- Krása mořské vlny nad surfaři - famózní video !

12. června 2015 v 17:30 | Leonia |  - Pěkná videa pro Vás

Dnes jsem pro Vás v internetových vodách ulovila opravdu vzácný kousek. Máte rádi kvalitní prožitek? Moře? Vodu? Léto? Umění? Pak prosím pokračujte. Uvidíte nejen krásu mořských vln, kterými brázdí surfaři. Tvůrcům videa se podařilo zachytit obrovské vlny v pohybu, kde je možno zhlédnout tříštění vodních krystalů, vodu objímající surfaře, a toto vše je navíc zachyceno ve zpomaleném sledu, což celkově zvyšuje hodnotu a krásu tohoto snímku.

Toto mistrovsky sladěné dílo Vás vtáhne do děje, kde budete mít možnost doslova vedle sebe cítit sílu i zvuk vodního živlu, v propojení s majestátností Země v takové míře, že nabudete pocitu mokrých kapek na kůži. Zachycení světla snoubícím se se třpytem vody prožitku dodává vyšší level. Mimochodem, vlna zachycená ve 03min 04sec je absolutně dokonalá. Pro mne osobně umělecký orgasmus. Krásná práce, upřímně děkuji tvůrcům !!


Malý tip: Dejte si do oušek sluchátka, prožitek bude podstatně reálnější.Krása mořské vlny - umělecká fota Clark Little > ♫♪♫
Další zajímavé články kategorie Substanc Voda > ♫♪♫.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 13. června 2015 v 21:31 | Reagovat

Ano, vodu vnímám jako kus sebe. Rozumím jejímu hlasu a všude, kde jí můžu naslouchat, tak jí opravdu naslouchám. Vnímám její moudrost a cítím její ,, řeč" .
Promlouvá ke mně vždy jinak, ale já jí přesto rozumím. Matka Země dokáže říct, co říci chce. A záleží na nás, zda pochopíme, co nám říká. Miluji rozhovory s potůčky, řekami a bystřinami. Jsou to nezapomenutelné zážitky a chvíle.
Děkuji za toto video:-)

2 Leonia Leonia | 14. června 2015 v 19:07 | Reagovat

Ano, zvuk a řeč vody je nádherný/á a dokáže udělat radost a povznést. Člověk má hned klidnější i příjemnější náladu a je ve větší harmonii se sebou samým i okolím :).
Pěkný nedělní večer :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama