- Vize se plní > Muži odmítají vstoupit do armády !

27. února 2015 v 20:07 | Leonia |  - Vize, proroctví osobně

Následujícím příspěvkem chci upozornit na změny, o nichž se v posledních několika dnech zmiňují média. Pravděpodobně jste o nich slyšeli, každopádně toto téma zmiňuji z důvodu, který jsem na mých stránkách prezentovala přesně před rokem a dnes v jedné formě nabyl na aktuálnosti.
Mužů, kteří odmítají jít do války rapidně přibývá.
Masivněji dle posledních zpráv odmítají brát životy druhým Slováci a Ukrajinci.
U Slováků jde o několik desítek tisíc, u Ukrajinců se číslo údajně šplhá k milionovým výškám.


Vzpomínáte si, kdy jsem v článku "Tomáš Klus > proměnamě" zmiňovala, jak bude vypadat armáda budoucnosti? V tamních komentářích, které rozhodně doporučuji k přečtení jsem také dala prostor názoru znění: "Co by se stalo, pokud by najednou všichni vojáci odmítli jít bojovat? Žádné války by nebyly."

Dále, abych přiložila další kamínek do složité mozaiky života na této Zemi a vytvořila tak pro Vás celkový a lépe srozumitelný obraz dnešního příspěvku, přidám odkaz na článek, ve kterém píši o otevřeném prostoru nad naší Zemí, kde mimo jiné zmiňuji i větu - cituji: "Tento otevřený prostor se nachází v srdci Československa, dnes spíše řekneme, zhruba ve středu těchto zemí, mezi hlavním městem Slovenska a České republiky. Proč mám tendenci psát Československo, ikdyž je tento stav již minulosti mi v této chvíli není známo, ale takto to skutečně vnímám a cítím."
A určitá odpověď, proč jsem v té době, tedy v polovině loňského roku zmiňovala i SLOVENSKO se ukazuje dnes. Slovenští muži odmítají bojovat. Jde o jednu z možností, neboť energie, která silně proudí skrze oběmi zeměmi, jsou stále silné, čili zde vzniká NĚCO, co je svým způsobem vyjímečné. Otevírání informací stále pokračuje, čili dříve či později vyplyne na povrch další zpráva, jež se týká tématu zmiňovaného v soupisu článku.

Pojďme tedy ve zkratce k tématu dnešnímu, kterým je odmítání povinnosti slovenských a ukrajinských mužů jít do války. Mimochodem, u slováků se v předchozích letech jednalo o odmítnutí několika desítek mužů, zatímco v roce letošním jde o mnohonásobně vyšší počet, konkrétně 12 tisíc, a to je v poměru s několika desítkami značný skok a rozdíl !! Jedním z důvodů u našich slovenských sousedů je prohlášení jednoho z tamních premiérů, který se v souvislosti s dlouhotrvajícími obtížemi v sousední zemi vyjádřil o možnosti vypuknutí války obrovských rozměrů. Branná povinnost bojeschopných mužů nezanikla, mnohým se však příčí držet zbraň a zabíjet lidi. Tolik ke Slovensku. Ukrajinští muži prchli den před povinným odvodem, jako důvod uvedli skutečnost, že se jim příčí brát životy svým sousedům. Což je z čistě lidského hlediska pochopitelné.
Nyní může čtenář namítnout poznámku a oprávněnou, pokud by došlo k situaci, kdy bude kupříkladu Slovensko napadeno, budou oni muži odmítat bojovat, nebo pomohou bránit svůj stát?

Odpověď Vám poskytnu v následujícím článku, ale to není vše.

ZÁROVEŇ ODHALÍM MŮJ FUNKČNÍ VZOREC K VYTVOŘENÍ JEDNOTY !!!

VĚNUJTE KOUSEK SVĚTLA ZE SVÉHO SRDCE, TAK JAKO DĚTI V PÍSNI.
PROTOŽE ČÍM VÍCE BUDE SVĚTLA, TÍM MÉNĚ BUDE TMY.
LeoniaTomáš Klus - Proměnamě napojen, armáda budoucnosti > ♫♪♫
V Česku se otevřel prostor Země-Vesmír > ♫♪♫
Další příspěvky k Novým energiím Země > ♫♪♫
Prameny k tématu článku:
http://foreignpolicy.com/2015/02/18/the-draft-dodgers-of-ukraine-russia-putin/
http://www.securitymagazin.cz/zpravy/na-slovensku-vypukla-panika
-tisice-slovaku-odmitly-nastoupit-do-armady-1404043753.html
.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Petr M. Petr M. | 13. dubna 2015 v 14:39 | Reagovat

Přesně jak píšete, je mi téměř 30, mám ženu a dítě a obě miluji. Jen proto, že se nějací papaláši v Americe rozhodli verbovat Evropu do války s Ruskem si na sebe nic zeleného oblékat nebudu. Vždy tomu bylo tak, že ti nahoře se pěkně schovali pod pokličku a chudí lidé šli pokládat životy. Ti co měli štěstí rychle umřeli a ti co přežili se s těmi hrůzami vraceli domů. Ať jdou do prdele, já budu chránit, ale svou rodinu a sousedy. Papaláši ať si vezmou ovladače a jdou si bojovat sami. Klidně ať mě zavřou. Životy prostě brát nebudu, to může jen bůh.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama