- PŘÍJEMNÉ A DOBRÉ ZPRÁVY > novinky z celého Světa každý den

22. března 2016 v 16:09 | Lena |  - Dobré zprávy
Vážení a milí čtenáří, návštěvníci mých stránek. Nastal čas, abych opět pozvedla číši života a vnesla do vašeho i mého světa další proud Nového Světla, které ještě více rozzáří naše srdce radostí a Láskou.

Jelikož ze života vím, že příjemné prožitky nás, naše vibrace pozvedávají a léčí, otevírám tímto Novou rubriku DOBRÝCH ZPRÁV. Tohoto tématu není nikdy dost. Porozhlédla jsem se v internetových vodách a zjistila, že sdělení s příjemnou tématikou je poskrovnu, což je rozhodně škoda. Zaplňuji tedy tuto chybějící část a doplním takto mozaiku veličinou, která zde chybí.

DŮLEŽITÉ: Nová sdělení a články, fotografie v této sekci budou aktualizována každý den, máte se tedy stále na co těšit. Já se těším velmi na pocit, kdy budu při psaní čerpat příjemnou atmosféru sděleného a na to, jak každá dobrá zpráva potěší Vás.


V horním boxu stránek kliknete na nepřehlédnutelnou žlutou ikonu a každý den zde na Vás bude čekat nové sdělení, co se kde událo pěkného, milého, příjemného, záslužného, nejen u nás, ale v rámci celé naší krásné planety. Pokud bych zcela náhodou dostala "rýmičku", či z důvodu časového nebylo možno vložit článek, pak jako bonus se budu snažit vložit zprávy dvě.

Srdíčko: Pokud máte dobré srdíčko a chcete se podělit se mnou a ostatními s dobrou zprávou, na délce nezáleží, či milou fotografií, obrázkem, pak neváhejte a kontaktujte mne. Uděláte radost nejen mi, ale především ostatním.

Co se týče ostatního obsahu stránek, zůstává nezměněn. Nadále budu psát o tématech, jež jsou souladná s mým Já směrem k Vám, ale také o tom, co se mi nelíbí a je třeba vylepšit a změnit ♥ .

Jsem si jista, že tímto se stránky Živá Voda Lena pro Vás stanou ještě příjemnějším místem, na které se budete rádi vracet a čerpat zde inspiraci nejen na rovině fyzické, rozumové, duchovní, ale díky rozšířené kategorii tzv. srdíčkové i potěchu a pohlazení duševní.

První příspěvek v Dobrých zprávách se na Vás těší již zítra !!

A mám pro Vás vzkaz z vyšších sfér, který ke mne právě dorazil:
"Andělé nastupují v době největší temnoty, aby do ní vnesli Světlo."


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 22. března 2016 v 21:18 | Reagovat

Tak to je opravdu krásný bonus pro nás a já se už velice těším .-)

2 Lena / autorka Lena / autorka | 23. března 2016 v 14:40 | Reagovat

Je to potřeba ! ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama