřené na rutinu. Často vidí lepší způsob jak dělat věci, doma a ve škole, což způsobuje, že vypadají jako ničitelé systému.
Jsou to praví léčitelé. Pouhý dotek přináší lidem harmonii, klid a úlevu. Jsou schopni obrovské lásky. Mají schopnost vycítit neupřímnost. Indigoví vědí, když se jim lže. Velmi rychle rozpoznají, když se s nimi jedná povýšeně či manipuluje. Nejsou ochotni přijmout odpovědi jen proto, že se jedná o odpovědi tradiční, prověřené kdysi v minulosti. Jsou vysoce inteligentní. Pomocí objektivity sjednávají Mír.
Hluboko uvnitř ví, co je dobré a co špatné. Pomáhají uniknout ze starých systémů nevědomosti a netolerance a připravují svět pro nové systémy. Tito lidé konfrontují ostatní s jejich vlastními chybami a nechají je, aby na ně stále naráželi. Jako kdyby pokládali své prsty na otevřené rány ostatních a ukazují tak, jak je důležité prohlédnout si vnitřní blokády a chybná přesvědčení a vyléčit je. Nemůžete je donutit dělat něco, čemu sami nevěří. Nepřijmou, aby je vedli lidé, kteří nemají na svět stejné etické názory jako oni sami.

Dříve či později si uvědomí, že se musejí spoléhat sami na sebe a naučit se užívat své schopnosti na Zemi. Jsou to vizionáři a idealisté, kteří se narodili proto, aby něco změnili! Často své léčení provádějí skrytě, protože jen někteří lidé jsou schopni přijímat jasnost, samozřejmost a čisté vědění.
Bývají také impulzivní. Tento typ reakce obvykle pramení z vnitřní prázdnoty, neznalosti svého životního cíle a snahy zoufale zastavit bolest týkající se bytí. Zažívají trvalou napjatost. Cítí silné nutkání něco udělat, aby učinili svět lepším místem. Jestliže je jejich cíl zablokován požadavky, aby vykonávali nesmyslné činnosti, začnou být frustrováni. Velmi často je impulzivita silnou instinktivní reakcí, která by neměla být zastavena. Je škodlivé být neklidný, když je blízko Vás člověk, o němž intuitivně víte, že lže? Tito lidé jsou v přítomnosti takového člověka zaplavovány energiemi, které ohrožují jejich nervový systém. Vnímají emoce druhých daleko silněji, než většina jiných lidí.

Barva aury

Každý člověk má svou životní barvu, někdy také dvě. Metoda zjištění vaší barvy spočívá v tom, že si uděláte barevný test. Zodpovíte různé otázky, a podle počtu získaných bodů ji poté zjistíte. Životní barva Vám může napomoci hlouběji pochopit váš životní úkol a životní cíl. Rozlišujeme červenou, oranžovou, žlutou, zelenou, modrou, indigovou, fialovou osobnost a další. (máte-li zájem znát barvu své aury > ♪♫♪).

Zde je uvedena pouze charakteristika indigové a fialové osobnosti:

Indigová osobnost je velmi spirituální, má vnitřní cit pro pravdu života. Zná mystické nauky, je velmi citlivá a ví, že jsme všichni duchovní bytosti. Je uvědomělá, bystrá, kreativní a nezávislá, zvídavá, žije podle vyšších principů. Dělá to, co považuje za správné, sociální nátlak, nebo vydírání na ni nepůsobí. Má mnoho pochopení pro to být Člověkem. Život vidí jako jednu velkou zkušenost. Může být zmatená, cítit se ztracena.

Fialová osobnost je dynamická a charismatická. Je to vůdce, který chce zachránit planetu. Musí teď svou životní úlohu aktivovat a žít. Má velkou emotivní hloubku a je naplněna soucitem pro celý svět. Miluje hudbu, pomáhá mu léčit se. Je to vizionář, dokáže vidět do budoucnosti (vidí obraz dříve, než vznikne). Je si jistá tím, že Země přežije a má pro lidstvo poselství. Poznává vyšší perspektivy. V dětství se cítí zneuznaná, považují ji za idealistického snílka. Chce se nacházet v centru dění. Miluje cestování, jiné kultury a potřebuje volnost. Umí dělat mnoho věcí současně, nebo naopak být duševně zcela ochromená. Fialový člověk chce lidem pomáhat, ale nejlépe mnoha lidem najednou, a to současně. Dodává spoustě lidí sílu, nebo je inspiruje.

Tolik v krátkosti, pro počátek. Další bude brzy následovat a sepíši své osobní zkušenosti, novým způsobem.

A nyní milá Indiga, něco pro Vás. Chci Vám něco ukázat. Poslechněte si hudbu z následujících stránek, lepší je zavřít u poslechu oči a soustředit se. Uslyšíte Hlas-zvuk Země, má ve Vás "něco" otevřít. Garantuji, že tomuto "hlasu" budete rozumět.

Zde > ♪♫♪
Indigový chlapec - rozhovor o změnách na Zemi > ♪♫♪
Indigoví lidé - důležitý vzkaz pro Vás > ♪♫♪Část článku zaslána @
Další příspěvky kategorie Nový Věk > ♪♫♪
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama