- Robert Redford a známí herci hovoří hlasem přírody + mé volání

14. května 2015 v 21:21 | Leonia |  - V rytmu Ticha

Jelikož v jistém smyslu rozumím hlasu přírody, zaujal mne projekt osobností, jejichž jména jsou snad každému známá. Robert Redford, Penélope Cruz, Harrison Ford, spolu s Edwardem Nortonem propůjčili své hlasy, jež hovoří hlasem přírody. Jako první Vám představím video s R. Redfordem, hovoří hlasem sekvojí. Dále se představí Penélope, coby hlas Vody, poté pan Harrison, jež propůjčil svůj hlas oceánu a kruh uzavírá Edward, jehož hlas zastupuje půdu. Vřele doporučuji !! Jako závěrečnou tečku přidávám můj vlastní hlas a mé volání.


Je pravdou, že je velmi jednoduché, coby osoba známá v rámci celého světa propůjčit svůj hlas pro určitý projekt. Další věcí je, nakolik to, co říkají, dotyční skutečně myslí vážně. Zdali jdou pouze po povrchu, nebo do hloubky. V tomto případě nejvíce uznávám osobnost Roberta Redforda, jelikož je mi svou osobností a tvorbou určitým způsobem blízký.

A nyní zde vkládám příspěvek, v němž je obsažen Můj pláč, Mé volání pro Matku Zemi. Nejedná se o planá slova, vychází přímo z mého srdce. Naslouchejte mu a pochopíte mne.


ŽIVÁ VODA - MŮJ PLÁČ PRO BOLEST MATKY ZEMĚ > ♫♪♫
Přidání reklamy hyzdí vzhled mých stránek, a pokud tato nebude odstraněna, zařídím se dle svých možností.


.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 15. května 2015 v 20:50 | Reagovat

Jsou to krásná a poučná videa.
Kolik si z nich lidé vezmou, to je jen na nich samotných.

2 Leonia - Živá Voda Leonia - Živá Voda | 16. května 2015 v 14:09 | Reagovat

Znáte "lidi". Většina pouze přitaká, jak jsou tyto videa pěkná a pravdivá. Pak sklopí uši a jdou dál svou cestou ve vyjetých kolejích lhostejnosti.
Jsou zde vložena, aby otevřela srdce. A ikdyby se to podařilo pouze u jediného "člověka", pak budu hovořit o úspěchu. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama