- Krásná báseň s písní pro Lenu > poděkování čtenáře

7. února 2016 v 19:00 | Lena |  - Vaše příspěvky
Před několika dny jsem obdržela VELICE milý hudebně-básnický pozdrav od čtenáře, se kterým jsme před delším časem řešili jeho dlouhodobý problém ve vztahu. V podstatě k tomu došlo způsobem, kdy mne zpočátku kontaktoval na základě jeho vyplněného ► testu aury ◄ a velké snahy vyřešit své obtíže. Vše pochopitelně popisuji ve zkrácené verzi, a proto, aby si případný čtenář udělal nástin důvodu dnešního příspěvku... Já jej zde chci umístit, jelikož patří k mým stránkám, jako Noc, který doplňuje Den.

Čtenář se mi ozval s velkými díky a dlouhým osobním vyznáním-dopisem, kde zcela otevřel své srdce rozepsáním, jak se jeho partnerský vztah i jeho vztah k sobě samému od základu změnil a kolik cesty během doby, kdy mne poprvé kontaktoval ušel. Musím říci, že "občas" se mi ozve človíček, který si u mne test nechal vyhodnotit a někdy jsem dotyčnému poradila více, jelikož jsem cítila, že je to potřeba. Napíše, co se u něj změnilo, poděkuje, nebo se na mé stránky vrací a čerpá z jejich obsahu inspiraci. Ovšem osobní a otevřené vyznání tohoto čtenáře mne upřímně "rozplakalo". Po tváři mi kanuly slzy radosti, jako tiší svědci mého štěstí sdílené s těmi, jímž mé Já pomůže a oni to dokáží ocenit. Vzniká zde krásná zpětná vazba. Slovy snad ani nelze vyjádřit, co v této chvíli cítím.


Onen čtenář také zmínil, že v rámci své profese hojně cestuje mimo naší republiku, čili nemá možnost listovat v mých stránkách každý den, ale pokud se mu naskytne příležitost, s radostí ji využije, usedne za komp a čte i několik hodin... Není to krása? A mimo písně, jíž mi zaslal jsem od něj obdržela také opravdu pěknou báseň. Musím se podělit:Leno krásná, Leno ,má",
Co vše se ve Vás ukrývá.
Moudré slovo, hrdost, povaha pevná, jako hrad.

Nášlap kroku tichého,
kdy kroužíte kolem tazatele nového.
Rozumná odměřenost, která říká,
pozor, lež k mému uchu neproniká.

Za okem vaším kočičím
je velká vstřícnost
a srdce pro ty, kdo mají na duši splín.

Rozdáváte náručí plnou
květiny své lásky, které tu navždy budou.
Pohlazení, vlídné slovo,
ale i probuzení ostrostí meče vašeho,
slova upřímného.

Já děkuju bohu, že Vás tady mám,
Leno, má oázo, jejíž srdce hlas zní až ke hvězdám.

Leno krásná, Leno ,má",
krása duše vaší je nesmírná.
Křišťálově čistá i záhadná, přímo vesmírná.
Leno, vážím si Vás.


Váš čtenář věčný,
romulus nekonečný
Řekněte, není to milé?

Střevo básnické
v sobě romulus rozhodně nezapře.
Já tímto děkuji za slova upřímná,
a ano, to jsem zhruba Já.
Rozumná i zlobivá,
dokonalá, nedokonalá,
hodná a nikdy marnivá.

Jdu světem s náručí plnou růží barevných,
barvy jim kreslím tóny svého srdce upřímných.
Dobrým slovem i mečem srdce svého,
za dne duhového, ve třpytu noci stříbřitě zlatě paprskového.

V posledních několika týdnech u "mne" dochází k jakýmsi kvantovým změnám v mnoha oblastech najednou, kdy se s některými dělím skrze stránky, jiné ponechávám uchovány v zákulisí, jako tajemné svědky této zvláštní proměny. Musím říci, Nové energie skutečně dokáží divy, ne-li doslova zázraky. A jistě nejsem sama, mnozí mi potvrdíte. Jakoby se spojilo dohromady mnoho Vesmírů v jeden celek. To, co je v nás, pod námi, nad námi. Hmota s nehmotnými energiemi. Mé pocity, které v tomto období prožívám lze hezky vyjádřit ► těmito ◄ tóny.

V poslední době také stále častěji vnímám přítomnost mých Andělů a jak mi nyní pomáhají na mé cestě se podělím v nejbližších dnech. Dnes jsem také pocítila pohlazení energie Země, kterou chráním a jejímuž "hlasu-vibraci" určitým způsobem rozumím.


Jsem velice potěšena, jak se pomalu, velice jemně vrací zpět energie, jíž jsem na své cestě tvořením obsahu do mých stránek vložila. A to nejen skrze čtenáře, ale i skrze přítomnost Andělů a jejich komunikace, kdy mi dávají najevo svou podporu. Nádhera!!!!!!!! ♥ Já nemohu jinak, než popřát všem, kteří jdou svou cestou, DOBRÝ VÍTR a správný směr. Jak jej najít? TEN VÁM UKÁŽE VAŠE SRDCE. Stále tuto větu opakuji a nepřestanu, dokud nerozsvítí celý Svět a všechna srdce... Otevírají se Nové dveře vážení.

A nyní k písni. Čtenář, jak mi sdělil si dle mého osobního profilu nejprve přečetl, jaké autory poslouchám, to je šikulka, viďte? A poté vybral píseň brášků Nedvědů, které má údajně také rád. Pokud tedy patříte mezi příznivce těchto interpretů, nastavte své ucho následující písničce.
A pokud máte rádi básně, pak ► zde ◄, také jedna krásná od čtenářky Jaroslavy. 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 7. února 2016 v 19:37 | Reagovat

Tak to je krásné, jak Vám čtenář poděkoval. Je to moc milé a báseň se mu opravdu povedla. Zpětná vazba je velice důležitá a já vím, že Vy si tu pochvalu do puntíku zasloužíte.
Jsem ráda, že jste tady stále pro nás a MÁME VÁS LENO MOC RÁDI!!!!

2 Lena / autorka Lena / autorka | 7. února 2016 v 20:45 | Reagovat

Jaruško, nečekala jsem reakci tak brzy po vydání článku. A o to je to milejší :). Báseň je opravdu hezká, pán se snažil. Když jsem ji viděla poprvé, četla jsem ji několikrát po sobě. Opravdu mne potěšíl ...

Já Vás všechny mám také samozřejmě ráda, tvořit něco pro druhé bez Lásky, to by ani nešlo. Na lidstvo jako takové se sice někdy "zlobím", ale to je již jiné téma.

Pěkný večer :)

3 čtenář čtenář | 7. března 2016 v 15:23 | Reagovat

Krásná Leno, vrátil jsem se z pracovní cesty a ještě jednou děkuju za to, že jste. Takových žen, jako Vy je málo. Písničku a poděkování si zasloužíte, budu Vám vděčný celý život. Kdo má potíže, nepotřebuje chodit do žádné manželské poradny, tam nám moc nepomohli, stránky Živá voda Lena a jejich autorka to umí o moc lépe.  

I kdybych Vám děkoval každý den, nebude to stačit. Mějte pěkné dny plné hojnosti. Moc si Vás vážím.
Váš vděčný romulus nekonečný :-)

4 Lena / autorka Lena / autorka | 8. března 2016 v 23:03 | Reagovat

[3]: I já děkuji a není třeba být mi vděčný. Postačí, když na mne čas od času budete myslet v dobrém. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama