- Co my jen víme > Kdo jste? Myšlenka tvoří vaše tělo - zajímavý dokument

11. února 2016 v 18:28 | Lena |  - Klíče ve filmech ode mne
Dnes mi mé vedení ukázalo cestu k zajímavému filmovému dokumentu, který mnohé z Vás dozajista osloví. Naleznete v něm několik rovin, které jsou z části alternativní, záhadné, i vědecky podávané. Je příjemné zjistit, že jsou zde prezentovány i některé myšlenky a závěry, k nimž jsem v minulosti došla také. Svůj závěr zde možná naleznete i Vy. V dnešním soupisu na Vás také netrpělivě čeká hádanka.
Jistě si často kladete otázku, co tvoří realitu. Co je vlastně realita? Vnější svět, nebo vnitřní? Kam směřujete, co je vlastně myšlenka, co-Kdo je Bůh..? Kvantová fyzika... Mnoho odpovědí, které jsem získala na základě vlastního myšlení a proložila osobní "hmatatelnou" zkušeností je k nalezení v obsahu mých stránek. Stálí čtenáří vědí. Některé, pro Vás, jež stávající téma zajímá, i pro radost mou velmi krátce zopakuji:


"Myšlenka je forma energie, která tvoří ...
Člověk byl stvořen k obrazu Boha, tedy má v sobě Božství, je tedy sám Bohem-Stvořitelem
Svou realitu si tvoříme sami
Destruktivní emoce "může" způsobit/způsobuje rozklad buněk, tedy ne-moc
Vše je propojeno se vším"...
a mnoho dalších ...

Konkrétně tyto výše zmíněné osobní poznatky zazní i v dokumentu. Ano, i já jsem svým způsobem vědec. A rozhodně nejsem sama. Přemýšlivost je konstruktivní. Ve Vesmíru je totiž možné "vše". Není třeba studovat v knihách, kde někdo před vámi sepsal své myšlenky, mám/me přeci své vlastní. V tom tkví skutečná "genialita" pravého vědce. A jsem si jista, že právě nyní čte tyto řádky někdo, kdož je ve stejné situaci a názorově shodný.

Dokument Vám doporučuji ke zhlédnutí, jelikož mnohé, či některé v něm obsažené informace dotváří další část mozaiky vašich otázek. Nechť si každý ze sděleného vybere. Každopádně, přestože obsahuje různé zajímavosti, není od věci zachovat si zdravý rozum a ptát se, je-li nutné věřit zcela všemu co je zde tvrzeno. ;-)

Ještě malá poznámka pro osoby, které trápí CFS-chronický únavový syndrom > zhruba v polovině dokumentu je jistá odpověď, co je jednou z mnoha příčin tohoto stavu. Podrobnější seznámení se stavem věci naleznete v mé obsáhlé studii, na které již nějakou dobu pracuji. Mimo jiné v jejím obsahu naleznete mé nové poznatky, které Vám mohou napomoci ve vašem hledání (když lékaři nepomohli), vnést jiné Světlo a posunout Vás dále. Kdy bude zveřejněna se dozvíte v pravý čas.


Závěrem se rozloučím krátkým moudrem, jež toto téma hezky doplní a vytvořila jsem jej na základě komunikace se čtenářem pod článkem ► .. vzkříšení .. ◄. Napsal mi hezký "citát" Alberta Einsteina znění:
"Existuje extrémně mocná síla, pro kterou zatím věda neobjevila formální vysvětlení. Je to síla, která zahrnuje a řídí všechny ostatní síly a dokonce je obsažena ve všech fenoménech, které operují ve vesmíru a přesto ji nedokážeme identifikovat. Tato síla je Láska!
Při jeho čtení mi přišel na mysl dávný osobní "objev", kdy jsem pro větší reálnost a význam mého sdělení byla nucena jeho citát zkrátit a malinko pozměnit. A vzniklo: "Existuje extrémně mocná síla, pro kterou zatím věda "neobjevila" formální vysvětlení. Je to síla, která zahrnuje a řídí mnoho ostatních síl a dokonce je obsažena v mnoha živých fenoménech. Přesto ji nedokážeme plně identifikovat. Je to ► Síla vůle!

Přeji pěkné a pro mnohé/některé i poučné pokoukání

"Beata est vita conveniens naturae suae"Hádanka:
Na obrázku v polovině článku je umístěn symbol, jež mne "vyjadřuje". Uhodnete jej?

Masaru Emoto - voda mění strukturu dle emocí > ♪♫♪
Strach brzdí možnost dokázat nemožné - můj příklad > ♪♫♪
Autorství článku Živá Voda Lena

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jindřich Jindřich | E-mail | 12. února 2016 v 3:21 | Reagovat

V reakci na Váš citát sahám po jiném, pohádkovém: "Nad zlato je sůl. A nejsilnější ze všeho je láska. Láska, která je solí života."

2 Lena / autorka Lena / autorka | 12. února 2016 v 17:59 | Reagovat

Vidím, že "muži?" mají rádi citáty snad více, než ženy... (?) V poslední době se s "pány", kteří mi je zde, i do starších článků píší o sto šest, doslova roztrhl pytel... :)
Citát je pravdivý. A propo, takové pohádky, jako "werichovky" už dnes natočit neumí ...

Každopádně, nejdůležitější částí článku je dokument. Nějaký názorek, zamyšlení, závěr by nebyl? ...

3 anchovickal anchovickal | 13. února 2016 v 0:58 | Reagovat

Moc zajímavé.

Oznámení admina: Děkuji za "názor" a komentář.
Tyto webové stránky neslouží, jako úložiště pro reklamní účely. Cílená reklama na produkty, služby, kterou zde opětovně vkládáte bez mého souhlasu formou vložení do kolonky "Web" byla odstraněna.

4 Jarka Jarka | E-mail | 13. února 2016 v 21:29 | Reagovat

Velice zajímavé. Dokument je časově dlouhý a budu se na něj dívat postupně. Je v něm dosti zajímavých informací, takže na to si budu muset udělat pár chvilek.
Pro mne je velice důležitá Láska.Pokud přemýšlím a tvořím, vkládám do svých myšlenek Lásku.S láskou se vše zvládá lépe a pokud je to velká věc a přidá se Vůle, lze uskutečnit obrovské plány, které nás obohatí.
Myslím si, že existuje opravdu ohromná síla a záleží na každém jednotlivci, jak ji dokáže využít, nejen pro sebe. Nedokážu to až tak pěkně vyjádřit.
Na počátku článku vidím krásného motýla. Ten by Vás Leno mohl vyjadřovat dvojím způsobem.
1.Jste krásná a máte ráda krásné věci, jako motýl květy. Milujete vše krásné a stále hledáte další. Krásu potom předáváte nám i dalším lidičkám.
2.Nebo to může být tak, že jste začala jako nezkušené ,, mládě" a dostala jste se do fáze, kdy je z Vás krásná a moudrá žena. Jako u motýla, který z housenky, která se zakuklí vyroste DO KRÁSY.

5 Lena / autorka Lena / autorka | 14. února 2016 v 16:16 | Reagovat

[4]: To jste vyjádřila opravdu krásně. Tvořit s vloženou Láskou je snad nejlepší možná cesta a způsob, jak vyjádřit sám sebe.

K vašemu rozboru "motýla":
1. Krásu je možné najít ve všem (má zkušenost), záleží na každém, jak krásu vnímá a co je pro něj samotného krásné.
2. Co se týče moudrosti, musím se "přiznat", že tu si v sobě nesu již od narození-dětství, je to dar, přijímám jej tak a jsem za něj "ráda". Každý máme nějaký dar. Co je ovšem Pravdou, že skutečná krása, hodnota člověka roste s jeho věkem-tedy zkušenostmi, tím, jak člověk zraje. Takže dnes v některých ohledech vím více, než před léty a za nějaká léta budu vědět opět více, než dnes. A to platí pro každého.
Obrázek motýla je třeba si "prohlédnout" celý, můj symbol je "tam". Každopádně, i vaše charakteristika má něco do sebe.

Děkuji za váš názor :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama