- Horoskop Apačů

21. prosince 2015 v 0:44 | Lena |  - Pro zábavu a uvolněníTento horoskop se objevuje méně často a mezi velkým množstvím ostatních se jeho hlas trochu ztrácí, což je rozhodně škoda. Je totiž sestaven dle Vesmírných, zemních živlů a substancí. Můj tip: Pokud vaše datum narození spadá do 1. třetiny určitého měsíce, pak si zároveň s charakteristikou pro daný měsíc prostudujte i soupis pro měsíc předchozí. Platí i opačně - u narození, které je datováno po 20. dni daného měsíce nahlédněte i do charakteristiky pro měsíc následující.
Leden - Mlha:
Tito lidé mívají potíže s řešením složitých problémů, ale téměř nikdy nežádají pomoc od druhých. Obvykle si jdou vlastní cestou, ale velmi často v nich najdete ty nejlepší přátele.

Únor - Déšť
Lidé zrození v tomto znamení jsou neobyčejně citliví a něžní. I proto je můžete lehko ranit. Jsou jim vrozené také pečovatelské sklony, takže bývají vynikajícími rodiči. Obvykle se věnují profesím, které vyžadují přesnost.

Březen - Duha:
Duhoví lidé nahlížejí na svět optimisticky. Díky smyslu pro humor dokážou bavit celou společnosti. Neúspěchy si nepřipouštějí, naopak se je vždycky snaží překonat.

Duben - Vítr:
Jde o dynamické a energické lidi, kteří neradi přešlapují na jednom místě. Milují změny, což ale neznamená, že jsou nestálí v citech. Jestli potkají toho pravého, budou mu vždy věrní.

Květen - Záře:
Díky optimismu a energii, které jsou těmto lidem vlastní, dokážou velmi dobře klidnit napjatou atmosféru a tlumit vášně. Když je třeba, vezmou břemeno všech povinností na sebe.

Červen - Hvězda:
Hvězdní lidé jsou předurčeni k úspěchu. Nemají problém okouzlit osoby opačného pohlaví, také v práci jsou respektovaní. Problém mívají se svou roztěkaností a nesoustředěností.

Červenec - Jezero:
Jezerním lidem můžete bezvýhradně důvěřovat. Cizí tajemství je pro ně svaté, neprozradí ho ani nejlepšímu příteli. Mají zásady, které nikdy neporušují. Nesou si v sobě zvláštní "hloubky"...

Srpen - tráva:
Tito lidé jsou přirozenými vůdci. Umí dobře organizovat a znají přesně svůj cíl. Obvykle se také správně rozhodují a nikdy nelitují toho, co udělali.

Září - Blesk:
Jde o velmi temperamentní jedince. V jejich společnosti se určitě nebudete nudit. Můžete je ale velmi lehce ranit, protože si některé věci berou k srdci víc, než je zdrávo.

Říjen - Kámen:
Tito zrozenci jsou dost nezodpovědní. Pouštějí se střemhlav do všeho, co jim život předhodí, ale jen máloco dotáhnou do konce. Každopádně se s nimi určitě nudit nebudete.

Listopad - Slunce:
Tito lidé bývají velkými tajnůstkáři. Zdánlivě jsou chladní a lhostejní, ale jejich nitrem cloumají vášně. Je dost pracné získat si jejich důvěru. Každopádně vždy se snaží pomáhat druhým.

Prosinec - Měsíc:
Jde o romantické snílky, kteří neudrží korunu. Často se o nich říká, že se narodili v nesprávné době. Okolí je dost často nechápe, proto mívají většinou jen jednoho opravdového přítele.


Kámen Slzy Apačů
Účinky na fyzično a duševno: Průsvitný až průhledný druh černého obsidiánu, který má podporovat intuici a jasnovidnost. Mírnit deprese a stavy letargie. Napomáhat odbourávat psychosomatické blokády. Položen v centru solaru plexu, nebo na pupeční čakře mírnit stres, léčit žaludeční a střevní problémy. Podporovat funkci trávicího ústrojí a preventivně jej chránit před infekcemi a záněty. Zevně léčit pleť a chránit ji. Příznivě působit na astma a zúžené cévy, zlepšovat prokrvení a pomáhat při chladných končetinách, podporovat hojení ran.
Rozpouštět strach, šok a traumatické stavy, napomáhat přijímat a integrovat neprožité a odmítané aspekty svého vlastního Já, vynášet na povrch do podvědomí skryté emoce, bolestné prožitky a potlačované myšlenky.

.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 21. prosince 2015 v 19:44 | Reagovat

Hmmm, tak tento horoskop jsem ještě nikdy neviděla a nečetla.
Je zajímavý..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama