- Tóny Nového světa + Můj pozdrav z vyšších dimenzí

16. listopadu 2015 v 16:44 | Lena Leones |  - Nové frekvence Země osobně

Moji drazí. Po delší odmlce, která u mne není obvyklá se jemnými krůčky přibližuji tomu, kde cítím, že jdu celý život správně a budu plnit svůj úkol na této krásné Modré planetě v plné zbroji. Činím tak již dlouho, ale nyní nastává ono správné, čisté a skutečné PRÁVĚ TEĎ. Neměla jsem ještě v úmyslu se s Vámi kontaktovat, ale vaše psaníčka s dotazy, kdy se vrátím mne tak zahřály na srdíčku, že nemohu jinak, než Vám vaše "bratrství" oplatit několika upřímnými řádky.

Vy víte, že jsem "opravdová" a víte, že ikdyž se mé volání skrze tyto stránky na jistý čas vzdálilo a stránky mlčí, přesto dále žijí svým životem v souladu s rytmem Ticha a jejich energie je zde stále s Vámi. Stránky Živá Voda mají své pevné a dané místo v tomto Vesmíru a jinak tomu nebude.


Kde se nacházím
Celý můj život, den za dnem jsem vlastními zkušenostmi a mým vedením ujišťována, že jdu správně. Nemohu se však dívat na "lidstvo", jak ničí samo sebe a je přitom tak slepé a nevědomé... Každý den se proto ptám. "Proboha PROČ ??????" Kde to žiji? Já zde přeci nepatřím, to není možné!!!!! Muselo dojít k nějaké chybě. Ano, věřte mi, chyby ve stvoření se stávají a dějí. Vesmír je v současnosti svého bytí dokonalý ve své nedokonalosti!
Každý den čekám, že se stane nějaký zázrak a já se probudím ze spánku a zjistím, že toto vše, hrůzy válek, lidského žalu, neštěstí, bolesti a dobrovolného "lidského" sebedestruktivního procesu byl jen sen, který se s otevřením očí rozplyne, jako ranní rosa pod září slunečních paprsků. Bolest lidských srdcí je tak silně vnímatelná, trvá již tisíciletí a velmi hluboce zasahuje až do vyšších rovin a prorůstá hloubkami Vesmíru. Zní to až neuvěřitelně! Toto chování "lidí" nechápu a v hloubi svého srdce mu nerozumím. Nelze. Jedná se totiž o "lidské šílenství". O chybu. Ale chyba bude napravena!!!!! Děje se tak již nyní, aniž to mnozí z Vás tušíte. VĚŘTE MI. Jsou zde ti, jež zatímco Vy spíte a žijete si svými životy, v zákulisí pracují.

A jaké jsou odpovědi? Já se neprobudím, jelikož nespím, PROBUDIT SE NYNÍ MUSÍTE VY !!!!!!!!!!!

Ťukám na vaše podvědomí již dlouho, ale teď budu bušit a často hlasitěji a jinak, než obvykle. Protože Vy málo slyšíte. Můj Vesmír a váš Vesmír se musí propojit, tak budeme mít možnost kráčet společně.

Posílám Vám nyní srdečné pozdravy z vyšších dimenzí. Chci, aby jste věděli, jak v tomto prostoru znějí zvony. V překladu na vaši řeč, aby jste mým slovům lépe porozumněli - jaké zvuky tam znějí. Každá dimenze totiž ladí na určitých zvukových vibracích-frekvencích. A tam, odkud Vám nyní "píši" to zní moc krásně. Vybrala jsem skladbu, která se svými tóny přibližuje zvukům, jež Vám chci představit.

Všemi výše zmíněnými řádky jsem Vám již napověděla dost. Podala jsem Vám tak další kamínek do mozaiky, kterou zde společně skládáme. Své jsem pro tuto chvíli vykonala, teď je řada na Vás, aby jste přemýšleli. Ne, nebo nechce se mi neexistuje! Tato slova jsou ve vašem případě již zahalena závojem minulosti. Jelikož nyní tvoříme společnou budoucnost. A nyní prosím zavřete oči a nalaďte se na vlny Nového světa a vyššího řádu. Poslouchejte ušima, vnímejte srdcem. Skrze počáteční tóny můžete vnímat energii plynoucí z hvězd.


Upřímně vaše Lena
.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 16. listopadu 2015 v 22:42 | Reagovat

Nedávno jsme s kamarádkou diskutovaly a situaci ve světě. A já jí také řekla to, co nyní píšete Vy Leno.Že spím a až se probudím, bude vše jiné. Ale nespím a ani to není sen! Vše, co se nyní děje je skutečné, neuvěřitelné a kruté.
Podle mne si ,, lidstvo " odstartovalo proces samozničení a když pozoruji vše kolem sebe, nabralo to vysoké obrátky.
Video s pejsky jsem oplakala, slzy mi tekly jako hráchy. Krásný příběh a lidé by se od nich mohli učit.
Druhé video jsem si pustila dvakrát. Krásné tony, které pohladí srdíčko, ve kterém se usadí klid a mír.
Leno děkuji Vám, že jste znovu s námi a také za to krásné, které přišlo v pravý čas.

2 Lena - Živá Voda Lena - Živá Voda | Web | 17. listopadu 2015 v 20:26 | Reagovat

Děkuji za krásný a otevřený názor.

Vše, co se nyní děje jde v "souladu" s rozkladem a restartem společnosti a na vině je faktor "člověka". Jde také o zkoušku lidského charakteru.
Na video s psími protagonisty jsem natrefila "náhodou" a po jeho zhlédnutí mi bylo ihned jasné, že je dokonalým učebním materiálem pro mé stránky a s jeho umístěním zde jsem neváhala ani minutu.
Pěkný večer ♥

3 samaraanvil samaraanvil | Web | 18. listopadu 2015 v 13:48 | Reagovat

Smutné, ale pravdivé :-(

4 Jirka Jirka | 29. ledna 2016 v 12:03 | Reagovat

Velice inteligentně napsané, nadčasové. Učitelka nového Věku. Jste zajímavá osobnost.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama