- Léčivé video

2. února 2016 v 0:44 | Lena |  - Buněčná harmonizace
Dnes mám v nabídce skutečně krásnou skladbu, jejíž tóny stvořila sama příroda. Již jsem zmiňovala, že naše buňky obsahují substanc vody, a tato voda bude reagovat na přirozenou a správnou vibraci, která si nese vzorec vibrace původní > šumění vody ve videu.

Pokud tedy máte vibraci vody v buňkách rozladěnu, stresem, nepřirozeným životem, pak zde máte možnost naladit se/své buňky na správnou frekvenci přírody, jíž jsme součástí, být s ní v souladu a vzájemné harmonii. Oddejte se jejímu působení na vaše buňky, bude jim to lahodit, uvidíte.

Je to potřeba. Zejména v nynější době plné změn, energetických výkyvů a chaosu. Je třeba uklidnit se, své buňky zharmonizovat, v následnosti s nimi svou náladu a celkový tonus naší osobnosti > vše je na sebe napojeno a souvisí se vším. Jedno navazuje na druhé. Nyní je VELMI DŮLEŽITÉ mít vyladěné vibrace. A udržet si je, snažit se o to. Věnujte se uvolněnému poslechu této skladby alespoň 45 minut a vstřebávejte její atmosféru. Budete čerství, jako jarní tráva.


Mimo jiné, směrujte svůj pohled na strom vpravo. Má zajímavý "tvar".... ♥ 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama