- Slyším Matku Zemi + krásné, silné video !!

13. července 2015 v 19:54 | Leonia |  - Nové frekvence Země osobně

Dnes byla v plánu interpretace jiného článku, ale jelikož je tato informace velmi aktuální, má přednost. Prosím, po pročtení následujícího textu si neopomeňte prohlédnout a poslechnout video skladbu, která je krásná, jako samotný hlas Země a lze v něm číst informace, které interpretují její velikost a sílu.

Ze Země vycházejí zvláštní energie. Původců je více >

► jednak vychází z nitra Země - zde se jedná o jisté výbuchy sopek. Ovšem jeví se zde také výbuch "něčeho", konkrétnost v této chvíli nelze přesně identifikovat, ale jeví se, že síla tohoto bude brzy velká.
► dále - silné "výbušné" pole vytváří také současná atmosféra lidstva na mnoha místech naší planety. Tato energie je hrubého charakteru a vychází ze srdcí mnoha nešťastných lidí, kteří se nyní nacházejí ve stínu zoufalství a neví kudy kam. Z tohoto hlediska pro lepší pochopení významu předešlé věty doporučuji po pročtení stávajícího článku prohlédnout ► toto


Svět došel na konec "něčeho" a nyní se čeká, co bude dál. Sama Země vyčkává, jelikož její energie se kumulují ve dvou fázích. Jedna nese hrubé, destruktivní energie zmíněné výše (tmu),

druhá opak, tedy pozitivum, klad, konstruktivitu, dobro (světlo). Tuto energii vytváří lidé, kteří se nyní ve zvýšené míře modlí a vysílají mírumilovné myšlenky.

Obojí jsou velmi dobře vnímatelné.


Planeta Země vibruje zevnitř i vně
Její hlas je nyní velmi silný
Říká: "Mám dost !!!!"

Tolik pro tuto chvíli můj "překlad" tohoto "hlasu".Další články kategorie Nové energie Země > ♪♫♪
§ Prvotní autorství článku Živá Voda Lena § 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 14. července 2015 v 22:06 | Reagovat

Přála bych naší Matce Zemi, aby na ni lidé více mysleli. Potřebuje to více a více.
Při procházkách v přírodě vnímám na určitých místech obrovské napětí. Před více jak týdnem v neděli jsme byli na Kralickém Sněžníku a když jsem se dívala do dálky na další kopec, kde stojí rozhledna Klepáč, něco mi pořád vadilo. Ale nevěděla jsem co to znamená. Jindy si vychutnávám krásné vyhlídky a vnímám tu krásnou energii, která proudí do mého těla. Všude to tak bylo, ale pokaždé, když jsem se otočila na stranu kopce, kde stojí rozhledna-nic!
Sešli jsme dolů k prameni Moravy a tam jsme se setkali s partou příjemných kluků. Dali jsme se do řeči a oni nám řekli, že jdou zrovna z té rozhledny Klepáč. Vyšli už po čtvrté hodině ranní, protože prý nemohli spát, což se jim nikdy nestává. Tak jsem se zamyslela, čím to je, že i tito mladí kluci vycítili něco, co si nedovedli vysvětlit.
Tuto neděli jsme stoupali na rozhlednu Klepáč a v polovině cesty jsme to uviděli. V úterý v noci tady byly obrovské vichry a my vstoupili do polomů. Pohled to byl velice smutný a já pochopila, že to bylo to, co jsem cítila už před týdnem, ale nevěděla jsme, co to znamená.
Za tento článek i videjko moc děkuji a věřím, že lidé pomohou Matce Zemi a nenechají ji trpět.

2 Leonia Leonia | 15. července 2015 v 13:25 | Reagovat

Děkuji za tento komentář.
Rozumím tomu, co jste cítila. Pokud na nějakém místě dojde k něčemu destruktivnímu, což je v podstatě v disharmonii se souladem-harmonií, pak zde po nějakou dobu zůstává energie prázdnoty.

Přeji mnoho pěkných letních dnů prožitých v příjemné atmosféře.

3 Miška Miška | 27. července 2015 v 11:43 | Reagovat

Toto video a tento článek byl jen potvrzením toho, co jsem už dlouhou dobu cítila u sebe samé... Jsem velmi citlivá na vnímání energií (ani jsem to kdysi netušila) a proto nemám problém cítit kolem sebe energii lidí, zvířat nebo i "neživých" věcí... Často, když jsem zaléhala ke spánku nebo když jsem se probudila v noci, kdy je klid a ticho, jsem slyšela a stále slyším křik a pláč. Slyším, jak moc POTŘEBUJE TAHLE ZEMĚ, TENHLE DOMOV zachránit! Potřebuje uvědomění lidí, aby se vzpamatovali, abychom konečně viděli tu zkázu, kterou jsme tu udělali!

Když chodím na procházky do přírody (bydlím na vesnici) měla bych cítit klid a harmonii, ale cítím strach. Není to můj strach. Je to strach zvířat a rostlin, vody a větru... všeho, co tam ještě zbývá. Cítím kolem sebe nesoulad, neharmonii, protože kolem mě jsou na každém rohu odpadky a pokud je tam nevidím, tak jsou zakopané někde pod zemí. Všude je beton, asfalt nebo něco podobného, všude si lidi museli vydlaždit cestu (proč sakra nemůžeme chodit po trávě?! to musíme VŠUDE dělat cesty?!), na každém rohu jezdí auta, nemůžete se jít někde projít, aniž by tam nejelo auto, víte, jak je to silně rušivá věc? Auto? Vyplaší to všechnu zvěř, naruší to všechen klid... Neznám den nebo místo, kde by nebylo slyšet ruchu silnice, řezání dřeva nebo sekačky na trávu... Neviděla jsem čistý potok, který by nebyl špinavý od odpadu, neviděla jsem les, ve kterém by nebyly vyhozeny PET láhve nebo sáčky od jídla... Bývám velmi často skleslá a deprimovaná, cítím jako by mě někdo bodal do mého ochraného pole (asi aury). Když se chcete jít někde projít a "odpočinout si", jak můžete, když na každém rohu je něco, čím to člověk zničí?

Možná jsem přecitlivělá, možná jsem divná a hloupá, ale každou noc vidím a cítím, jak jsme se jako lidé nabourali do přirozenosti, do jednoty a krásy, která tu původně byla. VÍM, ŽE SE NĚCO STANE, něco velkého... Nevím, jestli to bude válka nebo přírodní katastrofa, ale něco to bude. Naše Země pláče...

4 Leonia Leonia | 27. července 2015 v 19:24 | Reagovat

[3]: Miško, díky za komentář a názor.
Auta již dávno mohly jezdit bez hlučného pohonu, tzv. současná doprava je již v podstatě velmi zastaralá. Pohon na naftu? Benzín? "Bullshit!"
Vše je hezky podáno ve filmu Krásná zelená http://zivavoda-lena.blog.cz/1307/krasna-zelena-film-nad-kterym-se-zamyslite , zatím již sice není k dispozici, ale na odkaz. stránce mám popis děje. Nevylučuji však, že pokud řádně zapátráte, cestičku ke zhlédnutí  filmu si najdete...
Co se týče upevnění ochranného obalu-aury, cvičení Pět tibeťanů pomáhá, mám zde články a brzy vydám i podrobný popis každého cviku.

My také často chodíváme do přírody,  a pokud nalezneme nějaké odpadky, vhodíme do pytlů, které vždy nosíme s sebou v batohu a nepořádek posbíráme. Je to sice paradox, jedni ničí, druzí po nich uklízejí, ale máme každopádně dobrý pocit, že se díky nám energie opět pročistila. Udělejte to také tak a klidně mi bez váhání zašlete fota z úklidu, ráda je zde umístím, ať ostatní vidí ... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama