- Aktuálně: Otrava ovzduší novou chemickou látkou

4. května 2016 v 12:43 | Lena |  - Vize, proroctví osobně
Vážení spoluobčané! Dnešní příspěvek, který popisuje aktuální dění se týká kumulace nové jedovaté látky v ovzduší. Dle vibračního vzorce vzduchu popíši celkový stav.

Na poli našeho okolního prostoru probíhá změna, která je vnímatelná i zaznamenatelná již několik dnů a stále trvá. Co se týče přesnější konkretizace - nelíbí se mi stav vzduchu, jsou zde změny, které nevidím jako dobré pro živé organismy.

Zaznamenávám jakousi chemickou látku... Ano chemie mi přijde, jako nejbližší specifikace prvku, který naši republiku, nebo její část v těchto dnech obklopuje. Nezdá se, že se jedná o klasickou chemii, která je do ovzduší vypouštěna takřka denně díky tovární výrobě a podobně.


Jeví se mi zde také nějaké čištění vzduchu, které probíhá kvůli úniku těchto, pro nás nevhodných látek. Příčina zřejmě tkví v určitém typu havárie. Následek je dvojího rozměru, z čehož 1. se týká primární látky, která se dostala mimo kontrolu a 2. látkou je tudíž likvidována. Jedná se tedy o dvousložkovou fázi.

Vidím také stromy, čili tento prezentovaný stav se může týkat i stromů, keřů, trávy, půdy. Je zde vnímatelné znamení silné alergické reakce živých organismů na onu látku, kdy tato ulpěla na stromech, může být produkována skrze květy a následně "vypouštěna" kolem nás - větrem, pohybem vzduchu. Déšť může tento stav zhoršit, jelikož něco spláchne, ovšem toto se dostane do půdy a díky vypařování může opět cirkulovat do vyšších vrstev, které dýcháme.

Obtíže: Můžete zaznamenat respirační problémy, dráždivý kašel, slzení očí, pálení kůže, zhoršené dýchání, méně silná, ale přesto přítomna je informační energie srdce, tedy u některých osob může tento stav vyvolat i menší obtíže se srdíčkem.

Nejedná se o běžnou alergii, která u mnoha jedinců vzniká v období jara !! Obávám se, že chemické zamořování naší planety již dosáhlo vrcholu a v těchto dnech překročilo nejvyšší míru únosnosti. Něco se skutečně změnilo, vidím velký zlom. NElíbí se mi tento stav. Toto chemické zamoření je již tak markantní, že díky události zmiňované havárie s největší pravděpodobností došlo ke spojení všech zamořených ložisek, které se ve vzduchu, na Zemi i pod ní nachází a vznikl výbušný coctail v tak silné koncentraci, že energetický obal planety tuto sílu již neustál. Je mi líto, ale takto to skutečně "vidím!" >
> Představte si naši planetu, jako obrovský dům s mnoha pokoji, v jehož sklepních prostorách je mnoho let uložen hořlavý a jedovatý odpad, který prosakuje na podlahu a jeho výpary se vyskytují v celém domě. Dále, v každém pokoji je barel s tímto odpadem a látky z něj unikají také, a v takové míře, že jsou cítit vysoko nad střechou. Vzduch uvnitř i vně je prosycen agresivními výpary. Pak již postačí pouze malé škrtnutí zápalkou a katastrofa je na světě. Aneb, padla poslední kapka a pohár přetekl.

Časem se zřejmě podaří uvést tuto stávající situaci do určité míry únosnosti, ovšem již tomu nebude tak, jako dříve. V překladu - návrat do harmonie v tomto ohledu není možný, nebo bude trvat velice dlouho, pochopitelně s patřičnými následky. Člověk, respektive většinový podíl "lidského" druhu však patrně bude žít dále svým slepým životem, aniž by si dělal starosti, čili bude nečinný tak, jako doposud... Jsem zklamána.

Doporučení: Snažte se v těchto dnech větrat méně, než obvykle. Pokud možno, pobývejte venku krátce. Nic nevnucuji, pouze doporučuji, vše je samozřejmě na Vás.

Máte nějaké informace o tomto dění, lze něco objevit v médiích?
Případnému informátorovi předem děkuji.
Lidé, uvědomujete si vůbec, že jsme vymírajícím druhem ??


Poslední splněná vize > ♪♫♪
Další příspěvky této kategorie > ♪♫♪
§ Prvotní autorství Živá Voda Lena §
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama