- Mé proroctví se splnilo > Výbuch v Číně a Litvínově + unikátní fota obyvatel Litvínova, exkluzivně na Živé Vodě!

13. srpna 2015 v 17:25 | Leonia |  - Vize, proroctví osobně

Další mé proroctví je splněno. Zlepšuji se. Na jedné straně jde o dobrou zprávu, ovšem na straně druhé Vám předkládám události, nad kterými se nezasmějete. V posledním příspěvku, ze dne 13. července jsem předpovídala výbuch "něčeho", a také jsem zmínila, že "síla tohoto bude brzy velká".

Zmiňované větné spojení může znít nesouměrně, a je tomu proto, jelikož je v ní popisován průběh děje, který se teprve kumuluje v informačně-časovém prostoru a jeho skutečná podoba teprve vzniká. Proto popisovanou "událost" v takovéto chvíli nelze přesně pojmenovat, neboli identifikovat. V podstatě si stále jasněji otevírám cestičku, že tato zdánlivě nesouměrná větná informace je psána jazykem proroka.


A o jaký že výbuch se jedná již víme. Jsou dva a de-facto ve "stejný" den - tudíž zde je v podstatě vysvětlen význam mých slov výše > "brzy velká".
> Překlad: Slovo brzy je víceméně jasné, v časovém sledu od data oznámení se jednalo o cca 30 dnů. Vzhledem k tomu, že takovéto předpovědi skutečně není lehké odhadnout přesně si dovolím říci, že jde o solidní trefu. Někdy jsou předpovědi časově vázány i na několik let dopředu.
Velká síla je v překladu vlastně síla, která je zdvojnásobena, jelikož k výbuchům došlo zhruba ve stejný den a jsou hlášeny ze dvou míst a v obou případech jsou popisovány 2 výbuchy po sobě. Konkrétně z Číny, kde se píše o velkém a silném výbuchu a u nás. Shodou okolností se jedná o výbuchy, kde hrají roli chemické sloučeniny. Náhoda?

Z Číny je v současnosti hlášeno zhruba 50 mrtvých a 700 zraněných. Místní úřady oznámily, že dvě mohutné exploze nebezpečného materiálu otřásly čínským přístavním velkoměstem Tchien-ťin. Mezi obětmi se nachází i 12 z tisíce hasičů, kteří byli nasazeni do boje proti plamenům. Oficiální tisková agentura Nová Čína uvedla, že 71 zraněných je ve vážném stavu.
Přístav Tchien-ťin leží zhruba 150 kilometrů jihovýchodně od metropole Pekingu. Exploze dle čínských médií zranily zhruba na čtyři sta lidí, vyvolaly dramatický požár a tlaková vlna smetla mnoho, do vzdálenosti několika kilometrů.

Výbuch ve skladišti vyvolal mohutné tlakové vlny, které se šířily několik kilometrů.

► Litvínov - chemická továrna v Záluží hlásí, že od rána hoří v areálu chemičky Unipetrol. Před devátou hodinou se ozvaly dva výbuchy a vypukl požár. Na místě se s živlem ohně potýkají hasiči z celého kraje. Zhruba hodinu po poledni se jim podařilo zabránit jeho dalšímu šíření. Okolí nehody muselo opustit na tisíc lidí. Požáru předcházely exploze, ráno o nich údajně informoval magistrát blízkého Mostu: "Dnes dopoledne došlo ke dvěma explozím na etylenové jednotce v chemických závodech v Záluží." Litvínovská radnice doplnila, že došlo k výpadku chladícího okruhu propylenu a následně k výbuchu v zařízení.


Následující fotografie s laskavým svolením, exkluzivně pro stránky Živá Voda zapůjčila dáma,
která v této lokalitě bydlí, čili jsou originální a jedinečné, přímo od zdroje. Velice děkuji!

Posílám do těchto míst přátelskou myšlenku
a ráda bych někdy v budoucnu představila i nějakou veselejší předpověď (?)


Co se "výbuchu" týče, je ještě něco očekáváno, bude se jednat o jakousi větší světelnou záři.
Prameny pro čerpání infa z míst událostí > ♫♪♫ , ♫♪♫
Doporučené příspěvky > ♫♪♫.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ježurka Ježurka | Web | 15. srpna 2015 v 15:17 | Reagovat

Páni, to tedy koukám, až mne z toho mrazí! Ty opravdu tohle umíš? Doufám, že ne jen katastrofy, ale i něco pozitivního, ne? To bych moc ráda.

2 Leonia Leonia | 15. srpna 2015 v 20:15 | Reagovat

Dle mého skromného názoru není nad čím valit oči "Ježurko" ;-) Nepřijde mi to nijak zvláštní, možná trochu ojedinělé, ale jinak nijak vyjímečné. Myslím, že Edgar Cayce, Nostradamus, nebo Sibyla by ti zřejmě řekli totéž. Ikdyž tyto osobnosti jsou známé v rámci celého světa.
Stačí si prolouskat kategorii Nové energie Země, je tam toho více.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama