- Cvičení 5 tibeťanů - perpectum mobile vitality + zářící muž

6. července 2015 v 20:19 | Leonia |  - Pohybem k harmonii

Tímto článkem otevírám sérii, jež bude mít několik pokračování a cílem je ukázat těm, jenž mají zájem, jak zlepšit stav své tělesné i duševní kondice formou několika cviků. Sérii zde vkládám proto, jelikož ji sama praktikuji a shledávám kladný vliv, jak na fyzickou, tak duševní kondici. Nese název Pět tibeťanů a jedná se o cviky vcelku dobře proveditelné. Já osobně jsem již při ukončení první cvičební série v podstatě ihned zaznamenala zesílení aury, ochranného obalu kolem těla, což byl úžasný prožitek. Pět tibeťanů stojí za to, čili pokud máte zájem, srdečně Vás zvu na cestu, která vaše tělo i mysl pozvedne do vyšších úrovní, blíže k harmonii a Jednotě s Vesmírem, jehož jádro, střed si v sobě všichni neseme.

Historii zde nebudu sáhodlouze rozebírat, jelikož toto si můžete přečíst jinde, čili pouze jednou větou. Dochovaly se zprávy, že tato série cviků byla vyvinuta zhruba před 2 000 lety jogíny a tibetskými lámy.

Poprvé mi byla tato sestava představena mou "učitelkou" jógy a v datování časového úseku je možno uvést, že je to již dosti dlouhá doba. Líbila se mi, ovšem v tomto období jsem dala přednost jiným zájmům. Člověk musí k určitým věcem zkrátka dozrát. A tak míjely léta a v mém osudu bylo psáno, abych se s touto zajímavou sestavou setkala znovu, prostřednicvím záhadného muže, jež mi měl ukázat a znovu mne navést na tuto cestu, z jejíhož směru jsem před léty odbočila jinam.


Zářící muž, jež cvičí 5 tibeťanů

Chci se s Vámi podělit o zážitek ze setkání s mně, v té době dosud neznámým mužem, jehož prostřednictvím jsem znovu navázala tam, kde jsem se cviky Pěti tibeťanů skončila. Jde o krátký, ale pro mne opravdu zajímavý příběh, který jsem si soukromě nazvala setkání dvou hvězd.

A význam názvu vysvětlím: Lidé jsou jako hvězdy. Každá září a každá žije svým životem, ale všechny jsou součástí Jednoho celku - Božství. Když se dvě hvězdy, lidé k sobě přiblíží na velmi malou vzdálenost, tak, že se navzájem téměř, či zcela dotýkají, dojde k úkazu, který se dá nazvat rozsvícení. Jejich energeticko-informační pole se vzájemně dotknou, prolnou jedno skrze druhé a v té chvíli dojde k umocnění jejich záře na druhou (vyjádřeno matematicky). Čili > každá hvězda, člověk září svou energií, ale pokud se k sobě dvě/dva přiblíží natolik, že prolnou jeden skrze druhého, jejich energie se umocní a zdvojnásobí. Účel? V tomto procesu mezi nimi dojde k výměně informací.

Pro názornost jsem vytvořila jednoduché obrázky

---

---


A u mne k tomuto úkazu došlo skrze setkání s tímto mužem. Byl pro mne zajímavý, a proto jsem se jej zeptala na věc, která mi vrtala hlavou. On mi odpověděl, tedy podal informace.

Mé osudové setkání s člověkem, jenž mi znovu ukázal cestu k Pěti tibeťanům

Kráčela jsem ulicí a jen tak mimoděk nechala plynout myšlenky. Naproti mne šlo a míjelo mne spoustu lidí. Každý z nás šel svým směrem za daným účelem. Domů z práce, na nákup, vyřídit záležitosti na úřadech, na setkání s někým milým ... Ti lidičkové mne míjeli a já si najednou uvědomila, že ikdyž jsme si byli navzájem cizí, přesto tak blízcí, všichni přeci pocházíme z jednoho Zdroje Jednoty.

Najednou mou pozornost upoutal muž zralejšího věku, respektive, doslova mne praštila do očí energie, jež z něj vyzařovala. Zdánlivě obyčejný človíček, nijak vzhledově zajímavý, oblečen standartně, svým způsobem by zapadal mezi ostatní chodce. Ale ta energie!! Doslova vybočoval z davu, zářil, jako hvězda mezi neživými předměty. Energie kolem něj doslova kmitala a byla tak čistá a silná... Jeho držení těla bylo velmi zdravé, kráčel vzpřímeně a ve srovnání se shrbenějšími kolemjdoucími, rovný jako svíčka. Tento okamžik vidím před očima naprosto jasně, jako by se tato záležitost udála včera. Nikdy nezapomenu, nelze.
V podstatě to bylo asi poprvé, kdy jsem se ohlédla za kolem mne kráčejícím mužem. Musela jsem v této chvíli patrně vypadat komicky. Žena, která se otočí za mužem, jenž ji míjí, a poté se za ním hodnou chvíli dívá ...

Věřte mi, ten den jsem měla hodnou chvíli o čem přemýšlet ...

Dny, týdny míjely, a já za běhu plynoucího života a času toto "setkání" pomalu odsouvala do podvědomí a jako mlžný opar, jenž se časem rozpustí odsunula do pozadí.

Ovšem osud tomu chtěl, měla jsem jej potkat ještě jednou. Náhody neexistují, to již dle svých zkušeností vím. Po čase jsem jej potkala znovu, na jiném místě a opět vybočoval z davu svým silným energetickým fluidem. Jakoby "náhodou" se pohyboval kolem mne, zkrátka měl na daném místě "něco" na práci, čili se v mé blízkosti trochu zdržel.
Využila jsem příležitosti, jelikož mi bylo naprosto jasné, že tento člověk mi má něco předat. Nebo také já jemu. A většinou to v životě bývá tak, že při takovýchto setkáních si oba dotyční předají informace navzájem (viz. obrázky výše). Rozumějte, na tomto principu to skutečně funguje. Má letitá zkušenost a poznatek.

Onoho muže jsem tedy oslovila, upřímně mu zmínila mé pocity vůči jeho osobě, vše pochopitelně v rámci slušnosti a rozhovoru na úrovni. Byl velmi vstřícný, ochotný, vše mi osvětlil a nabídl, že donese knihu o Pěti tibeťanech.
Tak se také stalo a já se jala číst a nasávat informace. V té chvíli jsem si v podstatě uvědomila, že dozrál čas, abych se k tomuto cvičení vrátila.
Toto uvědomění se dá krásně vyjádřit vesmírným Zákonem, který jsem během proudu svého života na základě různých poznatků "vytvořila" a který zní: "Vše má svůj čas".

Cvičení Pěti tibeťanů se nyní věnuji a chci Vám v dalších článcích popsat jeho účinky. A nejen to. Samozřejmě se zde objeví podrobný popis každého cviku, jelikož tuto sestavu shledávám jako přínosnou, jak po stránce fyzické, tak z hlediska našeho psyché.


Tento můj příběh jsem zde sepsala pro Vás a vložilla do něj svou přirozenou moudrost a "učení". Pro ty z Vás, kteří ještě nevíte a chcete vědět více, chcete číst mé vlastní zkušenosti, žádné opisy a rádi čtete mé stránky.


Prozatím se loučím

Ad astra
Ad fontes

Leonia


.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 6. července 2015 v 22:26 | Reagovat

Knihu jsem četla a je v ní hodně moudra.
Sestavu cviků jsem proto také začala poctivě cvičit, nebo spíše snažila jsem se. Ale asi jsem něco dělala špatně, 3 poslední cviky v této sestavě mi nešly a já se spíše cítila ,, rozlámaná" .Proto jsem si řekla, že to zatím odložím a jak sama píšete, vše má svůj čas. Cvičila jsem asi 14 dní a nešlo to.
Ptala jsem se i své masérky, ke které chodím v zimním období. Také mi řekla, že jí tato sestava nejde a proto přestala cvičit.
Já si říkám, že nic se nemá lámat přes koleno a věřím, že přijde čas a já se ke cvičení vrátím. Doufám, že mi přinese zdraví a energii.

2 Leonia Leonia | 7. července 2015 v 17:05 | Reagovat

Já jsem započla nejprve opakováním celé sestavy 3 krát. Poté jsem pomalu, dle pocitu přidávala a za nějaký čas se dostala na doporučovaných 21. Nyní jsem se ovšem vrátila k číslu 15 a naprosto mi toto množství vyhovuje, navyšovat zatím nehodlám.
Cviky se mi vcelku daří, bez větších obtíží.

Jak zmiňujete, možná se časem k sestavě vrátíte a shledáte ji prospěšnou :).

Hezký sen

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama