- Vzkaz pro lidstvo: Vidím znamení Bílého bizona > světlo Naděje !

25. listopadu 2015 v 4:44 | Lena Leones |  - Vize, proroctví osobně

ZNAMENÍ BÍLÉHO BIZONA. Ukázalo se mi před nedávnem a jeho záře je velmi silná. Jelikož síla tohoto vidění je stálá tedy neztrácí se, je dáno, že platí a tudíž jeho význam mohu pro Lidstvo přeložit.Proč bizon?
Mezi indiány došlo ke komunikaci skrze energetický kanál s jejich dávnými předky. Oni takto mezi sebou komunikují. I ostatní přírodní a jiné národy, které mají ke svým předkům úctu, na ně mají "napojení". I k nám takto promlouvají "velcí" našich dějin. V prostoru Vesmíru se nachází tzv. vesmírná banka, (já toto úložiště takto nazývám) a do tohoto úložiště se skutečně ukládají již proběhlé události, tedy minulost, ale i události budoucí, které se teprve formují. V tomto prostoru pak uložené události zůstávají ve formě energeticky-vibrační informace a výše zmíněnými propojovacími kanály se na ně lze napojit. Indiáni přijali budoucí událost, nebo vzkaz od svých předků a tuto informaci předávají dále skrze ► vizuelní projekci ◄. Jelikož bizon je jedním s hlavních poznávacích znaků těchto národů, projekce tohoto konkrétního zvířete je tedy logická. U jiného národu by se jednalo o symbol blízký jim samotným. Znamení bizona tedy myšlenkově a také skrze svá otevřená srdce vyslali indiáni. Z jejich strany je možno tento vzkaz nazvat i telepatií s vizuelním vzkazem.Co říká znamení Bílého bizona
Bílá barva je znakem Světla, v případě bizona, který navíc září jako Zdroj, do kterého se jednou všichni vrátíme vidím, že vše, co se nyní děje je v souladu a v pořádku. Sled událostí je pro velkou část lidstva smutný, ale musí to tak být. Ostatně, lidstvo si tuto situaci zapříčinilo samo. Dělá celá tisíciletí stále stejné chyby a je nepoučitelné. Jako malé děti!!!!!! Promiňte tolik výkřičníků, kdo vnímá energie, nyní může cítit zlobu, ale v konkrétní chvíli při psaní stávajících řádků se na lidstvo, jako celek opravdu zlobím... Nyní se dostalo ke konci svého vývoje a neukázalo nic nového, nepoučilo se z předchozích krachů a pádů. Jde stále stejnou cestou, cestou slepého požitkáře a dobrovolného otroka, který zapomněl na svoji skutečnou podstatu. Ano, "děj" se víceméně neustále opakuje. Ale lidstvo se nyní na konci dnů Starého věku nemůže opět vrátit na stromy, nyní musí budoucnost dopadnout jinak.


Bílá barva je pro tuto chvíli myšlena jako NADĚJE. Světlo je malé v této temnotě, ale je zde ukotveno velmi pevně. A září. Jako perla na dně rozlehlého oceánu. Jako jasná Hvězda v tmavém prostoru Vesmíru, se kterou nikdo a nic nepohne. Jde o symbol blížícího se vítězství. K tomuto malému světlu se skrze otevírající se a otevřená lidská srdce bude přidávat další a další. Až záře bude tak velká, že vše destruktivní kolem rozpustí a nastane konec Starého Věku. A ještě něco. Někdo Vám také může přinést Světlo, v překladu zažehnout Plamen. Tolik překlad.

Lidé, nesmíte upadat, je zde vítězství a je všudypřítomné. Vy všichni o něj budete usilovat. Je nutno se opět spojit a vytvořit Jednotu. Budete ode mne skrze tyto stránky dostávat další odpovědi, ze kterých si poskládáte mozaiku, až Vám vše do sebe zapadne. I vy, kdož ještě hledáte budete vědět, co dělat.


Ode mne pro Vás
" Věřte si a nepochybujte o sobě "
Dostanete se tak na "Druhou stranu" - do vyšších vibračních rovin


Prosím, sdílejte tento článek s ostatními.
Moc si přeji, aby pomohl těm, jež zatím světlo a naději v této temnotě nevidí a ztrácejí víru.

Prvotní autorství Živá Voda Lena

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 26. listopadu 2015 v 15:51

Ano, tomu rozumím. Lidé jsou opravdu zaslepení a jdou vyšlapanou cestičkou. Ale už by se měli konečně probudit a uvědomit si, že je potřeba jednat, dát síly dohromady a také zdravý rozum.A také otevřít svá srdce. Stále věřím, že lidé procitnou, dokud je čas!!!!

2 Lena - Živá Voda Lena - Živá Voda | 27. listopadu 2015 v 19:17

Času již mnoho není, nastává konec.
Apropo, já od svých cca 15ti let "věřím", že se "lidé" probudí. Dnes již vím, že v tomto konkrétním případě jen věřit nestačí. Ale mám jasno, jak sled událostí půjde dál. Znám svou cestu a jdu po ní vstříc Nové budoucnosti.
Krásné dny nastávající i budoucí ...

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama