- Má komunikace s hvězdami > hovory v Tichu

7. března 2016 v 4:44 | Lena |  - Vesmír v nás osobně
Dnes jsem se probudila velice brzy. Navzdory tomu, že je volný den a mohla bych si užívat blahodárného spánku... Zvědavě otevřu oko, abych zpod řady řas nahlédla směrem k oknu, je-li ještě velká tma. Malinko svítá.

Je tam. Září, jako bezchybně vybroušený diamant, intenzita jejího světla je jiná, než ta, která vidíme zde na Zemi. Má v sobě život. Venuše. Má Star.

"Hlas", jež vydává její světlo - její vibrační komunikace, přiláká mou pozornost natolik, že jí chci věnovat svůj čas. Potřebuji však k tomu klid, jelikož s hvězdami se dá "hovořit" pouze v rytmu Ticha. Opouštím tedy pokoj, kde spokojeně oddychuje jeden člověk a odebírám se do jiné místnosti.

Tento posel věčnosti je můj přítel. Vzpomínám si na ► bytost ◄, jež přicestovala z této hvězdy, aby mi léčila bolest hlavy. Je to paradox. Lidstvo pátrá po životě v hlubokém Vesmíru, za hranicemi naší sluneční soustavy, a přitom neví, že je tak blízko. Zde mohu použít krásné moudro: "Hvězdy jsou krásné, jelikož je na nich květina, kterou není vidět." Ano, pouhým okem skutečně ne. Květinou v případě mé hvězdy je živá energie a život v jiné formě, kterou mnoho lidí zatím nevidí.


Venuše je v této konkrétní chvíli jedinou hvězdou, která je viditelná. Právem je nazývána Jitřenkou - ráno, když svým jasem vítá nový den, nebo Večernicí, kdy radost i smutek lidských srdcí zahalí závoj tmy. Je průvodkyní géniů, tichým svědkem radosti, štěstí, válek, smutků a věčných bojů slepého lidstva, které hledá naději v druhých a přitom neví, že ji po celou dobu nosí hluboko ve svých srdcích.
Dívám se na ni z okna. Já, v teple domova, v tichu a bezpečí - ona, ukotvena v hloubce dálek. Její jiskřivá majestátnost ve mně probouzí dávné vzpomínky. Na "moji" Hvězdu..., skrze kterou ke mně nyní čas od času proudí zprávy. Je tak daleko a přitom tak blízko. Pro spojení energií myšlenky však žádná dálka ani omezení neexistují.

Hovořím se svou hvězdou, která tiše a spiklenecky pomrkává na všechny, kdož ví, že je živá. Náš hovor, tedy výměna informační energie probíhá na vlnách, které obepínají celý Vesmír. Tím se, přestože je ode mne stále stejně daleko "přibližuje". Mám pro toto přiblížení svůj soukromý název: přiblížení Vesmírů. Co se týče hmoty, vzdálenost mezi námi zůstává nezměněna. Ovšem z hlediska, řekněme "dimenziálního" prostoru se ke mně její energetická informace dostává skrze dráhu, jež nás spojuje, tedy proudí přes toto spojení. Někdo tuto dráhu nazývá kanál, já mám pro toto spojení název jiný. A tak se naše Vesmíry setkají v jednom bodě. Tento proces je nazýván komunikací ...

Venku se pomalinku rozednívá. Na ulici kráčí postarší kulhající dáma, venčíc svého psa. V oné prázdné ulici se zdá být tak sama. Jde se jí velice těžce. Postava této dámy mi připomene, že jsme zde ve hmotě "uvězněni" v tělech, která nám velmi brzy přestanou sloužit. Ale já to takto nechci. Respektive cítím, že to tak není v pořádku... Možná objevím, nebo bude objeven způsob, jak z toho ven. Ostatně, již se na tomto procesu pracuje na mnoha úrovních. Protože podstatou duše není vězení, ale SVOBODA. Co má nejisté základy, bude zbořeno a Brány se otevřou ...

Má Star pomalu mizí a její jas se ztrácí a ustupuje paprskům světla, které vydává hvězda, jež přináší nový den, Slunce. Loučím se tedy se svou hvězdičkou, která je svědkem toku mých myšlenek, přání, niterného volání mé duše ...

Tak zase někdy nashledanou má přítelkyně ...


Na Hvězdách je ŽIVOT. Věřte mi, Vím to.


Co se týče konkretizace "hvězdy", může se jednat i o Sírius,
který se nachází v blízkosti výrazného souhvězdí Orion.
§ Prvotní autorství Živá Voda Lena §

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 7. března 2016 v 13:23 | Reagovat

Krásné!!!!

2 romulus romulus | 7. března 2016 v 15:28 | Reagovat

Spojení s hvězdami měli všichni známí géniové, Einstein, Tesla a spoustu dalších.
Číst vaše články, to je krása a radost, už jen tím psaním, které Vám jde od srdce léčíte ostatní. A dáváte mnohem víc radami a samotnou existencí vaší osobnosti.

Děkuju za to, že tady jste.

3 Lena / autorka Lena / autorka | 8. března 2016 v 22:59 | Reagovat

[1]: [2]:
Děkuji a cením si, že v dnešní době existují lidé, kteří UMÍ pochválit prvotní autorství, samotné bytí a inteligenci.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama