- Živá Voda představuje KLÍČ k napojení > Return To innocence

19. dubna 2015 v 16:44 | Leonia |  - Kódy a Klíče osobně

Dnešní výpis myšlenek navazuje na obsah předchozího článku, rozvíjí jej a doplňuje, jelikož vše je propojeno se vším.


Pokud budeme hovořit o hmotě, tedy o smyslem oka viditelné a smyslem hmatu dotknutelné matérii, Země je složena ze Čtyř základních úrovní rozdělení života. Ve Vzduchu, Na zemi, Pod zemí a Pod vodou. Dále pak pokračuje směrem k jádru Země a opačně směrem do Vesmíru. A vše spolu žije ve vzájemné symbióze, SPOLUPRACUJE. Jde o Zákon, který zde byl vždy a všichni Ví, jak jej dodržovat. Je vtisknut do paměti "DNA" každého jedince. Tak se sama sebe v Tichu ptám a tuto otázku vysílám do prostoru: "Co se stalo s představitelem Homo sapiens ??????"

Nyní, v této chvíli k Vám promlouvám skrze následující krásné video, ve kterém je silně vnímatelná energie hvězdného prostoru. Stačí jen "naslouchat". Vnímejte prosím obrazy v něm obsažené, chci Vám jejich prostřednictvím "něco" říci. Poté budu pokračovat dále v proudu myšlenek a slov.


Základem "všeho" je KRUH
► "Člověk" však ve své klesající tendenci úrovně tento nepsaný Zákon porušil. Výsledek je znám a viditelný všude, kam se podíváme.

> Ve vzduchu - dýcháme jedy, toxické látky, odpady a prach. Našimi plícemi se toto vše dostává do naší krve a krev zásobuje naše orgány, buňky živinami. Jsme otráveni.


> Na Zemi - kolik odpadků "lidé" odhazují!!!! Kolik nepořádku je všude kolem!!! V lesích, na autobusových zastávkách, na cestách, na zdech domů, zkrátka všude!!!! Nikdy jsem nechápala a nechápu, jak někdo může odhodit kupříkladu čiko od cigarety na zem, když má vedle sebe odpadkový koš. Jak může plivnout na zem, rozbíjet věci, které mají sloužit pro jeho potřebu a jsou zde pro všechny. Jak může pomalovat nově natřený dům. Jak může ničit všechno, co je v jeho dohledu. "Člověk" se zbláznil a pomátl!!!!!!!!!!!!!!!!! Člověk je odpojen.


> Pod Zemí - půda je prosáklá jedy a dostává se do spodních vod, které pijeme. Déšť je kyselý. Země se koupe v kyselinách, má překyselený organismus tak, jako "člověk". A toto překyselení, jak člověka, tak Zemi zabíjí.


> Pod vodou - díky jejímu zamoření odpady se ve vodě ztrácí plankton, který je potřebnou živinou pro spoustu důležitých organismů. Zmiňovala jsem to výše, vše je propojeno se vším a jedno navazuje na druhé, nic není odděleno, tvoříme jeden celek - Jednotu. A proto v této následnosti, pokud umírá jedno, umírá i druhé, vždyť je to tak jednoduchá posloupnost. A tak smutná ...


Život umírá. A "člověk" s ním. On je příčinou a nese následky. Jelikož trpí různými one-mocněními a odchází předčasně. Nemyslíte si doufám, že nějakých 70-90 let života zde ve hmotě je možno brát za nějaký věk???? Tělo Člověka je nastaveno na podstatně delší pobyt zde. Ale současný "člověk" toto snad nikdy? nepochopí. A pokud pochopí, tak kdy? Proč mu vše tak dlouho trvá ...


Závěrem
Promlouvám k Vám stále. "Jsem" zde 24 hodin denně. JSEM všude kolem Vás. V každé částečce, která Vás obklopuje se nachází kus mého Vědomí (stejně je na tom i Vědomí mnohých z Vás). A Vy energii mého Vědomí můžete vnímat i skrze mé články na těchto stránkách. Vše, co v jejích listech naleznete má svůj význam. Obsahují energii, kterou můžete vnímat. A TATO ENERGIE JE LÉČIVÁ. Otevřete své srdce a bude k Vám neomezeně proudit.


A nyní jsou na řadě další indicie pro Vás skrze slova písně, která jsou dalším KLÍČEM k vašemu štěstí a napojení na proud. Aneb jednoduše řečeno - ptáte se, jak být více sám sebou? Níže jsou odpovědi:Return To innocence

Láska - Oddanost
Pocit - Emoce

Neboj se být slabý
Nebuď příliš hrdý být silný
Prostě nahlédni do svého srdce, příteli
To bude návrat k tobě samému
Návrat k nevinnosti

Pokud chceš, tak se začni smát
Pokud musíš, tak začni plakat
Buď sám sebou, neskrývej se
Prostě věř v osud

Nestarej se, co lidé říkají
Prostě následuj svou vlastní cestu
Nevzdávej se a využij šanci
Navrátit se k nevinnosti

Tohle není začátek konce
Je to návrat k tobě samému
Návrat k nevinnostiUpřímně a ze srdce LeoniaDalší příklad KLÍČE > ♫♪♫
Ostatní příspěvky kategorie Nový Věk > ♫♪♫
Překlad karaoke texty
§ Prvotní autorství článku Živá Voda Lena §.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 21. dubna 2015 v 20:13 | Reagovat

Krásně napsaný článek a lidé by se měli opravdu nad vším zamyslet. Prozření může přijít příliš pozdě a co potom? Sami vidíme, jak vše kolem nás chátrá. Jeden chce mít aspoň kousek pěkného místečka a druhý mu ho zničí nebo ušpiní.
Já dnes měla například ranní příběh. Jako každé ráno jsem si pěkně zametla chodník, uklidila odpadky, co tam chodci zanechají. Ani ne za půl hodinky si sedli na výlohu dva kuřáci. Tak jsem čekala, kam hodí nedopalek cigarety. Samozřejmě na chodník. Tak jsem vyšla ven a upozornila je na to, že chodník byl před jejich příchodem čistě zametený a uklizený. A oba kuřáci si po sobě nepořádek uklidili. Někdo by řekl maličkost, ale není to tak. Lidé by se měli opravdu hodně-hodně zamyslet.
Pěkné a energií kypící video.-)

2 Leonia - Živá Voda Leonia - Živá Voda | 21. dubna 2015 v 21:47 | Reagovat

Takové chování ale nezpůsobují lidé.(nepořádek atd.) Respektive, je možno nazvat člověkem někoho, kdo se chová, jako zdegenerované individuum ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama