- Proroctví Leny se splnilo > Spojení EU s Tureckem - začnou vracet uprchlíky

18. března 2016 v 19:26 | Lena |  - Vize, proroctví osobně
Pěkný páteční večer vážení čtenáři. Mám pro Vás čerstvou zprávu, která je ještě teplá a voňavá. Došlo ke splnění mého dalšího proroctví, jež jsem uvedla ve známost v polovině roku 2014. V této době ohledně obrovské migrační vlny a jejího dopadu ještě nikdo z nás nevěděl.

Krátká konkretizace mého prorocví - květen 2014:
V mém dnešním proroctví se jedná o "informaci", která říká, že k dalším velkým, nebo viditelným a nepřehlédnutelným změnám ve světě, které se s největší pravděpodobností budou týkat i naší republiky dojde při Spojení hvězdy a měsíce.


Jako nejpravděpodobnější se jeví vlajka nějakého státu, a toto znamení má také nejsilnější energii. Přesněji řečeno, znamení vlajky, jež má na sobě vyobrazeny symboly hvězdy a měsíce. Země, jež má ve své vlajce tyto symboly, bude mít, patrně v blízké budoucnosti vliv na změny. Může se jednat o dohodu zemí, z nichž minimálně jedna bude tyto symboly ve vlajce, či státním znaku mít a jejich spojenectví (spojení hvězdy a měsíce) nějakým způsobem ovlivní následné dění ve světě, ať již hospodářského charakteru, či snaha jakési nadvlády. Zajímavostí je, že právě v této chvíli je miska vah v poměru dobré-špatné, v částečné rovnováze, ikdyž se mírně přiklání k horší variantě. Zde je tedy patrno, že zdali tyto změny pro nás budou přínosné, či nikoli ještě není rozhodnuto. Ona země má v plánu jakési "ovládnutí", někoho, nebo něčeho, což není dobrý úmysl, každopádně, prozatím se vše teprve pomalu rozhoduje, myšlenky plynou a nedosáhly konečného výsledku. Zde se tedy může vše zvrátit k dobrému. Plány někdo, nebo něco může zhatit a karta se obrátí.

Dodatek: EUnie má ve vlajce znak několika hvězd, Turecko měsíc a hvězdu. A POZOR: Do obsahu tohoto proroctví jsem zakomponovala videoprojekci, skrze kterou jsem čtenářům ukázala, co "vidím", aby se celkový obraz hezky dokreslil a oni tak měli větší rozhled. Nachází se v něm rovněž turecká vlajka !!! Více + zmíněné video > ♫♪♫
Dnes 18.3.2016 Zprávy: Představitelé Evropské unie a Turecka se v Bruselu shodli na podobě společné dohody o migraci. Nová pravidla o navracení uprchlíků budou platit od půlnoci z neděle na pondělí. Všichni migranti, kteří od té doby dorazí na řecké ostrovy v Egejském moři, budou na náklady Unie převáženi zpátky do Turecka. Dokument už osmadvacítka formálně potvrdila společně s tureckým premiérem Ahmetem Davutogluem.

Má jít o způsob, jak ukončit masivní příliv migrantů z Turecka na Balkán. Unie však dává najevo, že to je pouze část její strategie řešení uprchlické krize.

Co se tedy změní a jaký bude přínos stávající dohody pro Evropu?
Více v článku > ♫♪♫

Každopádně, jeví se, že toto opatření je jednou z více částí, která se skládá z několika forem, jež se navzájem propojí. Co se týče mého proroctví Spojení hvězdy a měsíce, očekávám ještě něco jiného, řádově do 2-5ti let. V určitých souvislostech se mi zde "ukazuje" i Čína.

Tímto se však stránky Živá Voda Lena dostávají o další schůdek výše a stávají se tak významným internetovým spojencem mezi lidmi celého Světa. Čtěte stránky Živá Voda Lena - nabízí vysokou úroveň, pravdivost a představují skutečný svět.
Další články této kategorie > ♫♪♫

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 20. března 2016 v 21:58 | Reagovat

Myslím si, že Vaše moudrost je na opravdu vysoké úrovni. Vše do sebe zapadá a každý Váš příspěvek je cenný a my tak pomaličku můžeme stoupat výš a výš. Jako na tom pomyslném žebříku. Každý výstup o jeden dílek výš je zasloužený a obohacuje nás.
Děkuji Leno, tady se pozná, kdo je Učitel a kdo je Žákem. Ráda se učím od Vás.
Děkuji ještě jednou z celého srdce a vážím si toho.

2 Lena / autorka Lena / autorka | 21. března 2016 v 12:57 | Reagovat

I já velice děkuji a nesmírně si cením vašeho uznání.
Já se naopak mohu něco nového naučit od Vás. Píšete krásné básně, jejichž čtení mne vždy potěší a umíte toho samozřejmě mnohem více.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama