- Nový virus - Země vrací úder > proč je svět přemnožen

31. ledna 2016 v 20:52 | Lena |  - Nové frekvence Země osobně
Vesmír mne nabádá, abych dále pokračovala v psaní. Jeho energie jsou nyní skutečně velmi silné. Nyní v zákulisí pracuji ještě intenzivněji, než kdykoli před tím a měla jsem v plánu si od ukotvování článků nějaký čas odpočinout, jelikož mé stránky tvořím ve volném čase, kterého je poskrovnu. Ale jdu na to, cítím jakousi povinnost a zároveň mne tato, řekněme práce jistým, v této chvíli neidentifikovatelným způsobem naplňuje.


Zhruba před týdnem na naši planetu začaly proudit ještě silnější energie, než tomu bylo doposud. "Něco" se otevřelo. Veřejnost jsem o této události ► informovala ◄. Vznikla obdobná reakce, jakou popisuji ► zde ◄, ovšem ještě něco navíc. V podstatě si tak potvrzuji, že energie změn o kterých informuji již tři roky do sebe hezky zapadají. Je zvláštní, že téměř souběžně s těmito energiemi vyšla na "Světlo" informace o novém druhu viru, který byl zaznamenán ve Venezuele a okolních zemích. Onen vir je zde přítomen již déle, ale k dnešnímu dni se roznesl doslova rychlostí blesku po velké části Země. V těle účinkuje způsobem, kdy plod v těle infikované ženy poškodí tak, že po narození se u miminka špatně vyvíjí mozek a stagnují různé funkce, popsáno velmi stručně. U tohoto malého človíčka v podstatě vzniká degradace. V daných zemích je zaznamenáno spoustu maminek, kterým se takovéto děti narodily.


Matka Země sama zajišťuje svůj život tím, že vytváří "nástroje"-viry, kterými brání sama sebe před likvidací. Tak, že tyto viry likvidují organismy pro ni nebezpečné, dnes člověka. Jelikož "člověk", tedy většinový podíl jeho populace je totiž, jak víme pro tuto planetu velmi nebezpečný, protože ji drancuje, ničí a zabíjí. Že? Jistě, nyní někomu přijde na mysl tvrzení, která říkají, že viry jsou vyráběny uměle, a to samotným "člověkem". Tuto možnost sice vyloučit nelze, ovšem pokud je známo? z různých zkoumání nalezených těl, šíření různých nákaz, které doslova položily velkou část populace na lopatky v různých letech dávné minulosti zde bylo vcelku běžné.

Proč je svět přemnožen
Naše Země je živým organismem, jež žije vlastním rytmem života. Skýtá spoustu prostoru, ovšem již méně jej nabízí k životu pro člověka. Značný objem tvoří pouště, oceány... Pevniny vhodné k životu pro nás je dána menším podílem. Proto je mnoho lidí soustředěno na malém prostoru, kdy se navíc koncentrují do míst, kde je k dispozici vyšší možnost získání zaměstnání, zejména ve městech a jejich okolí. V této následnosti je zde přemnoženo, a onen faktor vytváří stres. Z tohoto hlediska na Zemi ubývá kvalitní orné půdy, která je unavena, výživná hodnota přírodních potravin klesá. Navíc, kvůli vysokému počtu obyvatel je neustále ukrajována a zabírána přírodní část, aby zde vznikaly nové stavby, jež zajistí práci, což lze nazvat umělým vytvářením pracovního systému. Tento systém je však již mrtvý a do budoucna nebude funkční!! Někdo se zde snaží vytvářet - stavět, budovat něco, co je již dnes minulostí. Je to špatná cesta a směr, cesta do prázdna. Není konstruktivní. Tolik na okraj. Vraťme se ovšem k virům.


V minulosti se díky různým virům planeta Země udržovala v rovnováze. Jde o její přirozenou obranu proti nezdravému přemnožení čehokoli, co by mohlo způsobit její zánik. Proto čas od času vznikne nový druh a započne napadat organismy, my v tomto případě hovoříme o člověku. Viry jsou přirozeným imunitním systémem Země tak, jako u člověka ► bílé krvinky ◄ apd. Jde kupříkladu o vir ► pravých neštovic ◄ a spoustu jiných, které známe, není třeba je zde jmenovat. Tak došlo k "vyhlazení" mnoha příslušníků lidstva, a tím k umírnění množství populace. Vždy ovšem, zde zase v obráceném smyslu zůstali někteří od "přírody" geneticky odolnější lidé naživu, aby populace lidského druhu nezanikla docela. Takovíto přeživší lidé se pak dále rozmnožovali, ale měli již ve své paměti zakódován "gen", který byl při dalším případném napadení tohoto viru imunní. Proto viry mutují, mají tedy jiný kód, aby při následném napadení organismu mohly tento paměťový kód obejít, organismus jej nerozezná. Tak působí rozklad zevnitř, zkázu. Funkčnost je v podstatě na stejné bázi, jako počítačové viry a různé ochranné programy.

Všimli jste si, že pokud se objeví zpráva o napadení člověka virem z jakéhokoli místa na Zemi, jedná se o Nový druh. Musí být nový, z výše zmíněného hlediska. Dříve zkrátka člověk proti tomuto přirozenému obrannému systému Země byl chráněn pouze paměťovým "genem". Vznikl tedy vir nový a opět probíhal stejný koloběh. V rámci zachování lidského druhu přežili jen někteří, ostatní museli ustoupit. Je to, nebo zdá se to kruté. Ano, i to je příroda. Ovšem dnes máme jiné možnosti. Kdo by při napadení virem v této moderní době chtěl odejít na onen svět předčasně. Z tohoto hlediska různí vědci dlouhodobým zkoumáním vymysleli způsob, jak tento důmyslný obranný systém Země obejít. OČKOVÁNÍM.

Očkování se soustřeďuje na známé druhy virů, jež jsou pro člověka nebezpečné. Na určitou dobu přirozenou obranu Země ošálí, ovšem pouze tam, kde je aplikován. Díky tomu se mnoho očkovaných při "napadení" organismu virem dokáže ubránit. Z tohoto hlediska se lidstvo započlo rozmnožovat více, než je únosné. Vše je ale do času. Země přijde na způsob, jak tuto ochranu obejít. Vypěstuje si vir Nový. Již léta sledujeme výskyt stále nových druhů. V našem dnešním případě jde o vir, o jehož existenci v nedávných dnech vyšla zpráva. Tato cesta je jednou z více možností zastavení nezdravého přemnožování člověka, které vybočilo z rovnováhy.

Pohár přetekl. ► Hlas ◄ Země říká. Člověk mne ničí. Já v této následnosti musím "omezit" člověka a ukázat mu jeho hranice.
Země je inteligentní organismus.


A v souvislosti se současným děním si položme otázku: proč zde v poslední době intuitivně vkládám videa i obrázky, kde se v blízkosti naší planety nachází ne/určitý objekt/energie? Tolik pouze na okraj, pro všímavé a pro ty, jež rádi přemýšlejí.


Aktualizace 8. 5. 2016 - jedna z odpovědí na mou otázku může být vzácný přírodní jev přechod Merkuru před Sluncem! K tomuto přechodu nastává, když se Merkur na své dráze ocitne mezi Sluncem a Zemí. Více > ♪♫♪

§ Prvotní autorství soupisu Živá Voda Lena §


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Šárinka Šárinka | 2. února 2016 v 13:35 | Reagovat

Zajímavý článek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama