- Proroctví > Proč je nyní otevřena Brána přechodu duší

26. dubna 2015 v 23:06 | Lena |  - Vize, proroctví osobně

Vzhledem k současným okolnostem, jež se týkají dění ve světě, kdy se stále častěji setkáváme se zprávami o v posledních mnoha letech největších, pro člověka nepříjemných pohybech Země, zemětřesení, sesuvech, propadech půdy, aktivaci sopek a dalších, sepisuji další proud myšlenek a pravdivé reality Nových energií Země. Pod článkem, jako vždy uvedu zajímavé odkazy, které doplňují tuto dnešní mozaiku, otevírají jí tak dalším rozměrům a dávají výraz celistvosti.

Pokud vezmu v potaz nynější stav naší planety z hlediska celkové nálady mnohých národů, v podstatě kamkoli se podíváme se odvíjejí velmi divoké scénáře, z jejichž dopadů na celkový obraz společnosti se tvoří husí kůže. Pokračovat v tomto tématu podrobněji není třeba, vše je nám jasné, vidíme a slyšíme. Vše se bortí. Co nemá pevné základy, zejména z hlediska mezilidských vztahů, jejich kvality, zároveň tak kvality charakteru "člověka", lží, manipulací atd. se pomalu, ale jistě rozpouští. I navzdory tomu, že v některých případech tyto změny na první pohled nemusí být patrné, naopak může se jevit, že jistým "lidem" se v aktivitách, jimiž jdou proti pravdě velmi daří. Ovšem v zákulisí, jež není tolik viditelné se kumulují energie, které dříve, či později vyjdou na světlo. A záře, jež je bude obklopovat bude tak silná, že rozpustí "vše", co do opravdového světa nepatří. I zde však mnohé záleží na lidech samotných, jak se k tomuto dění postaví. Podrobněji je vše kvalitně popsáno v této sekci Nových energií Země.

Náležitostem, jež se v poslední době dějí není možno nečinně přihlížet. Spoustu lidí přichází o své blízké, o domovy, přístřeší, elektrickou energii, vodu, potraviny, o naději. Nelze říkat, já jsem v klidu, suchu, mám co jíst a pít, jsem tedy v pohodě. Jistě, vnitřně buďte v pohodě, to je v pořádku, ale výše popisované události se týkají nás všech. Nejsme odděleni, každá bolest (a jiné emoce) živého tvora, pohyb částí Země je vibrační energie, která prolíná "celou" Zemi i Vesmír. Určitým způsobem je tedy možno vnímat bolest, smutek ostatních, přestože se nacházejí na opačném konci planety. Vše souvisí se vším, vše je propojeno. Tolik v krátkosti na okraj.

A nyní se tichými kroky dostávám k prameni dnešního soupisu.

PROČ JE OTEVŘENA BRÁNA PRO PŘECHOD DUŠÍ

Téměř přesně před rokem jsem pro Vás a vaši lepší orientaci v dění současném i budoucím sepsala článek o této Bráně, kde jsem rovněž podrobněji vysvětlila důvody, proč k jejímu otevření došlo. Dnes se stále jasněji ukazuje, že toto otevření bylo účelné, mělo a má své důvody. Přestože se mi to nepíše lehce, je nutno pohlédnout skutečnosti do očí, jelikož na druhý břeh nyní, jak všichni "vidíme", skutečně odchází podstatně větší počet duší, než bývá běžné a oproti předchozím mnoha letům obvyklé, a to v rámci oblasti celého světa. (doplněno dodatečně - migrace obyvatel do Evropy, kdy v tomto procesu přichází o život spoustu osob; největší výbuch sopky za posledních 400 let- spoustu obětí a další...) Zmiňovaný článek nyní máte bezesporu zájem přečíst si a prostudovat. Dá Vám odpovědi. Odkaz naleznete níže.

Je také možno si všimnout, že mnozí "lidé", kteří jinak proti sobě bojují se v těžkých dobách tohoto typu stanou více solidárními. Více se semknou k sobě, více spolupracují a navzájem jsou si přístupnější. I to je mimo jiné jeden z více důvodů, proč se dějí současné náležitosti kolem nás. "Lidé" dostávají další šanci stát se většími, více lidskými. V dávné minulosti zde tyto situace probíhaly také, ovšem představitel Homo sapiens se po jejich urovnání a zklidnění nepoučil a počal opět bojovat sám proti sobě. Neboť největším nepřítelem člověka je člověk sám. A v tomto prozatím k markantním změnám nedošlo. Zde logicky vyvstává otázka: Poučí se nyní, když je mu dána další šance "prohlédnout" a změnit své chování??


Pro dnešek se loučím a zítra na Vás zde bude čekat Video Života

Lena


Otevřela se Brána pro přechod duší > ♫♪♫
Síla je v Jednotě lidstva > ♫♪♫
Náš domov - mystický film o životě po životě > ♫♪♫
Další příspěvky sekce Nové energie Země > ♫♪♫
§ Prvotní autorství článku Živá Voda Lena §
.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama