- Jak přitáhnout peníze pomocí přání

29. května 2015 v 20:20 | Leonia |  - Rady a tipy zajímavé

Peníze jsou mimo jiných složek nejzákladnějším platidlem. Je možno si za ně pořídit věci pro naši potřebu, a nebudeme si nic nalhávat, z tohoto hlediska jsou i jedním ze zdrojů určité svobody, tedy, pokud budeme hovořit o financích. Kdo má peněz více, jeho možnosti jsou otevřenější. Může více cestovat, dovolit si velmi kvalitní až luxusní potraviny, bydlet v krásném domě, koupit si nemovitost u moře, v horách, mít zajímavé koníčky, šetřit dětem na dobu, kdy budou dospělí na pěkné bydlení, část věnovat potřebným... Možností je spoustu. Někdo se spokojí s málem, jiný uvítá více peněz. Pokud patříte ke druhé skupině z předešlé věty, pak si položte otázku: "Jak zvýšit stav svého konta? Jak si přitáhnout více peněz?" Odpověď naleznete v následujícím textu.

Ke zvýšení svých příjmů musí člověk pro začátek zvýšit jejich výši na podvědomé úrovni. Toto však málokdo uplatní v praxi. Toto však není žádným překvapením, vždyť teoretická znalost problému je jedna věc, praktická realizace něco zcela jiného.


Pokusíme si poradit s tím, jakým způsobem je možno v praxi využívat podobné znalosti a způsob myšlení, aby člověk bez zvláštní námahy získal velký příjem. K dosažení stanoveného finančního cíle je nutné postupně vykonat věci podle níže uvedeného pořadí.

1. Je třeba vzít papír a napsat na něj sumu, kterou chce člověk dostávat za půl roku, za rok, za pět let.

2. Uvedená čísla říci nahlas, zformulovat je jako přání, aby všem (pokud by někdo byl přítomen) bylo srozumitelně jasné, že právě toto si přeje tento člověk. Příklad: "Chci do 31. srpna tohoto roku bez námahy a s potěšením vydělat 50 tisíc korun." Tuto větu je třeba opakovat co možná nejčastěji (již pouze pro sebe). Větu si můžete vytisknout, nebo napsat na papír a pověsit v bytě na takové místo, kde jej budete mít často na očích.

3. Nyní je třeba vymyslet a napsat minimálně 10 variant způsobu zvýšení svého příjmu. Můžete zde zařadit jak tradiční cesty (například vedlejší výdělek), tak způsoby ne příliš reálné. >
Děláte to nikoli proto, aby jste našli skutečně reálný způsob příjmu, ale aby jste si naplno uvědomili sám úmysl vydělat více. Uvědomění je v tomto případě velmi důležité.

4. Musíte si udělat radost. Koupit si to, na co Vám "nikdy" nezbývaly peníze. Nebo něco, co se vždyy zdálo zbytečným výdajem, či takovou věc, jejíž pořízení se zdálo být nedovoleným přepychem (přestože úspory by Vám na její pořízení stačil, ikdyž tak akorát). Tímto způsobem můžete odblokovat plynutí peněz.

5. Pokud chce někdo ustavičně šetřit, nebo ukládat prostředky, je dobré zamyslet se nad cílem takovéhoto jednání. Pro případ ztráty zaměstnání je možné uložit nějakou sumu, ovšem za okolností, že je to děláno správným způsobem: cílevědomě a s potěšením. Má - li Vám šetření kazit náladu, je lepší vůbec nešetřit, jelikož nepříjemný pocit blokuje tok energie.

6. Na zvláštní list si zapište všechna známá záporná přísloví, pořekadla a výroky vztahující se k penězům. Rovněž všechny záporné myšlenky spojené s bohatstvím. Každý člověk takovéto věty zná. Důležité je vybavit si jich co možná nejvíce.

Jako protiváhu ke každému negativnímu výroku napište výrok kladný. Poté list podélně rozdělte, zápornou polovinu spalte, kladnou noste při sobě a pravidelně do ní nahlížejte.

7. Vzpomeňte si, jaký vztah k penězům byl ve vaší rodině dříve (u rodičů apd.). Zkuste se zamyslet, nakolik se tento vztah odrazil ve vašem podvědomí. Všechny negativní zvyky, či pravidla je třeba nahradit jinými, vhodnými. >

Jako jistou variantu si můžete vyrobit koláž s použitím vlastní fotografie (musíte na ní být nepochybně šťastní a plní radosti). Do středu umístíte fotografii peněz a kolem foto předmětů své touhy: krásného domu, automobilu atd.

8. Velmi důležité je nebát se skutečně velkých peněz a bohatství. Mnozí lidé se ve skutečnosti na podvědomé úrovni bojí stát bohatými. Odborníci tvrdí, že absolutně každý může bez jakékoli námahy získat měsíčně třetinu objemu svého příjmu navíc. A to je minimum, nikoli hraniční částka. Je možné zvyšovat svůj příjem postupně - měsíc od měsíce. Neustále provádět výše uvedené manipulace a získávat nové zdroje příjmů.


Ve skutečnosti může každý člověk získat peníze po svém. Důležité je naslouchat, co nám říká náš vnitřní hlas. Někdy nám diktuje vlastní postupy, které mohou být mnohem účinnější, než rady odborníků.

Je důležité přijmout jako fakt, že vydělat velkou sumu peněz je možné v každé situaci, v každém státě. Nemá smysl naříkat a stěžovat si na nedostatek peněz. Je třeba se pevně rozhodnout a dovolit sobě samému stát se bohatým a užívat si všech požitků, které si zaslouží každý člověk. Každý musí mít rád sám sebe, rozmazlovat se a hýčkat. A také je třeba si zapamatovat, že každý vydělává přesně tolik, kolik sám sobě dovolí.

Článek vyňat z @ pošty
Další příspěvky kategorie rady a tipy > ♫♪♫.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama