- Telepatie nyní funguje skvěle !! Vyzkoušej + Země v meditaci

13. ledna 2015 v 21:36 | Leonia |  - Nové frekvence Země osobně

Telepatie je jednou ze základních komunikačních forem, která byla v posledních dobách existence lidstva odsunuta do pozadí. Přestože ji mnoho lidí naprosto přirozeně, intuitivně používá, v rámci zaběhnutého konzumního systému života, který se od přirozenosti mílovými kroky odklání si nechtějí přiznat, že mezi Nebem a Zemí se nachází něco podstatnějšího, než je viditelné základním smyslem, kterým je oko. Ovšem, že v posledních letech mezí oním Nebem a Zemí dochází ke změnám již příznávají i zatvrdlí skeptici. A proč se tak děje naleznete v podrobných a hlavně, pravdivých popisech i na mých stránkách. Země a její energie se čistí, otevírá a ruku v ruce s těmito procesy dochází k otevírání Bran, které byly doposud pro mnohé uzavřeny. Proč myslíte, že je nyní v rámci celého světa tolik chaosu. Ano, člověk, který je součástí Země se čistí také.

Jaké poselství si nese dnešní informační článek? Než vyrukuji s touto zprávou, tak jako každý správný tichý "lovec" jsem nějaký čas vyčkávala, abych se přesvědčila, zdali se otevřený informační prostor nachází na stále stejném stupni. Nachází a drží si svou úroveň. Čtěte !!

Není tomu tak dlouho, kdy jsem Vám zde zmiňovala skutečnost o otevírání > informačního pole < kolem naší Země. A také jsem řádně, jak je mým zvykem popsala stávající průběh.

Dále, na jaké bázi telepatický hovor, který patří mezi přirozené komunikační druhy dávné minulosti a zároveň budoucnosti funguje, jsem jednoduchým způsobem popisovala v tomto článku.


A? V nynější době telepatie funguje skvěle a velmi lehce, což mi mimo jiné potvrdilo i mnoho lidí! Vyzkoušejte si tuto komunikaci také, jelikož ji v "budoucnu" budete rozvíjet a posouvat na vyšší úroveň. Toto je jen počáteční krok, první a základní schůdek, kterým budete po schodech procesu učení kráčet do vyšších pater a k vyšším úrovním. > zde <

Jde o jednoduchý proces: Na někoho, kdo je Vám blízký, např. rodinný příslušník, kamarád, kolega ze zaměstnání myslete. Potvrzením, že vaše myšlenka byla osobou, ke které byla vyslána přijata je tzv. škytnutí. Pokud se Vám během chvilky tohoto potvrzení nedostane, více se soustřeďte. Pokud ani tehdy nenastane žádná odezva, pak je možno meditovat a vyčistit si myšlenky. Krásná meditace je např. zde a zde.
Další variantou přijmutí vaší myšlenky je, že Vás dotyčná osoba kontaktuje telefonicky, nebo ji během následujících dnů potkáte.
Ovšem, jak říkám, telepatická komunikace nyní funguje opravdu lehce.

Krátké vysvětlení, co je ono "škytnutí": Pokud na někoho myslíme, po informační dráze v podstatě vysíláme myšlenku směrem k dané osobě. Myšlenka je forma energie, to jsem již také mnohokrát zmiňovala a vím, že pro mnohé z Vás tato informace není ničím novým. A energie myšlenky plyne velmi rychle. Daná osoba její sílu ucítí a přirozeně Vám ji vyšle zpátky. Tím se Vám škytne. Ve velmi jednoduchém překladu lze říci, že se jedná o jakýsi "zvonek". Když někdo vytočí vaše telefonní číslo, během chvilky se tento unikátní signál, který má vibraci, jež koresponduje s vaším číslem zazvoní Vám telefon - /velmi zjednodušené vysvětlení/. Ono škytnutí je na obdobné bázi a lze jej v podstatě brát, jako potvrzení přijmutí stejného signálu, jako je ten váš. Vámi kontaktovaná osoba tedy po stejné dráze vyšle svou myšlenku zpět k Vám a Vy škytnete - viz výše zmíněný odkaz na článek. S tím rozdílem, že zde neprobíhá komunikace mezi telefony, ale mozky a srdci dvou lidí.
Vřele doporučuji přečíst si také tento článek, kde je popsán průběh vzájemné telepatické komunikace a vizuelního hovoru dvou lidí.


Další informace zní, že v tyto dny mnoho lidí pospolitě v kruzích medituje. Meditují pro Matku Zemi a drží se při tom za ruce. Svými myšlenkami, které vysílají propojují celý svět. Přidej se také svou myšlenkou. ♥


Leonia


Píseň pro Zemi > ♫♪♫
Další příspěvky z této kategorie > ♫♪♫
.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 14. ledna 2015 v 20:23 | Reagovat

Telepatii věřím, používám a myslím, že ji už beru tak nějak ve svém životě jako samozřejmost. Myslím na někoho mně milého a vím, že za pár minut přijde SMS nebo zavolá.
Také to funguje v přírodě a tam daleko lépe a přirozeně. Přivolám si káně, srnky a tak bych mohla pokračovat. Jen stačí se toho nebát a otevřít se těmto vjemům.

2 Leonia - Živá Voda Leonia - Živá Voda | 14. ledna 2015 v 20:58 | Reagovat

Čili víceméně patříte mezi lidičky, kteří tento druh komunikace používají běžně a je součástí vašeho života, to je skvělé ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama