- Film, který musíte vidět + Svět, jak jej známe končí

16. prosince 2015 v 20:44 | Lena |  - Nový Věk osobně
Tak je to zde moji lidé! Čekali jste na skutečný počátek Nového Věku pod taktovkou znamení Vodnáře, který bude na naší planetě vnímatelný i v úrovni její vibrační roviny? Tento čas měl být odpočítáván rokem 2012, kdy měl údajně nastat konec světa. Různí lidé, kteří chtěli všemožnými způsoby vydělat na strachu i zvědavosti druhých tvrdili, že tomu tak skutečně bude a v tomto roce rovněž dojde k převibrování lidstva a apokalypse. Když se tak nestalo, začali se vymlouvat a argumentovat kupříkladu tím, že se výpočty mýlily. Přeskočme však nyní rok 2012, ponechme za sebou tyto nízké existence a ponořme se do současnosti.

Rokem 2012 ještě nebyl nastartován onen správný směr. Víte, něco jiného jsou výpočty na základě číslic, ale něco jiného jsou skutečné energie, které docházejí a dozrávají za zmíněným časem, tudíž s danými výpočty nemusí být vždy souběžné. Do své konečné a finální podoby, která nastartuje Nový Věk se přetváří teprve nyní. Příkladem mohu uvést obyčejnou teplou páru. Můžete ji vidět z dálky, ale teprve až se k Vám přiblíží, nebo Vy k ní a necháte se jí prostoupit, teprve poté ucítíte její strukturu i teplotu. V této konkrétní chvíli tak v podstatě dojde k přiblížení a prostoupení obou "Vesmírů"- prostorů. Prostoru vašeho a prostoru, který zaujímá pára. Stejné je to i s prostorem, jenž byl vypočten a skutečnými energiemi, které je v tomto konkrétním případě možno nazvat i jednotkami času.


Mám pro Vás důležitou zprávu.

ČAS STARÉHO VĚKU SKUTEČNĚ DOBÍHÁ A KONČÍ. TEPRVE NYNÍ. V TĚCHTO DNECH.

Na "oslavu" této události Vám chci představit pěkný film, nebo chcete-li filmovou "pohádku?" A nejen že doporučuji, aby jste jej/ji zhlédli,

DOVOLÍM SI DÁT VÁM ZA DOMÁCÍ ÚKOL JEJ PROŽÍT !!!!!

Jde o pěkný příběh, jenž Vás na svých vlnách zanese do nejskrytějších zákoutí vaší duše a odhalí závoj tajných přání. Jsou v něm zakomponována důležitá fakta o současném dění na naší planetě Zemi a zároveň odkrývá i odpovědi. Jde o skutečně příjemné dílko, jenž je protkáno přilnavými hudebními tóny. Představím Vám několik vybraných fází, jež film obsahuje, a také jejich význam a překlad na dnešní dobu.

► V Zemi říše fantazie se roztahuje neznámá síla, kterou její obyvatelé, jež si tohoto jevu všímli nazývají Nicotou.
Překlad: Na naší planetě Zemi se rovněž již dlouhá léta, staletí rozpíná energie "prázdnoty", kterou do prostoru vysílají nešťastní, nespokojení, hladovějící, utlačovaní, ti, kdož se v tomto systému nemohou domoci spravedlnosti apd. Lidé, kteří ztratili víru a ► naději ◄.
► Někteří obyvatelé této říše se rozhodnou, že navštíví královnu, aby ji požádali o pomoc. Když dorazí na místo, čeká je nemilé překvapení, kdy se dozvědí, že ona sama je velmi nemocná a tato nemoc má přímou souvislost s onou Nicotou. Královna "umírá".
Překlad: I naše země v podstatě "umírá" (zatím). Její plíce, tedy Amazonské pralesy jsou neustále káceny, z nitra jsou jí dolovány vnitřnosti (uhlí, ropa, zlato...), vzduch a půda je otráven/a jedy, voda taktéž... Její rovnováha, tedy zdraví je již tak vážně narušena/o, že jí ubývá životodárná energie a puls jejího "srdce" slábne.
► Zbývá jen jediná naděje, odvážný válečník z indiánského kmene, který se s Nicotou může utkat a porazit ji. Je pozván a když dorazí na místo ke královně, jsou všichni překvapeni, že jde spíše o "dítě", než dospělého muže. Což v rádci královny vyvolá nedůvěru. Každopádně, jelikož obyvatelé říše nemají jinou možnost, požádají jej o pomoc. Nesmí však mít s sebou žádnou zbraň. Obdrží Orin, znak vládkyně, který má být jeho rádcem a zároveň ochráncem.
Překlad: Zde můžete nahlédnout do ► mého proroctví ◄, kde popisuji "příchod" Nového Avatara, který má napojení na indiány a má moc vyvést svět z Nicoty, či něco lidstvu "ukázat". Zbraní mu není nůž, ale jeho čisté srdce a duše.
Každopádně jsou zde i děti tzv. indigové, křišťálové..., které mají mít čisté duše a jejich úkolem je napomoci rozkvětu naší planety > já ovšem mám k těmto názvům dětí jisté výhrady, o tom ale jindy. Znak Orina, jenž má být ve filmu rádcem i ochráncem válečníka si zkuste přeložit. A překlad na naši současnou situaci skutečně má!!!
► Zároveň s mladým válečníkem v dálce nastupuje svou cestu také služebník temna - Nicoty. Má svůj úkol, překazit jeho cestu, aby svůj úkol nemohl splnit.
Překlad: Jistě jste si všimli, že poctivým, čestným lidem s jemnými energiemi a čistou duší génia (ikdyž je jich velice málo) se zde na tomto světě příliš nelíbí a jejich životy jsou často dosti těžké. Jejich dobrota mnohdy také přitahuje "zlo". I onen Avatar se často setkává s lidmi velmi hrubých energií, lidmi nedobrými, jenž mu kříží cestu. Vzpomeňte si i na velké osobnosti naší i světové dávné minulosti, jak s nimi bylo zacházeno zástupci těch, jež stáli u moci.


► Mladý válečník se na své cestě dostane až do krajiny, jež je nazývána Bažinami smutku. Jeho věrného průvodce a společníka, koně Artexe po nějaké době zachvátí únava a stesk, půda se pod ním započne propadat a bažiny jej pohltí. Válečníkovi, který rovněž začíná ztrácet svou naději, jelikož vítězství nad Nicotou se zdá být ztraceno hrozí totéž.
Překlad: Smutek, beznaděj mají těžké, temné vibrace a energetický potenciál, který člověka dostává dolů, do temna, tmy, vibrací nižších. Naopak radost, pocit štěstí, naděje, víra v sebe atd. jsou vibrací lehkých, otevírají světlo, nadlehčují a dostávají nás do vyšších rovin-dimenzí. Tak to skutečně je!! Vše píši na základě vlastních zkušeností, potvrzených i jinými lidmi.
► Dále je ve filmu pěkné moudro, jenž odkrývá Pravdu a je zároveň radou.
"Nikdy se nevzdávej a štěstí si tě samo vyhledá."
► Všimněte si v ději filmu také vědce, který říká, že nikdy nebyl na onom místě, jenž zkoumá přítomen, protože pracuje vědecky. Co na to říkáte?
► Válečník se musí dostat na "druhou" stranu své cesty. Proto, aby mohl lépe porozumět jejímu cíli. Dostane se tam ovšem pouze pod podmínkou, že projde určitou Bránou. A tou projde úspěšně jedině v případě, že si věří, zná svou cenu a nepochybuje o sobě.
Překlad: Chcete se dostat do vyšší vibrační roviny - vyššího "dimenzionálního" prostoru, kde život plyne lehčeji? >
Jste úplatní? Necháte se dobrovolně ponižovat zaměstnavatelem? Jste stádními ovcemi? Lžete? Kradete? Máte nízkou důstojnost, pochybujete o velikosti a kráse vašeho Já, nevěříte tomu, že můžete dokázat v podstatě cokoli, co si umanete? >
Pak se na druhou stranu nedostanete. A nestanete se skutečným Člověkem.
► Aby říše fantazie mohla opět obnovit svou původní krásu a uzdravit se, musí její vládkyně dostat nové jméno.
Překlad: Aby se naše planeta Země mohla uzdravit a vyčistit své zdroje vody, vzduchu..., musí se změnit myšlení "člověka", který jí způsobil zkázu. Tedy, "člověk" MUSÍ ZAČÍT MYSLET NOVÝM ZPŮSOBEM, začít NOVĚ, jinak a od začátku, stát se Novým Člověkem. Nástup Nového Věku, změna toku DNA.
► Zbystřete prosím pozornost u scény Setkání válečníka se služebníkem Moci temna. Vše je jasné, aneb > lidem bez naděje se lépe vládne ...
► Fantazie nemá hranice.
Překlad: Ano, Nový svět je skutečně nemá, v Novém světě je "vše" bez hranic a omezení! Cestování prostorem bez použití hmoty, snadná telepatie, ► vizuelní obraz ◄, cestování myšlenky a vědomí rychlostí "světla"....
► V ději filmu také zazní věta: "Lidský tvor si neuvědomuje, že právě on má moc vše zastavit."
Překlad: Ano, většina "lidí" je skutečně slepá... Čekají na spasitele, popřípadě na rytíře z Blaníku, který/ří za ně vše vyřeší, zatímco oni budou sedět doma v teple za pecí a nehnou ani prstem. Tak to ne!! Někdo může lidstvu ukázat cestu, ovšem každý si po ní půjde sám, za sebe. Každý člověk je stvořitelem! V každém je ta moc. Jen si její potenciál musí uvědomit a věřit mu!
► Také Vám jistě neunikne scéna, kde uzříte, že i někdo, kdo na první pohled může budit hrůzu, respekt a jeví se jako nebezpečný hromotluk, může mít dobré srdce a něžné myšlenky.
► Dotaz: "Proč je taková tma?"
Odpověď: "Na začátku je vždycky tma."
Překlad: Ano, na počátku Věku vše začíná znovu, od počátku, od nuly, "tmy".

Chcete naději a víru?
Nehledejte ji mimo Vás, ale uvnitř Vás. Čeká na vaše objevení.
Až zaklepete na dveře, budou Vám otevřeny!!!!The NeverEnding story byl v kinech představen před 30ti lety. Možná patříte mezi osoby, které jej již zhlédly. Rozhodně však neuškodí si toto zhlédnutí znovu zopakovat. Jelikož teprve nyní dozrál onen pravý čas, kdy jeho poselství nabyla na skutečné aktuálnosti. Vše má svůj čas. Netvrdím Vám, že naprosto všechny scény v tomto filmu jsou dokonalé. však své kouzlo a půvab, pro který si jej jistě zamilujete ...

Co je důležité bývá pro oko často "neviditelné"
Kde film naleznete vím a poradím.
A víte co? Použijte svou fantazii! ;-)§ Přímé a prvotní autorství Živá Voda Lena §
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sugr Sugr | E-mail | Web | 18. prosince 2015 v 17:04 | Reagovat

Jdu se podívat zda-li je na Uložto a ráda se na něj podívám...díky!:-)
Děkuji též za tvé přání na mém blogu i já tobě a tvé rodině přeji vše nej...

2 Lena - Živá Voda Lena - Živá Voda | 18. prosince 2015 v 21:31 | Reagovat

Snad se Ti filmeček bude líbit, důležité je zejména jeho poselství.

Sugr, je to pro mne záhada, ale v 17.03h jsi otevřela mé stránky, v 17.04 je již zaznamenán Tvůj komentář pod jedním z nejdelších článků, v 17.05 další a o dvě minuty další. Takže buďto jsi superwoman, která dokáže číst i psát rychlostí blesku, nebo?? ...

3 Sugr Sugr | E-mail | 19. prosince 2015 v 8:22 | Reagovat

[2]: Nevím jak to myslíš...?
Usedla jsem po práci k PC a četla, tvůj příspěvek, kde je děda, který je sám -text má 7 řádek a video jsem už shlédla když se objevilo na netu hned z kraje - takže...odpovídala jsem téměř hned a na tvůj "test", který měl asi 5 otázek jsem dokázala odpovědět dřív jak za minutu - ale asi je chyba ve mě, promiň, že jsem nemohla věnovat tvým krásným článkům delší čas, musela jsem rychle dovečeřet a jít se postarat o rodinu a ostatní. Příště si udělám času víc... Neměla jsem totiž vůbec čas a tvůj blog jsem si vybrala ke čtení k večeři, na kterou si čas udělat musím!:-)

4 Jarka Jarka | E-mail | 20. prosince 2015 v 17:44 | Reagovat

Ano, svět se opravdu mění.
Při svém putování přírodou, nebo cestování do měst, zaznamenávám ale určité výkyvy.V přírodě se objevují místa, která volají po Lásce a energie je tam až bolestná. Potom jsou místa, kde vše září a je tam tolik energie, až jsem z ní kolikrát  ,, unavená ".
Ve městech je to hodně zvláštní. Někdy mám obavy do tohoto města vstoupit. Cítím a vnímám ,, černou hmotu ", která obklopuje toto město. Lidé v něm jsou tak nějak zvláštní, bez života.Já se po takové návštěvě musím jít energeticky dobít do přírody.
Ale jsou vesničky, kde je tolik krásy, až se Vám tají dech. A samozřejmě i lidé v těchto vesničkách jsou vstřícní a takoví jiní.
Svět se mění, ale má intuice mě nabádá, že mám být opatrná a pozorně se dívat kolem sebe!

5 Lena - Živá Voda Lena - Živá Voda | 20. prosince 2015 v 21:38 | Reagovat

(4) Některá města jsou krásná, ale v některých jsou opravdu podivné energie, mrtvá místa, zejména tam, kde je větší množství panelových domů, alespoň já to takto vidím.
A vesnice, ano, tam mají lidé větší spojení s přírodou, mají i více místa k bydlení, více prostoru-svobody, a to se odrazí i na náladě.
Po delší době jsme byli na návštěvě u známých, kteří mají pár kroků k horám, je to krása, všude kolem samé zasněžené vrcholky a nešlo si nevšimnout, jak se tamní okolí změnilo. Přibylo mnoho novostaveb, spoustu nových domků na klíč, dokonce i kolem hlavní cesty, kde je celkem provoz. Volných pozemků je tam ovšem málo, takže lidé vezmou za vděk i cestu za humny. Ale bydlí v blízkosti hor, mají krásný výhled, do lesa pár kroků, velké zahrady, což je krása. S bydlením ve městě se to nedá srovnat ...

6 Lena - Živá Voda Lena - Živá Voda | 20. prosince 2015 v 23:01 | Reagovat

[3]: Ok, zkrátka nestíháš... Napadlo mne, zdali nejsou "zmatené" čítače času ukládání komentářů, jelikož konkrétně výše zmíněný článek přečíst + zhlédnout za minutu a další taktéž (zde jsem pochopitelně nevěděla, že video jsi již zhlédla jindy), nelze. Měla jsem tedy za to, že píšeš komenty, přestože čteš články horkou jehlou, nebo vůbec, což není příliš košér, že?
A jelikož jsem měla radost, že jsem objevila dalšího vcelku zajímavého človíčka, tedy Tebe, bylo pro mne toto zjištění určitým zklamáním ... ;-)

7 Jarka Jarka | E-mail | 20. prosince 2015 v 23:01 | Reagovat

Ano, to máte pravdu.
My byli zrovna včera odpoledne u našeho kamaráda na chaloupce. Krásné místo, výhledy na lesy a když nám ukázal svůj Pohádkový les, byli jsme unešeni. Chová také kozičky a pokaždé, když tam přijedeme, tak mi projevuje své kamarádství jeho bílý kozlík. Musím ho hladit a drbat pod bradou. Sice potom ten kozí prk ničím nepřehluším, ale za to přátelství to stojí.
Také má u lesa studánku a ta voda...To je lahoda. Vozíme si ji domů a opět máme energii v podobě živé vody:)))

8 Lena - Živá Voda Lena - Živá Voda | 20. prosince 2015 v 23:28 | Reagovat

Jj, zvířata poznají dobrého člověka ... :)

Také si často vozíme vodu z našich výletů. Chutná neuvěřitelně, jak píšete, živá voda :) K nezaplacení.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama