- Divocí koně na svobodě v Čr > RETURN vyšších dimenzí

12. dubna 2015 v 20:07 | Leonia |  - Zvuk Ticha s Láskou

V loňském roce jsem si v jednom z článků určitým způsobem posteskla, že mi u nás chybí volně žijící, divocí koně. Volnost a svoboda je prioritní složkou ve všech oblastech, vždy a všude, a jak můžeme vidět i vnímat v posledních, snad tisíci letech jsou tyto složky hodně svázány. "Lidé" si však tuto špatnou cestu zvolili zcela dobrovolně a sami.

Nedávno, jak je Vám jistě známo se mé přání splnilo a ve vojenském prostoru Milovice našlo nový domov stádo divokých klisen, které k nám dorazily z Anglické země. Tato rezervace je pro ně nyní Novým i "původním" domovem a před několika dny se k nim přidružil krasavec, jež bude těmto půvabným čtyřnohým dámám dělat společnost. Aby rodinka byla zcela kompletní a bylo tak vše v rovnováze.


Upřímně, mám radost. Do české přírody se po staletích vrací divocí koně. Byli vyhubeni a nyní přichází na řadu jejich návrat. V ohledu "návratů" jde sice o první vlaštovku a projekty tohoto typu ještě nejsou zcela úplně, řádně rozpracovány, ale každopádně jedná se o první střípky, které otevírají skládání velké mozaiky v rámci celého světa. Budou přibývat, jako kapky deště a postupně vytvoří velký oceán celistvosti. Mimochodem, věnujte v mých článcích pozornost mimo jiná také slovu návrat, má velký význam a můžete skrze něj mnohé odkrýt. Mé stránky jsou, jak jistě mnozí, zejména stálí návštěvníci víte v určitých částech psány formou indícií, a pokud bdíte, jejich lehce přeložitelný význam a jeho následné pochopení ve Vás "něco" otevře a posune do vyššího standardu Dimenzní roviny.

Organizace Česká krajina onen projekt návratu připravila ve spolupráci s experty biologického centra Akademie věd naší republiky a universit Jihočeské a Karlovy. A jak dle médií prohlásil ředitel společnosti Česká krajina, tento krok patří k nejvýznamnějším událostem v historii tuzemské ochrany přírody.

Pro ty, kdož nečetli - jedná se o plemeno exmoorský pony, divoce žijící kůň z drsného horského prostředí Exmoor ve Velké Británii. Svým vzhledem, zbarvením i velikostí odpovídá vzhledu původních divokých koní žijících ve střední a západní Evropě. Pokud máte zájem nahlédnout na nové video vypuštění hřebce ke stávajícímu stádu klisniček, pak níže.Video Return To innocence zde není náhodou.
Na mých stránkách není náhoda nic,
vše do sebe zapadá a tvoří jeden celek.
Otevírá článek, který bude v dalších dnech následovat.

"Někdy není vše tak, jak vypadá"
Vnímejte
Svobodu v sobě nalezneš skrze ušlechtilost koně > ♫♪♫
Nový hřebec ze Skotska + video > ♫♪♫
Další příspěvky kategorie Příroda > ♫♪♫
Pokračování článku - navazující část > ♫♪♫
.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama