- Andělské tóny > léčivá meditace pro duši

31. srpna 2015 v 20:07 | Leonia |  - Tóny vyšších sfér osobně

Dnes pro Vás mám skutečnou perlu. Pěknou skladbu, v níž jsou zakomponovány hlasy-zvuky Andělů a bytostí, které se vyskytují ve vyšších sférách. Mají velmi teplý, tedy příjemný a harmonický základ. Jsou jemné, vstřícné pohladí na duši.

Jak se lépe propojit s plynoucí energií Vesmíru a zacelit auru: Při poslechu této skladby zavřete oči a představte si, jak se kolem Vás rozprostírá přátelská atmosféra. Při tom si představujte, že vaše tělo objímá příjemná barva duhy, nejlépe růžová, nebo bílá. Vhodná je i zlatá. Ovšem to je pouze doporučení. Vy sami si vytvořte barvičku, jaká je příjemná právě Vám, ta je pro Vás správná. Zároveň s barvou duhového spektra si rovněž zkuste představit, že je tvořena mikroskopickými světelnými body, ty jsou totiž energií každé barvy a víceméně tvoří její strukturu. Léčivou strukturu, její náboj, esenci. Barva duhy sama o sobě je esencí. Esencí Božství. Má v sobě Život. Takto ji vidím, vnímám a cítím již od dětství. A vím, že správně. Pokud dojde k situaci, že Vám na mysl přijde barev více, vpusťte je k "sobě" všechny.


Dále - pokud budete cítit potřebu, představte si, jak Vás objímají Andělé a bytosti, které rezonují na přátelské vlně, jejich doteky jsou měkké, teplé a příjemné. Pokud budete takovouto meditaci provádět častěji, dříve-či později se může dostavit silný pocit přítomnosti nehmotných bytostí kolem Vás a je možno ucítit jejich pohlazení. Já jsem něco obdobného prožila a stalo se jedním z nejpříjemnějších okamžiků mého života. Můj příběh ► ♫♪♫
Příjemný poslech na vlnách doteků Andělů Vám přeje Leonia ♥
(Jestliže si chcete vychutnat a prožít krásnou energii duhy, otevřete si odkaz).
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 9. září 2015 v 20:49 | Reagovat

Opravdu nádherná skladba...Barvičky jsem si nemohla představit, asi je to ještě dáno únavou ze včerejší zpáteční cesty z dovolené. O to víc jsem cítila, jak mě tony hladí a má duše zpívá s nimi. Při poslechu jsem cítila nádherné uvolnění a krásu, která mnou prostupuje.
Děkuji moc!

2 Lena - Živá Voda Lena - Živá Voda | 10. září 2015 v 19:19 | Reagovat

Prosím.
Vítám Vás z dovolené a pevně doufám, že jste si skvěle odpočinula, nabrala nové síly a vrhnete se do všeho s ještě větším elánem a chutí. Ikdyž se domnívám, že ani před tím Vám nechyběl. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama