- Když muži i ženy říkají pravdu + Co je skutečná láska?

11. března 2015 v 13:33 | Leonia |  - Muž a Žena

Vážení, dnes pro Vás mám něco k oddechu a polechtání bránice. Ovšem před tím prosím vydržte mých několik vět ve formě odpovědi, kdy se tímto chci podělit o vědění svého vnitřního Já.

Dotaz: "Co je pravá láska mezi mužem a ženou?" Stručná odpověď: "Pro pravou lásku není důležité to, jak je naše drahá polovička mladá - platí zejména pro pány, že pánové?, ale to, když se v blízkosti partnera/rky cítíme stejně dobře, jako ve chvílích, kdy trávíme čas sami se sebou. Láska je, když partneři dokáží hovořit i beze slov, když jeden druhého vnímáme i na dálku. Když známe všechna zákoutí partnerovy duše, a přesto jej milujeme. A také, pokud se v blízkosti milované osoby dostaví "vyvrcholení", kdy čerpáme pouze z její/ho přítomnosti, nic jiného k tomu není třeba. Ano, TO JE Láska." Tolik malá připomínka pro některé povrchní neznalce, jež si lásku pletou s přízemním chtíčem a celý život se tak potácí v nekonečném kruhu vlastní hlouposti. Vím, že tam jste a zapište si ji za uši. Ostatní, kteří Ví tímto srdečně a upřímně zdravím.

A nyní trochu humoru v podobě někomu neznámých, jinému známých videí, která ukazují, jak by život vypadal, kdyby muži i ženy říkali "pravdu". A malá vsuvka - neznamená, že se vším, co je v nich ukázáno souhlasím. Při sledování přeji hodně široké úsměvy ...
Kdyby muži říkali pravdu
Kdyby ženy říkaly pravdu


Dotyčnému protisedícímu ve 2. min 36. sec bych zároveň s mrknutím oka oznámila,
že si vzal malou podprsenku ....


Ovšem pouze v případě, že by se jednalo o kamaráda, který mne dobře zná, tudíž ví, že zrovna vystrkuji drápky a dělám si spťouchlata. Ale popravdě, kamarádi s takovými "vnadami" se v mém repertoáru vlastně ani nevyskytují. Jelikož, pokud se čirou náhodou s nějakým takovýmto typem seznámím, či on se mnou, po určité době na jeho svědomí ťukám tak dlouho, že nevydrží a začne cvičit, běhat, skákat padákem, změní stravovací návyky a z kynoucí buchty se stane štíhlý topol. Vždyť jde přeci o zdraví! :) .
Další příspěvky kategorie Muž a Žena > ♫♪♫


.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 12. března 2015 v 19:10 | Reagovat

Tak u obou videí jsem se od srdce zasmála a bylo by to velice zajímavé, kdyby ,, muži říkali pravdu" a ,, kdyby ženy říkaly pravdu."
Jinak mohu za sebe napsat, že mám báječného chlapa, se kterým je dobře při jakékoliv činnosti a také, když si spolu jen tak mlčíme. Nevím, co prožívá  ,,ten můj báječnej chlap:-)neptám se, co kdyby ,, (ne)říkal pravdu? Ale někdy mnou projde taková krásná vlna štěstí a Lásky, jako tomu bylo v době, kdy jsme se začínali poznávat. A my se vlastně poznáváme celý život a myslím si, že o tom to je a proto je ten společný život tak pěkný.

2 Leonia - Živá Voda Leonia - Živá Voda | 13. března 2015 v 13:27 | Reagovat

Přeji Vám, aby toto krásné partnerství vydrželo. Vždy mám radost, když vidím, jak si manželé i po letech rozumí a mají se rádi.
Domnívám se však, že pokud by Vám neříkal pravdu, jistě by jste to po tolika letech soužití poznala.
Navíc, přetvařovat se do nekonečna nelze bez následků a dříve, či později vše vyjde na jevo.

3 Jarka Jarka | E-mail | 13. března 2015 v 22:52 | Reagovat

Ano, určitě máte pravdu. Já to spíše myslela právě v tom humorném pojetí, jako je tomu v těch ukázkových videích.
Na druhou stranu je někdy právě to humorné, když se ženě třeba něco líbí a muži ne, ale řekne pravý opak. To samé je zase z druhé strany. Někdy si o tom povídáme s přáteli a nestačíme se divit, co vše vzniká z takových situací.
Ale já si myslím, že to je vlastně kořením těchto vztahů a bylo to vlastně tak asi vždy.Vzpomínám si, když kolikrát moje maminka něco řekla a my děti čekaly od tatínka úplně jinou reakci, než tu, kterou pronesl. A vědělo se, že to dělá proto, aby mamince udělal radost. A protože maminka nebyla hloupá a byla diplomat, tak se to nakonec udělalo tak, jak řekl tatínek, ale diplomaticky měla pravdu maminka:-)A to je to pěkné mezi mužem a ženou.
Jestli můžu, vzpomenu menší příběh, který se nám stal na začátku roku. Seděli jsme s rodinou a kamarádem v restauraci a povídali si. Přišel mladý pár a sedli si k vedlejšímu stolu. Objednali si pití a večeři.Při čekání na jídlo spolu prohodili pár slov. Já během našeho rozhovoru při dobrém jídle po očku sem tam nakoukla, jestli ti dva našli nějaké téma k rozhovoru.Našli. Oba vytáhli mobily a hráli si hry, nebo něco psali-nevím. Není to podstatné. Podstatné bylo to, že tak krásní mladí lidé, sedí vedle sebe a nemají si co říct. Pochopila bych, kdyby třeba chtěli mlčet a bylo by jim i tak spolu dobře. Ale takto mi jich bylo i líto.

4 Leonia - Živá Voda Leonia - Živá Voda | 15. března 2015 v 22:31 | Reagovat

Ano, rozumím Vám. Takový - souhlas s druhým, aby měl radost. Y tom případě Vás níže odkáži na krátký příběh, kde se probírá něco obdobného, ikdyž z trošku jiného soudku, ale určitě Vás to rozesměje a možná i přivede k zamyšlení.
Já to mám trochu jinak. Pokud nesdílím stejný názor, jako mí blízcí, řeknu to, ale snažím se, aby to neznělo, jako urážka. Jednání s lidmi je někdy velmi složité a kolikrát něco řekneme, dotyčný si řečené může vyložit jinak a nedorozumění je na světě. Nebo se na ně zadívám, významně zvednu obočí a usměji se, kdo mne zná ví, že tím sděluji, že věc vidím jinak, svým úhlem pohledu, ale nic víc neříkám. Tím tak v podstatě dám možnost výběru. Buďto "víme" své a dále o tom nemluvíme, nebo se mne na tento názor zeptá/jí, pak danou věc probereme... a dojdeme k nějakému kompromisu.
Já vidím partnerství tak a je to i zkušenost odpozorována léty, že dva lidé, kteří k sobě skutečně patří mají ve "většině" názory stejné, tedy v překladu nedívají se každý jinam, ale stejným směrem. To je skutečná HARMONIE. :) Mé okolí u mne vždy ví, na čem je a říkají, že jsou za to rádi, jelikož si na nic nehraji. Každý jsme zkrátka nějaký.
Také se s vtipným podtónem říká, že za každým velkým a úspěšným mužem stojí jeho žena a zvedá oči. :) S tím já osobně také nesouhlasím. Žena není od toho, aby muže vychovávala, usměrňovala jej, nebo vedla, takové partnerství není rovnocenné. Partneři se  mohou vzájemně doplňovat, podporovat, ovšem to je něco jiného.

K těm vašim stolujícím sousedům - zřejmě patřili k těm zdegenerovaným, kteří už neumí komunikovat jinak, než ťukáním do klávesnice. Takže skrze mobily mezi sebou patrně konverzovali, a řešili, co budou dělat večer, jestli bude "mazlíkování v pelíšku", nebo jiný program. Možné je všechno :) :)
http://zivavoda-lena.blog.cz/1212/zdvorilost

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama