- Jak se napojit na svůj Zdroj > Pravda je uvnitř Vás

4. února 2016 v 18:18 | Lena |  - Kódy a Klíče osobně
Poměrně často potkávám osoby, jež jsou zmatené, zklamané tímto systémem. Hovoří: "Dnes je všude takový zmatek, tolik lidí lže, aby rychle zbohatli, kdekdo píše knihy, tvrdí, že v nich předkládá pravdu a později se ukáže, že to byla lež. Když je potřeba něco vyřídit, docela často narážíme na zmatky v takové míře, že mnohdy již nevíme kudy kam. Stále nám někdo vnucuje své produkty, služby, ale lžou nám, aby nás nalákali a teprve až jsme lapeni, přijdeme na to, že jsme byli obelháni. Všude kolem je hodně záležitostí, které jsou podávány jako pravdy, ale nelze věřit. Vlastně nám připadá, jako by bylo hodně věcí založeno na lži, jakoby se tento trend zhoršoval. Kde je tedy vlastně Pravda? Jak ji poznat a odlišit od lži? Komu vlastně věřit?

Ano, jsou lidé poctiví, ale je zde také mnoho těch, jež své aktivity odrážejí ze základu, který má své jádro ve lži. Smutné, ovšem je nutno se této záležitosti podívat zpříma do očí, je to tak, k tomuto dění dochází velmi často.

Nejprve je nutno naučit se věřit SÁM SOBĚ. Tedy, dostat se do svého vlastního jádra, svého Já, spojit se s ním. Někdo to nazývá intuicí. Je v každém, jako malý neviditelný růžový obláček, který je ukryt hluboko uvnitř nás. Hloubka našeho Já tiká na stejném principu, jako hloubka Vesmíru. Je třeba uvědomit si, že intuice je přirozeným aspektem, který je dán každému. Jsou lidé, kteří svou intuici užívají zcela spontánně, aniž by si to uvědomovali. Pak je zde dosti těch, jímž sice jejich cítění, intuice každý den doslova bouchá na "dveře", ale oni k tomuto hlasu nemají přílišnou důvěru. Mnohdy si říkají, není možné, aby to, co uvnitř tak silně cítím a říká mi, "záležitost, která je Ti předkládána, jako pravda nějak zavání", bylo skutečné. VĚŘTE, JE.


Pravda a lež
Každá živá bytost má v sobě barometr, který jí ukazuje Pravdu. Pravda = Vesmír, Božství, Zdroj Světla, energie. Člověk, to co je uvnitř jeho těla je také energie Světla, které pochází z jednoho Zdroje-Božství. Je tedy jeho součástí. Čili, každá živá bytost má v sobě část tohoto Božství zakódovánu. Všichni si v sobě neseme zrníčko této božské jiskry, kód-informaci, energii Pravdy, která je částí celého Vesmíru. Ještě jednou > Vesmír = Pravda. Pravda = skutečnost. Je tedy v souladu s Božstvím. A onen kód, který si v sobě neseme je tedy v souladu se skutečností.

Vibrační energie
Vše je energie a jako takové vyzařuje do prostoru určité vibrace, které odpovídají jejímu založení.

► Pravda je tím, co vyjadřuje skutečný stav věci. Její vibrace jsou v souladu s Pravdou-Vesmírem-Božstvím-Světlem, jsou tedy harmonické a jako takové tudíž i vnímatelné. Vzhledem k tomu, že Člověk si v sobě nese část Světla Pravdy, což je pravý a správný kód, pak tato Pravda a její vibrace uvnitř člověka rozezná vibraci Pravdy, pokud je mu předkládána. Jelikož stejná, souladná vibrace, jež je Vám podávána ve vašem nitru vyvolává příjemný pocit. Soulad = příjemné, harmonické.

Lež, faleš naopak vyjadřuje stav, který není shodný se skutečností. Čili její energetická vibrace není v souladu s Vesmírem-Pravdou, vydává vibrace disharmonické > není tedy v souladu ani s vaším niterním Já, Pravdou uvnitř Vás. Vy ji vnímáte, jako podivný, nepříjemný pocit, podvědomě cítíte, že zde něco není v pořádku. Dotyčný, jež Vás chce ošálit se může tvářit, či dokonce vystupovat VELMI VĚROHODNĚ, ale PAMATUJTE PROSÍM: Pokud v kontaktu s takovouto osobou vnímáte, nebo jen jemně, v náznaku cítíte, že je něco v nesouladu, PAK VĚZTE, časem vyjde najevo, že dotyčná v něčem lhala, nepředkládala Vám Pravdu. Stejné je to i u jiných záležitostí jakéhokoli charakteru. Pokud se Vám např. při čtení knihy, ve které je tvrzeno, že předkládá pravdu, "něco" nezdá, pak tomuto VĚŘTE. Může se jednat i o knihu vědeckého tématu, či učebnici. Neznamená, že když miliony lidí, popřípadě vědců, učitelů apd., kteří v určitých oborech mají zkušenosti, se zdviženým prstem tvrdí, že něco není tak, jak říkají vaše pocity, protože léta předkládané "poznatky" podané v knihách, písmech a jinde říkají něco jiného, musí mít pravdu. V tomto případě tomu tak skutečně být nemusí. Protože váš pocit, který vychází z vašeho nitra, tedy i z oblasti srdce bývá správný.

Kde tento pocit vnímáte
V oblasti solar plexu, tedy v blízkosti srdce. Tam sídlí vaše Jádro. A je propojeno s energií srdíčka.


Hovořím ze svých prvotních zkušeností, jelikož na mnoho svých otázek nacházím odpovědi sama v sobě. V tomto systému nacházím chyby, nepravdy, a tak, abych našla ty skutečné odpovědi, pátrala jsem ve svém nitru. Vcelku často se mi stává, že v mnoha oblastech cítím jinak, než většina ostatních, a pokud tento pocit prezentuji, je mi sdíleno, že se mýlím, není to možné, protože "psáno/dáno" je něco jiného. Někdy, pokud tak cítím využiji možnosti argumentací přesvědčit ostatní, že skutečně Pravdu předkládám. Někdy se to zdaří, tím je v podstatě vneseno Světlo do tmy, jelikož lež-nepravé vnáší do systému tmu, kdežto Pravda-skutečné je Světlem. Pokud se nezdaří, pak se mi osvědčilo posečkat, časem se "většinou vždy" ukáže, že jsem Pravdu skutečně prezentovala. A někdy to trvá i několk let! V této následnosti zde vynesu na Světlo i jednu moudrost, jež jsem na základě této mé zkušenosti vytvořila a zní:

"Neznamená, že pokud všichni kolem tebe tvrdí, že je něco Pravdou, musí tomu tak skutečně býti."
a přidám něco převzatého >
Aneb? "A přece se točí!!!" - jistý okruh nyní jistě porozuměl

Čili, věřte svým pocitům. Zvláště, pokud ve Vás, co se týče jedné a též záležitosti hlodají delší dobu, tj. pocit trvá. Mnozí lidé totiž léta, staletí jedou dle stejného mustru, který po celou dobu své existence nebyl změněn. Ovšem vesmírné Pravdy jsou jiné, ke změnám dochází. Co je Pravdou dnes, během času může býti jinak. Nemusí, ale může. Vše se vyvíjí, roste, zaniká... "Vše" je plastické. Co bylo pravdou před desítkami, stovkami let, daným současným podmínkám již nemusí vyhovovat.

Tím jsem se přes Pravdu, jíž říkají-neříkají lidé, dostala k Pravdě, či nepravdě sdílenou vědomím velké části lidstva.

Mnoho lidí je, co se týče důvěry ve své pocity, tedy důvěry SÁM V SEBE ještě na zcestí. Tím je jejich vnitřní kód, jiskra, energie, jež je stejná, jako energie Vesmíru od nich oddělena, oddělena od celku, Jednoty. Pokud ovšem budete stále více důvěřovat svým niterním pocitům, pak se budete ZDROJI stále více a více otevírat. Stále více a více Vám budou přicházet potvrzení, že jdete správnou cestou. Cestou k sobě. Pak dojdete k fázi, kdy se zcela otevřete a vaše božská jiskra se propojí s jiskrou, Světlem Vesmíru. Poté k Vám budou proudit informace neomezeně, dojde k Osvícení. Připojíte se ke Zdroji. Kdysi došlo k odpojení, nyní je čas opět otevřít, co bylo uzavřeno. Jistě znáte výrok - "A Bůh stvořil Člověka k obrazu svému." Věřte si, buďte pevní ve svém středu. Nenechte zviklat svou vůli, na vaší cestě za Pravdou se o to někdo může snažit, může i nemusí, vaše okolí, kolegové v práci, cizí lidé. Ale, pokud zůstanete sami sebou, přijde chvíle, kdy se jejich špatná energie rozpustí, jelikož se dostanete na druhou stranu. Tam na Vás nemohou. Vaše Světlo bude tak silné, že vše ROZPUSTÍ. Oni zůstanou ve tmě, daleko od Vás. Věřte mi, není to tolik těžké, jak se může jevit. Jde jen o zkoušku vašeho charakteru. Vaší lidskosti.

Dnešní soupis ukončím a uzavřu mírně netradičním způsobem. Celé toto shrnutí pojmu na příkladu, který předložím formou krátké a vtipné videoprojekce. Člověka je zde možno přirovnat k veverce, která se neustále honí za oříškem. Onen oříšek je POZNÁNÍ, PRAVDA, OSVÍCENÍ... Neustále něco očichává, v překladu - jde po hlasu své intuice a svým čichem, intuicí, oříšek hledá. Nedá pokoj, dokud jej nemá. Na jeho cestě za POZNÁNÍM mu však stojí řada různých překážek. Jde o zkoušky, zdali je natolik Člověkem, (v případě videa veverkou), aby si zasloužil odměnu (největší ořech, tedy spojení se Světlem, Zdrojem, získání Ráje na Zemi). Skutečný Člověk je zásadový, nebojácný, stojí za svým, jde na své cestě k cíli s otevřeným srdcem a přesvědčením, odhodlán. Překážky jsou mu kladeny do cesty, aby byl nahlodán, ušlapán, zastrašen, oříšek, jež hledá se mu někdo neustále snaží vzít... Je zkoušeno, zdali je blátivého charakteru, či naopak skutečným Člověkem. Každý má na výběr. Pokud je odvážný a jde pevně za svým cílem, jeho cesta bude v určitém bodě ukončena, jelikož problémy se rozpustí a on se dostane do Ráje na Zemi, tedy do vyšší dimenze, kde více Pravdy, Světla a méně tmy, zla, nízkých vibrací. V případě videa a co jím Vám chci sdělit je hodnotná část po zhruba 4 min, 04 sec., zbývající již do mého sdělení nepatří.


Pěkný poučně vtipný den přeje Lena
§ Prvotní autorství Živá Voda Lena §
Tento článek byl sepsán na základě prvotních myšlenek a zkušeností autorky.
Pokud máte zájem o jeho nekomerční umístění, je možné s mým souhlasem.

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama