- Jste starou duší? > jak toto poznáte

28. března 2016 v 18:01 | Lena |  - Nový Věk osobně
Máte zájem vědět, jak starou duší jste? Stará duše zde na Zemi je nazývána duše, která na této planetě prožila mnoho vtělení. A nyní můj osobní tip, který Vám dle zjištění na jiných stránkách neřeknou. Pokud jste skutečně stará duše, nepotřebujete dále nic číst, prostě TO VÍTE!!!! Jednoduché a prosté. Každopádně, máte-li zájem nahlédnout mezi následující řádky, v nichž jsou takovéto duše blíže specifikovány, rozhodně čtěte.

Reinkarnace je přesvědčením, že duše po smrti opouští fyzické tělo a po nějaké chvíli strávené ve spirituálním světě poté znovu vstoupí do dalšího těla. Někteří lidé se vrací zpět kvůli zlepšení své karmy, jiní čistě za účelem rozvoje své duše a někteří, aby mohli pomáhat rozvoji druhých.

Jak můžete poznat, že jste žili už v minulosti? Existují náznaky, jež mohou každému odpovědět.

► Umíte dobře číst v lidech. Již od mládí se dokážete dobře orientovat v druhých. Stačí Vám někoho vidět velice krátce a dokážete rozpoznat povahu a způsob života. Druzí před Vámi neukryjí ani drobnou lež. Je to skoro jako by jste měli uvnitř sebe software, který Vám umožňuje rozhlédnout se a stáhnout informace o okolních duších. To proto, že v sobě máte zakomponované archetypy lidí z minulých životů a dobře znáte jejich obvyklé chování a psychologii. Neznamená to však, že druhé soudíte, protože schopnost orientovat se v ostatních je především o pozorování. Proto lidé, kteří již po Zemi chodili v minulosti, se cítí lépe spíše jako pozorovatelé z povzdálí a nepotřebují se vždy zapojovat. Jsou i výjimky, ale to je již jiné téma.


► Čas o samotě si umíte naplno vychutnat. Ne proto, že by jste si připadali opuštění, ale protože jste rádi sami, můžete tak více hloubat o moudrostech světa. Raději budete sami na lodi pod hvězdnou oblouhou, než na párty plné lidí. Raději se projdete po lese, namísto návštěvy obchodního centra. Není to proto, že jste poustevník, ale nepotřebujete ke spokojenosti společnost každý den, ikdyž ji jinak máte rádi a rozhodně se jí nevýhýbáte.
Když se do tohoto světa dostanete prvně, musíte se naučit hrát podle pravidel společnosti a vytvořit si vlastní příjemný svět. Pokud se člověk do tohoto světa dostane již po několikáté, hra mu je již známa a nemá zapotřebí se do společnosti tolik zapojovat. Samozřejmě nadále můžete rádi chodit ven mezi lidi, ale neslouží Vám to stejným způsobem jako ostatním. Již jste totiž strávili s lidmi celá staletí a víte, co očekávat. Na konci dne Vás nejlépe uspokojí Mír uvnitř Vás, jehož zdroj je právě ve Vás.

► Máte pocit, že "nezapadáte". Do všeho se vrháte jako blesk - ať už jde o školu, práci či rodinu. Po celý život si připadáte jako z odlišného těsta. Chování podle pravidel společnosti Vás svazuje a snaha vést nesmyslné debaty je pro Vás bolestivá. Nerozumíte tomu, proč lidé jednají tak, jak činí. Je to jako byste byli lev, který si myslí, že je celý život ovcí. Objevuje sám sebe a transformuje se. Když znovu vstoupí do života předstírajíc, že je ovcí, připadá mu to nepřirozené, protože je to pouze role, kterou je nucen hrát.
Jste to Vy, kdo začne diskutovat o věcech jako vyšší sféry, práva zvířat, duchovno, zatímco každý další mluví o počasí a sportech. Někdy s Vámi začnou vést konverzaci, protože se o Vás zajímají, ale často to budete Vy samotní, kdo debatu přeruší. Není to však pouze rozdílnost zájmů, která Vás vyčleňuje. Je to fakt, že někdy opravdu nevíte, jak zapadnout do běžné, standardní společnosti. Možná jste to někdy dříve zkusili a výsledkem byl pocit zklamání. A je to v pořádku. Nerozumíte tomu, jak mohou být někteří lidé ve svém životě plného šedi spokojení a představa konvenčního života je Vám nepříjemná. Druhým připadáte výstřední. Lišíte se od průměru nikoliv proto, že by jste se snažili odlišit, ale protože zkrátka nejste průměrní.

► Máte vyvinutou duši. Lidé od Vás mohou požadovat rady. Oceňují váš přístup, protože mají dobré zkušenosti s vaším vhledem a moudrostí navzdory věku. Aniž byste tak nechali narůst svoje ego, rozumíte životním výzvám lépe než průměrná osoba. Možná proto tu i jste: pomáháte lidém dostat se na cestě dále. Prožili jste zde již více životů, takže rozumíte více podstatě věcí, jako je trpělivost, upřímnost a sebepoznání. Co trvá některým lidem naučit se 10 let, vy se zvládnete naučit za 1 rok, neboť vaše duše již prošla těmito zkušenostmi a rozpomíná si na ně. Vždy rádi přirozeně nabídnete ruku a srdce těm, kdo trpí obtížemi. Můžete se ve svém životě potkávat s nesnázemi, ale přistoupíte k nim s vyzrálostí a vztyčenou hlavou. Když dochází na životní lekce, učíte se rychle a nasloucháte pozorně tomu, co se Vám život snaží ukázat. Řídíte se ve svém životě moudrostí, která definuje i vaše hodnoty. Nezajímáte se tolik o svůj sociální status či proslulost. Máte však mnoho co říci.

Existují další charakteristiky, které jsou typické pro osoby narozené vícekrát na Zemi. Vše výše řečené jsou ovšem převládající.

Co mi řekli Andělé > ♪♫♪
Náš domov - film o životě po životě > ♪♫♪
Článek mi zaslala čtenářka.
Dovolím si poznámku. V některých částech článku
vnímám vibrace mé osobnosti, jakoby byly opsány z mých stránek.
A to se mi stalo již vícekrát. Zvláštní. (?)

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama