- Vzkaz lidstvu > MIMOZEMSKÁ komunikační energie nabývá na síle

10. března 2016 v 20:23 | Lena |  - Nové frekvence Země osobně
Dnešním dnem na naši planetu proudí informační energie ještě silněji, než ve dnech a měsících minulých. Proto využívám možnosti krátkých minut, které si mohu dovolit uzmout ze svého času a jímám se psát, aby tato zpráva byla voňavá a čerstvá, jako jarní tráva.
Ano, informace, zvuk disponují určitou "vůni". Voní místem, kterým prochází, vůně na sebe tzv. nabaluje. Jedná se však o velmi jemné nuance, tedy v překladu vůně informační. Názorně je lze částečně připodobnit k informaci v homeopatických lécích, které pracují na základě tekutiny. Další příklad mohu uvést přímo na člověku, který se pohybuje v určitém místě, kupř. kuchař, lékař, pekař, veterinář... Jeho tělo mírně nasákne specifickou vůní místa, které jej vydává. Kuchař bude vonět určitými pokrmy, lékař dejme tomu desinfekcí, veterinář zvířaty která mu během dne projdou ordinací, pekař chlebem atd. Jistě, jedná se pouze o stručný příklad, pouze pro přirovnání. Celkové téma je podstatně složitější, jelikož v případě informační energie se jedná o nehmotnou strukturu.


A k věci: Energie z Vesmíru, jež k nám, na naši planetu plynou delší dobu nabyly dalšího rozměru a silnější podoby. V energeticky-informačním obalu Země se opět více vyčistil informační prostor. Někdo jej nazývá morfogenetické pole, mi tento název příliš nevoní, proto jej nepoužívám. A z tohoto hlediska k nám mohou informační energetické pulsy z Vesmíru proudit lehčeji, jsou silnější a tudíž i lépe a lehčeji zaznamenatelné. Opět si dovolím příklad na člověku, který má v uších špunty. Slyší, co se kolem něj děje, ale velmi matně. Když si je vytáhne, najednou slyší lépe a zvuky mají čistější formu.
Uvidíte, že brzy vysvitne Slunce a vše se bude zdát jasnější-čistější, dokonce i vzduch.

Informační pulsy, které na naši planetu proudí s velkou pravděpodobností pocházejí z poměrně značné vzdálenosti. Vydává je mimozemská inteligence a pozor, nemusí se jednat přímo o bytosti, jež jsou hmotného charakteru, jako my lidé. Jedná se však o komunikaci, která k nám již v minulosti proudila a tato komunikace byla pro "lidstvo" jaksi přirozená. Nyní se vše vrací. Prozradím, respektive přeložím ji ve formě indicie slovem OBNOVA.
A propo - v létě r. 2014 jsem sepsala vzkaz, kde se píše o setkání s mimozemskou civilizací, hrají zde roli i delfíni. Odkaz dám níže. O delfínech se traduje, že disponují jistým napojením na jiné civilizace. Mám i poznatek-informaci, že delfíni vydávají zvuky, kterým tato dávná/snad jedna z "původních" civilizací "rozumí".

Dále je zde indicie - Delfíni > Mimozemská civilizace > Krystaly

Tyto tři složky mají mnoho společného a není vyloučeno, že nás čeká "dáreček" v podobě otevření celo-Vesmírného VĚDOMÍ skrze jejich propojení.

Jistou roli zde hraje i souhvězdí Orion, a pak je zde vnímatelná ještě jedna silná vibrace z jiného místa.

Tolik pro dnešek. Nalezla jsem pro Vás zajímavou skladbu, která pocitově přibližuje atmosféru plynoucí informační energie. Obsahuje i zvuky, které se velmi podobají jazyku delfínů, dále se zaměřte na jakoby klepání prstů o dutý papírový předmět. Tento zvuk evokuje pulsary, které k nám proudí. Dokoce mám dojem, že v obrázcích hvězdné oblohy je zaznamenán i Orionův pás a souhvězdí Orionu. Náhoda? ...

Dodatek: Význam slov ve skladbě vynechte, stejně tak slova hovořící ženy a dva poslední obrázky. Toto do mnou sděleného nepatří. Je těžké nalézt naprosto vyhovující video skladbu. I tak jsem přesvědčena a ráda, že se mi daří alespoň s 90% úspěšností nalézt shodné tak, aby s psaným projevem vytvořilo souznění.

Přeji pěkný večer a zajímavou budoucnost

Otevírají se Nové možnosti
Co mi řekli delfíni > ♪♫♪
Další příspěvky této kategorie > ♪♫♪
§ Prvotní autorství Živá Voda Lena §


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama