- Splněná vize > příroda se bouří

1. dubna 2015 v 13:46 | Leonia |  - Vize, proroctví osobně

Skutečnost, že čas od času na nějakém místě naší planety, nevyjímaje naši republiku vznikají tzv. přírodní katastrofy, jejichž následky mnohdy bývají nedozírné všichni známe a víceméně ji bereme, jako součást života. Ostatně, jinak to ani není možné, tuto Zemi obýváme, a tudíž se přirozeně stáváme nedílnou součástí všeho dění a probíhajících změn.

V poslední době jsou však zprávy o různých orkánech, silném větru a mnoha dalších přírodních "výkyvů", které způsobují nejen dlouhodobé výpadky energie, velmi časté. Řekněme až nápadně a v rámci oblasti celého světa. Nedávno Holandsko, nyní Turecko, jehož obyvatelé jsou sice na občasné výpadky proudu zvyklí a může k němu dojít i díky selhání lidského faktoru, nyní hlásí nejvyšší míru výpadku za posledních 15 let. A u nás proud také není 100% jistá záležitost. Ostatně, pokud čtete mé aktuální popisy dění a kumulaci energií, které se shodují se současnou situací, pak jste v obraze, a toto sdělení Vás nepřekvapuje. O častých výpadcích elektrické energie jsem mimo jiné rovněž varovala a je to tady.


Různí konspirátoři, z nichž mnozí se vyloženě baví na chaosu, který svými "tvrzeními" u lidí, jež jim "věří" způsobují, si na tato témata velmi hravě najdou různá vysvětlení. V některých případech vcelku mají hlavu a patu, a mohou vést k zamyšlení, u mnohých se však člověk, jež dokáže přemýšlet a disponuje solidním IQ doslova chytá za hlavu, jelikož jsou tak protiřečná a smysl postrádající, že se svým ne-smyslem naprosto vzdalují od myšlení, jak reálně myslícího, tak člověka létajícího v oblacích. Navíc, některé jsou doslova na první pohled prostým výmyslem, který by i poslepu rozpoznalo dítě předškolního věku.

Tyto nápadné výkyvy, které způsobují zejména výpadky elektrické energie (perný vítr apd.) mají v mnoha případech příčinu v silném energetickém poli, jež v těchto letech obklopuje naši Zemi. Jeho kumulace se v současnosti mění, není stálá a právě ona nestálost, jednou nahoře, jednou dole, má za následek "bouření" Země. Pro jemné přiblížení stávající situace mohu uvést na příkladu organismu živé bytosti, který má několik hodin normální teplotu a během hodiny se mu zvýší o 20 jednotek, tedy z běžných 36,7 °C na 38,7. Za dvě hodiny opět klesne na hodnotu původní, a tímto způsobem vše probíhá několik měsíců. Což je svým způsobem "šok", jelikož se zde jedná o vybočení z přirozeného a harmonického stavu. Uvnitř takovéhoto organismu budou v této následnosti vznikat různé tlaky, tzv. "stlačené" energie, nebo naopak tato energie půjde směrem ven obrovskou "výbuchovou" vlnou. Něco obdobného se v současnosti děje i na naší planetě. Všechny zásadní změny a upozornění budoucích událostí, včetně rad a postupů, jak projít tímto obdobím, krok za krokem pečlivě popisuji v sekci Nové energie Země.

Dnes mi psali známí, kterým jsem již loni a nedávno opět kladla na srdce, že změny nastávajících let budou výbušně a výkyvově markantní, proto nemají opomenout nakoupit a nakřečkovat zásoby, jak potravin, vody, tak různých pomocných prostředků a pro domácnost nepostradatelných věcí. Vybavenost jistými předzásobami je sice víceméně běžná záležitost, ale někdy její důležitost můžeme opomenout. A to by se nemuselo vyplatit. V případě mých známých jsem obdržela poděkování s vtipně myšleným dovětkem, že až se uvidíme osobně, dostanu metál za přirozenou inteligenci a schopnost nebýt lhostejná k ostatním. Již několik dní se totiž oproti dlouhým letům bez problémů jejich domácnost nachází bez elektřiny, na které jsou závislí v mnoha oblastech. A tudíž přijali s povděkem, že dali na má upozornění a zásobili se více, než obvykle. Nyní se vyplatilo.

Zde také vyvstává logičnost řešení nebýt závislý pouze na jednom dodavateli energie, ale být konečně soběstačný v podobě pořízení tzv. energií volných. Sice se již s takovými setkáváme, ale jedná se o první vlaštovky, jejichž funkčnost leckdy není potřebně dostačující, nebo záměr pořízení zkrachuje již prvním krokem na výši neúměrné pořizovací ceny. Viz. odkaz níže na zajímavý a nevšední článek.


Tímto se pro dnešek loučím a v rámci možností přeji klídek a pohodičku


Jak přežít v potravinové nouzi > ♫♪♫
Osvobození přírodních živlů, elektřina zdarma > ♫♪♫
Další články kategorie Nové energie Země > ♫♪♫
§ Prvotní autorství článku Živá Voda Lena §
.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama