- Portál pro nevěrníky napadli hackeři-dobro začíná pracovat?

21. července 2015 v 12:12 | Leonia |  - Zajímavosti

Nevěra. Toto slovíčko v mnohých vyvolává husí kůži. Představme si, že někdo skutečně hluboce miluje svého/ou partnera/rku, jeho cit je opětován, vše je v pořádku, nic nenasvědčuje o opaku. Jednoho dne se však dozví, že jej jeho drahý/á podvádí s někým jiným. Pro takového člověka je ono zjištění bodnou ránou ostrým nožem přímo do srdce. Následuje bolest, zklamání, silný pocit zrady. Znám spousty takovýchto případů. Důvodů PROČ je více, ale dnes je nebudu rozvádět, jelikož by se jednalo o podrobný rozbor lidského psyché od A po Z, což by zastínilo a odsunulo do pozadí námět tohoto článku.

Nemalá část lidského společenství je již dlouhou dobu silně zdegenerována, vztahy povrchní, tak jako "lidé"... A pro takovéto osoby jsou zřízeny seznamky, jejichž pole působnosti se počítá v rámci celého světa. Zde je zadaným osobám dána možnost najít si objekt, se kterým bude podvádět. Čím více bude takovýchto seznamek, tím více jej budou zájemci navštěvovat a využívat jejich služeb.

V nedávné době však byly napadeny hned dvě seznamky tohoto typu s mezinárodní působností, a to hackery.
Díky této akci došlo k úniku osobních a citlivých dat jejich uživatelů na internet.


Důvod napadení a co dotyční požadují
Většinou každého okamžitě napadne, že si nějaké osůbky zkrátka chtějí vydělat, a v tomto případě našli způsob jak toho docílit. Jistě, vždyť kdopak by chtěl, aby se jeho "drahé/mu" doneslo, že je podváděn, klamán, s kým, nebo dokonce, jaké praktiky k tomuto účelu používají, "že". Čili zde se víceméně logicky nabízí důvod, o kterém většina tvrdí, že je v jeho životě na prvním místě, tedy PENÍZE. (pokus o vtip) Čili vydírání dotyčných za účelem výdělku a zde si buďte jisti, že mnozí nachytaní velmi rádi otevřou své peněženky.

Ano, je to sice tak, ovšem tady se zastavme. Je zde ještě jeden důvod. Vydíratelé požadují více. Dle různých informátorů trvají na ZRUŠENÍ TÉTO SEZNAMKY. A v případě, že podmínka nebude akceptována, zveřejní citlivé údaje uživatelů, včetně údajů osobních, a jako třešničku na dortu přidají i tajné praktiky a fantazie konkrétních klientů.

Což není zase tak běžné. U většiny různých hackerských útoků se jedná skutečně pouze o výdělek. Zde je však požadováno více.

Tedy?
Dotyční v podstatě smetli ze stolu dvě mouchy jednou ranou. Mohou si vydělat, zároveň však chtějí docílit zrušení seznamky, jejíž účel a existence dle nich není žádoucí. Zde se přímo nabízí pravý účel a skutečný záměr těchto neznámých. Odstranit to, co zde nepatří. Vyčistit internet, tento svět od nepatřičného. Jde o malou mušku, která snad pracuje za zlepšení stavu "zamořeného a nemocného" prostředí internetu? O skupinu, která se již nemůže dívat na současný stav světa, a tak ze zálohy, v utajení rafinovaně po malých částech ukusuje "plíseň z napadeného jablka"? Či snad pouze o jakési vtipálky.. Kdo ví ...

Pramen k sestavě článku
http://technet.idnes.cz/ashley-madison-napadena-0sz-/sw_
internet.aspx?c=A150720_150437_sw_internet_vse

Další příspěvky kategorie Zajímavosti > ♪♫♪
.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 23. července 2015 v 18:51 | Reagovat

Myslím si, že v dnešní době je velice důležité chránit si své soukromí. Pokud si dotyční zvolí tuto cestu a dají vše na internet, musí počítat s tím, že dříve nebo později ponesou následky. A někdy je to velice-velice smutné. Znám ze svého okolí také pár případů a byly to smutné konce. Manželé chodili do práce, aby zabezpečili ženu a děti. No a protože se ženy nudily, tak si krátily dlouhé chvíle. Následky si musí nést samy, ale postižené byly i děti tím, že se rodiny rozpadly.

2 Leonia Leonia | 23. července 2015 v 20:29 | Reagovat

Já také znám případy..., to by vydalo na knihu :) Kupříkladu, jeden nevěrník omylem zaslal sms určenou milence - manželce. No, bylo to údajně pěkné tóčo :). Dotyčný prý ještě dnes nevidí na jedno oko a plete nohama ... :)
Ale, abych toto téma příliš nezlehčovala. Já říkám, "když miluješ, není co řešit", jistě mi rozumíte ;-). Věrnost je základním kamenem kvalitního a plněhodnotného vztahu. Kdo takovýto vztah má, ví o čem mluvím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama